dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

950 000 zł59,40 m² 15 993,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 59,4 m | ul. Rembielińska, targówek | nad Galerią Renova Na sprzedaż eleganckie, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,80 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł85 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu WYJĄTKOWY APARTAMENT 85 m2 W SERCU PIASECZNAZ.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,72 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 - pokojowe usytuowane na 7. piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie po wymianie. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł63,50 m² 9 515,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie- os.Piaski. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne mieszkanie z dwupoziomowym układem, położone na parterze w kameralnym budynku na Nowodworach. Zielona i spokojna okolica - a jednocześnie w pobliży pełna.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł34 m² 19 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio kameralne, dobrze skomunikowane mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Natolin. Lokal odświeżony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł60,24 m² 23 157,37 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

14. piętro z widokiem | Al. Polski Walczącej 2 | Nowy Tramwaj | Design Premium | Wiszące Ogrody | Odebrane | Mokotów | Bez pcc | Szukasz nowoczesnego apartamentu, który łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł41,85 m² 21 863,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 5. piętro | Al. Polski Walczącej 2 | Budynek W-20 | Nowy Tramwaj | Garderoba | Dostępne | Mokotów | Łazienki Królewskie | bez pcc Szukasz nowej przestrzeni, która łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł127,95 m² 17 976 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność polecić Państwu duży 4 pokojowy apartament w ekskluzywnej inwestycji inwestycji Ostoja Wilanów z pięknym ogrodem oraz 4 miejscami garażowymi. Apartament gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł41,55 m² 25 487,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwa pokoje w nowej inwestycji przy ul. Kolejowej na Woli. Uwaga: ani podatku pcc! Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (24,96m2). sypialni (11,96m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł40,05 m² 21 098,63 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

974 000 zł49,20 m² 19 796,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Grochów | 49,2 m | budynek 2015 r. | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł62,40 m² 13 613,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe na warszawskich Bielanach, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, jednocześnie pragnąc doskonałego dostępu do miejskiej infrastruktury. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 291 zł35,53 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,53 m z balkonem 4,59 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji z niską zabudową i zielonym dziedzińcem. Zachodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Wolska 17 / Wola - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 58m2 - Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 560 zł73,40 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż Mieszkania w kameralnej inwestycji, w prestiżowej lokalizacji Wilanów-Zawady. Niewielka liczba przestronnych apartamentów, najwyższy poziom wykonania oraz doskonałą lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,97 m² 8 337,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje po generalnym remoncie na osiedlu Michałów, położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Królewskiej. Budynek odnowiony, świetnie zlokalizowany, zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł70,50 m² 12 014,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części warszawskiego Rembertowa przy ul. Płatnerskiej 5. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 552 zł85,50 m² 13 971 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym Osiedlu Młodzianów. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł59,82 m² 15 045,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

| mieszkanie na sprzedaż Warszawa | Mieszkanie na sprzedaż Gocław | Mieszkanie na sprzedaż Praga Południe | Mieszkanie 3 pokoje na sprzedaż Warszawa | Mieszkanie 3 pokoje na sprzedaż Praga Południe |.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł45,94 m² 9 075,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania, nigdy niezamieszkiwane po remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 45,94 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł52 m² 16 134,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Bemowo przy ul. Kocjana 1b. Osiedle położone w otulinie zieleni i pięknych terenów zielonych. To tutaj poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 483 zł71,63 m² 10 728,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, dwustronne mieszkanie z balkonem w kameralnej inwestycji zaprojektowanej z myślą o codziennym komforcie życia. Idealne dla rodzin ceniących wygodę i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł36 m² 13 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego (36m2) mieszkania w Wesołej przy ulicy Adama Mickiewicza. Salon, sypialnia i osobna kuchnia (1 piętro) - wręcz idealne mieszkanie na singla, pary czy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu mieszkania z ogromnym potencjałem zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

977 436 zł59,50 m² 16 427,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Warszawa Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów notarialnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł68 m² 26 397 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki, trzypokojowy apartament o powierzchni 68 m , położony w prestiżowej inwestycji Holm House na Mokotowie. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł81 m² 18 506,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Ta nowoczesna nieruchomość, znajdująca się na parterze nowego, czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł63,50 m² 13 937,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w monitorowanym 4 piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek po wymianie instalacji, z dobrze.