dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

775 000 zł76,53 m² 10 126,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

! nowa, znacznie niższa cena! Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,53 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 575 zł72,05 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 250 zł60,26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 000 zł68,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł60,40 m² 11 572,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marki przy M1 ikea, decathlon, granica z Białołęką. Sprzedam mieszkanie 60,40 m2 z ogródkiem ok 36 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,10 m² 20 498,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio. Mam do sprzedania mieszkanie przy ul.Jeżewskiego 5 w Warszawie. Całkowita powierzchnia mieszkania to 36.1 m2 składające się z : pokoju z aneksem kuchennym 18 m2 , drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 133 m na zamkniętym i chronionym osiedlu : Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 448 zł38,12 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 200 zł58,25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 826 zł54,37 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł46,90 m² 16 950,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

: jasne, ciche i wygodne mieszkanie na dolnym Mokotowie : Funkcjonalny układ, osobna i jasna kuchnia. Doskonałe dla singla lub pary na start albo inwestycyjnie pod wynajem. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł66 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż Wyjątkowy apartament przy ul. Targowej 49/51 Praga-Północ Na sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67 m² 13 417,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Ursusa Gołąbki, przy.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł58 m² 14 982,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3 nieruchomość Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł42 m² 18 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowe mieszkanie na poddaszu Starego Mokotowa | Metro Racławicka tuż obok | 2 poziomy | Ponad 5 m wysokości Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł83,52 m² 11 242,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania w zabudowie szeregowej, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, gabinetu, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł83,52 m² 11 242,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł90,20 m² 10 521,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania w zabudowie szeregowej, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, gabinetu, łazienki, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł72 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament zlokalizowany przy ul. Zagórnej 6/8 - w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Warszawy, na Powiślu. To miejsce, które łączy kameralny charakter zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,78 m² 11 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ładne 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Serocku na ulicy Traugutta. Wyjście z salonu na około 200m2 prywatny ogród. Kilka minut spacerem na rynek, do szkoły, przedszkola czy na plażę. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł54 m² 14 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bliska wola super 2-pokojowe albo 3 pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji Wola, ul. Górczewska budynek Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowej, przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,60 m² 12 309,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta bezpośrednia - bez prowizji agenta mieszkanie - powierzchnia: 44,6 m - 6 piętro z 7 - 2 pokoje: sypialnia i salon z otwartą kuchnią - klimatyzacja - jednostronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,19 m² 17 656,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli miejscu, które łączy bliskość centrum z kameralnym charakterem zabudowy i szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł38 m² 19 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bezpośrednio, właściciel sprzeda zadbane, prawdziwe 2- pokojowe mieszkanie, niski blok z cegły, rozkładowe. Są to dwa odrębne pokoje (nie ma pokojów przechodnich), jest odrębna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł92,80 m² 11 314,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości revi home prezentuje nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Mysiadle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 92,8 m,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem wysoki standard, gotowe do zamieszkania. Nowe budownictwo (2025) zostań pierwszym właścicielem! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł44,50 m² 17 955,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż / 2 pokoje / bemowo / gotowe do wprowadzenia / garaż / metro 2026 To mieszkanie kupujesz bez remontu, bez stresu i bez czekania. Gotowe, funkcjonalne 2 pokoje na rozwijającym się Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wola / ul. Stańczyka / 50 m2 / 3 pokoje W pełni umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie Rozkład pomieszczeń: - pokój z balkonem , z kuchnią 21,71/ obecnie pokój.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Czy pamiętasz mieszkanie swojej Babci.? Oferuję takie - 2-pokoje z balkonem, zlokalizowane na IV p. niskiego bloku z lat 70, na granicy Bielan i Żoliborza. W skład lokalu 38m2 wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

NA sprzedaż / mieszkanie / 4 pokoje / balkon / radom / oś. Michałów / mieszkanie: to 82 m dobrze zaplanowanej przestrzeni, która po prostu - idealnie działa na co dzień! Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,12 m² 23 167,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | ul. Kaliny Jędrusik, żoliborz Artystyczny | 43,12 m | Idealne na wynajem | Opis nieruchomości: nowoczesne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m z prywatnym ogródkiem 21 m i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w kameralnym, 2-piętrowym budynku z windą (2011 r.).

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,52 m² 16 835,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam przytulne mieszkanie 47,52 m położone na chronionym osiedlu przy ul. Myśliborskiej. Po remoncie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł63 m² 11 746,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Ursynowie przy ul. Polinezyjskiej 12. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,30 m² 16 595,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ul. Gotarda 1 -w sercu Służewca na Mokotowie. Jeśli szukasz ustawnego 2-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko co potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,52 m² 18 168,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z niewielką antresolą w zabytkowej kamienicy z 1897 roku, jednej z tych praskich kamienic, które mają w sobie historię, której nie da.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy Placu Hallera po remoncie, w kameralnej zabudowie z cegły. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48,85 m² 13 899,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Parametry Na powierzchnię 48,85 składa się: kuchnia (widna z oknem) - 5,49 pokój nr 1- 16,19 pokój nr 2 - 8,46 pokój nr 3 - 9,82 łazienka z wc - 2,92 korytarz 5,07 dodatkowo - loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł115,28 m² 6 766,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Mieszkanie Dwupoziomowe 113,10 m2 z ogródkiem 80 m2 i z dwoma miejscami postojowymi ul. Szkolna 110 Bezpośrednio Bez Prowizji Mieszkanie znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,43 m² 14 566,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Parametry Na powierzchnię 49,43m2 składa się: kuchnia (widna z oknem) sypialnia salonłazienka z prysznicem wc korytarz Dodatkowo: loggiakomórka lokatorska 2,55m2 Opis mieszkania Szukasz swojego.

Szczegóły ogłoszenia

604 500 zł38,78 m² 15 587,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia i zakupu tego przytulnego, pięknie wyremontowanego, dwu pokojowego mieszkania na Bielanach przy ulicy Marymonckiej 151. Mieszkanie Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

691 000 zł48,75 m² 14 174,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 48,75 mkw. obecnie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł55,77 m² 14 147,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 55,77 m Józefów, parter Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,77 m , położone na parterze 3-piętrowego bloku w Józefowie. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł30,92 m² 12 936,58 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Centrum, metro, sgh - bliżej niż myślisz, a to wszystko u progu ulubionego parku mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł78,50 m² 13 885,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż | 4 pokoje | 78,51 m | ogródek 154,58 m | Duchnice | Osiedle Walencja Na sprzedaż nowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym, prywatnym ogródkiem idealne dla rodziny oraz.