dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

639 000 zł36 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Waryńskiego 5 w Pruszkowie, na prestiżowym Osiedlu Stacja Centrum. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł49 m² 14 673,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

To mieszkanie już czeka na Ciebie! Zadbane 2 pokojowe mieszkanie - gotowe do wprowadzenia - duży balkon - komórka - Osiedle Wilno. Są mieszkania, które wymagają pracy. I są takie, do których po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł44 m² 19 264,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz Klimatyzacja zapewniająca komfort o każdej porze roku Możliwość zakupu miejsca w garażu podziemnym (65 000 zł) Na sprzedaż eleganckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 215 000 zł134 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Radzymin,mazowieckie

589 000 zł62 m² 9 549,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Super lokalizacja! Cisza i spokój. Oddane! oddane do użytkowania Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania bezczynszowe w miejscowości Radzymin. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł63 m² 16 022,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Szaserów. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

520 000 zł45 m² 11 581,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 44,90 m2 z balkonem na osiedlu w Ząbkach. Gotowe do wprowadzenia. Cicha okolica. Podstawowe informacje: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 024 660 zł56 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsaka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Możliwość zakup mieszkania inwestycyjnego W doskonałej lokalizacji. Warszawa, praga - Północ, ul, tadeusza Korsaka. 3 minuty pieszo od dworca Warszawa - Wschodnia. * do wynajmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cegielniana

Pruszków,mazowieckie

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 2. piętrze, przy ul. Cegielnianej 15 w Pruszkowie. Stan prawny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pola Karolińskie

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę 32 m Świetna lokalizacja i pełna infrastruktura. Na sprzedaż komfortowa, gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woszczerowicza

Siedlce,mazowieckie

490 000 zł54 m² 9 040,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Siedlce 54,2 m 3 pokoje 1 piętro gotowe do zamieszkania piwnica Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,2 m , położone na 1 piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł59 m² 11 647,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w okolicy z wieloma sklepami, punktami usługowymi, szkołami i szeroko rozwiniętą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Quo Vadis

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł71 m² 16 638,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż bezpośrednia! Pośrednikom dziękujemy. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, z oddzielną kuchnią, łazienką, garderobą, 71 m 2 z miejscem parkingowym w garażu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł37 m² 21 686,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z balkonem I garaż I zaraz przy metrze Opis Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m znajdujące się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł52 m² 12 173,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 52,50 m na sprzedaż Warszawa Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze budynku przy ul. Kwitnącej 19 na warszawskich Bielanach. Opis mieszkania: 1- duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

669 000 zł40 m² 16 876,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa. Lokal na 2 piętrze w niskim bloku z 2009 roku. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł83 m² 22 716,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament na mokotowie W pobliżu łazienek królewskich 83,2 m | 2 Sypialnie | Wysoki standard | Umeblowane | Balkon | Miejsca parkingowe | Klimatyzacja rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł23 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Polecam: kawalerka o powierzchni 22,7 m2 usytuowana na 2 piętrze w kamienicy z 1961 roku. Lokal do zagospodarowania według własnej gustu i pomysłu. Zachodnia ekspozycja. Blok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 15 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,25 m2, położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Geodezyjnej. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł47 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę - stan prawny gruntu pod budynkiem nieuregulowany. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m na warszawskim Bródnie przy ul. Bazyliańskiej, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł38 m² 16 301,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabrica Ursus - prestiżowy projekt mieszkaniowy - budynki dawnej fabryki wkomponowane w nowoczesną zabudowę - wysokie sufity i wysokie piętro. Na terenie dawnej fabryki, zapomnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł50 m² 14 641 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe, ciche, przytulne i ustawne mieszkanie o pow. 50 m2 w niedalekim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna oraz Parku Polińskiego, na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 019 200 zł64 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do obejrzenia idealnego dla rodziny mieszkania blisko Parku Dolinka Służewiecka. Znajdziecie tu Państwo ciszę - w mieszkaniu i przy bloku, duży zielony teren do spacerów i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł73 m² 10 519,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 73,20 m2, położone na 3 piętrze (bez windy), zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w zacisznej części Białołęki blisko dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł37 m² 23 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w budynku apartamentowym - salon/pokój dzienny, duża łazienka, winda, bardzo dobry standard wyposażenia i wykończenia - nowoczesne osiedle - monitorowane, z kontrolą dostępu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

449 000 zł40 m² 11 202,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dostępne od zaraz mieszkanie w Legionowie. Lokal na 1 piętrze w kameralnym budynku z lat 60-tych. Budynek kilka lat temu wyremontowany, ocieplony, wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł19 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Żoliborz | Sady Żoliborskie | Blok z windą | Kawalerka | 19 mkw Na sprzedaż jasna kawalerka znajdująca się na Sadach Żoliborskich przy ulicy Broniewskiego 9a Lokalizacja: około 250 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski,mazowieckie

620 000 zł79 m² 7 838,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76.41m , położone na 1. piętrze budynku z 2010 roku w Sokołowie Podlaskim. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży mieszkanie, przystosowane typowo pod wynajem. Pierwotnie lokal składał się z trzech pokoi obecnie, po przebudowie jest pięć pomieszczeń z częścią wspólną i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

499 000 zł51 m² 9 698,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe, piękne i przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,45 m 2 na nowym osiedlu w Grójcu. Mieszkanie usytuowane na parterze w apartamentowcu z windą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Warszawa,mazowieckie

573 488 zł39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39,28 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Targówku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2000 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31m2 przy ul. Książkowej składające się z: przedpokoju Salony Wnęki sypialnianej Kuchni Loggii Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł154 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dom na dachu bemowa 125 m , 5 Pokoi, 3 Poziomy Ul. Powstańców Śląskich | Zamknięte Osiedle | Unikatowy Układ Szukasz przestrzeni dla dużej rodziny, ale nie chcesz rezygnować z miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł46 m² 16 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzięcieliny

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł32 m² 13 932,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalna kawalerka z potencjałem | Garaż | Klimatyzacja | Zielona okolica Wawer Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 31,58 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł36 m² 16 433 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, 2-pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim na granicy Włoch i Ochoty blisko Górki Szczęśliwickiej. Inwestycja dewelopera Aurec "dzielnica Lawendy" Lokalizacja: włochy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniewska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł65 m² 13 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Antoniewskiej (mokotów, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje - 50 m - Marki Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Małachowskiego w Markach. To doskonała propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. van Gogha

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł52 m² 13 468,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! dwustronne Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,90 m2 zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij