dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł53 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

819 000 zł | sprzedaż | 53,44 m2 | 3 pokoje | warszawa | 1 sierpnia | włochy rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze 10- to piętrowego budynku przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł74 m² 16 266,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1959 roku przy ul. Odyńca 69 w Warszawie. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

2 899 000 zł180 m² 16 132,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 179,7 m , położone w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Żelaznej 67, tuż obok Browarów Warszawskich. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

938 000 zł50 m² 18 835,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję mieszkanie o powierzchni 49,8m2 zlokalizowane przy ul. Dembego 10, na osiedlu Nordic Star na Kabatach (elewacja budynku i balkon remontowane w 2020 roku). W 2020 r. przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł46 m² 11 185 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

538 000 zł60 m² 8 981,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, w którym życie z dziećmi będzie po prostu wygodne na co dzień? Tu wiele rzeczy masz dosłownie pod ręką. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest dwustronne (północpołudnie), dzięki czemu jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł60 m² 23 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia - ul. Wspólna, warszawa. Lokalizacja Prestiżowa lokalizacja - ul. Wspólna, w najlepszej części Śródmieścia Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awionetki RWD

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł62 m² 12 822,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mam mieszkanie do generalnego remontu na warszawskim Gocławiu, ul. Awionetki rwd 62 m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z oddzielnym wc, balkon, piwnica 4 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wieliszew,mazowieckie

580 000 zł44 m² 13 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane w Wieliszewie na osiedlu Royal. Osiedle zamknięte, zielone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł57 m² 15 245,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na Warszawskim Wawrzyszewie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Remont objął pomieszczenia tj. kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 084 390 zł98 m² 21 260,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 98,04 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 233 000 zł102 m² 12 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 158m2 tarasu - 4 pokoje Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

1 119 000 zł68 m² 16 577,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł48 m² 11 825,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych - Warszawa, ursus, ul. Orląt Lwowskich. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 niezależne pokoje - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukiska

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł75 m² 23 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eng below Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie po remoncie, wykończone w wysokim standardzie, z imponującą przestrzenią zewnętrzną. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Otwock,mazowieckie

888 241 zł81 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Otwock, ul. Pułaskiego | 2 balkony | 2 łazienki | jasne i przestronne Prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną w kameralnym, 6-mieszkaniowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji.