dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł63 m² 11 349,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Kamienica z 1933 r cegła, mieszkanie nadbudowa z 2014r Możliwość przerobiena na 3 pokoje Wysokość - 2,55m Balkon 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze budynku z 1972 r., otoczonego zielenią. Rozkładowe, dwustronne (wschód/zachód), z balkonem. Mieszkanie jest do remontu. Do Łazienek Królewskich - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł24 m² 13 836,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Mieszkanie idealne pod inwestycję lub jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary. Pokój ustawny, kwadratowy. Jedna ściana pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kraszewskiego

Otwock,mazowieckie

799 000 zł80 m² 9 962,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie położone jest na parterze. Lokal ma powierzchnię 80,2 m2 i składa się z: - salonu (ok. 24,5 m2), z wyjściem na taras i do ogrodu (o powierzchni 180 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł74 m² 17 554,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: zajęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania w mieszkaniu nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2% klimatyzacja ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł79 m² 18 262 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne, jasne i bardzo przestronne mieszkanie z oknami na wszystkie strony świata, jedyne mieszkanie na ostatnim piętrze. Kuchnia w pełni wyposażona w zabudowę oraz sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł55 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy zaciszne i przestronne mieszkanie na Mokotowie (służew) Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 55,05 m2, które składa się z: - trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

514 000 zł47 m² 10 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Prezentowana nieruchomość to 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,35 m2, zlokalizowane na Warszawskiej Pradze Południe przy ulicy Siennickiej 36a Mieszkanie składa się: - salonu z o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł57 m² 17 290,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche, dwupokojowe mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Złotej, w ścisłym centrum Warszawy. Rozkładowe, dwustronne (południe, zachód), okna wychodzące na podwórko. Oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krypska

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł40 m² 10 891,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Chciałbym zaprezentować mieszkanie z 2000 r. na warszawskim Grochowie, tuż przy świetnie skomunikowanej pętli Ronda Wiatraczna. Mieszkanie o powierzchni 40,4 m znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

365 999 zł24 m² 15 105,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Woźniakowski Nieruchomości poleca - kawalerkę w celach inwestycyjnych. Budynek: oddany do użytku w 2001 r. Trzy piętrowy z windą. Tylko po dwie nieruchomości w każdej klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - gotowiec inwestycyjny. Na powierzchni 65m2 znajduję się 5 pokoi, które są w ciągłym najmie miesięczny przychód to 7200zł, czynsz 1200zł. Po zakupie możliwość przepisania umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skolimowska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł50 m² 11 853,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na granicy Mokotowa i Śródmieścia Poludniowego. Doskonała lokalizacja , dla osób lubiących tetniącą życiem Warszawę .W pobliżu liczne kultowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

684 000 zł79 m² 8 691,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe o powierzchni 78,7 m ,1 piętro w bloku z 2008 roku- ząbki, centrum, ul. Wiosenna. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2008roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

567 323 zł56 m² 10 051,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ogłoszeniodawcą jest pośrednik w obrocie nieruchomościami działający w oparciu umowy z deweloperem. Bez ppc! Bez prowizji! O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Nowoczesna, przestronna i bardzo słoneczna kawalerka po kapitalnym remoncie! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Rozkład: - pokój o powierzchni ok. 23 m2 ściany - gładź, podłoga - parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

412 223 zł42 m² 9 847,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

378 078 zł35 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł33 m² 13 226,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Chciałbym zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m. Mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na Pradze Północ przy ul. Łochowskiej 33/35, nieopodal stacji metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 611 280 zł73 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Prestiżowa lokalizacja w Śródmieściu, w pobliżu ambasady, kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Elegancki lokal w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Nowe windy, zadbana klatka, marmurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Padewska

Radom,mazowieckie

305 000 zł45 m² 6 849 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Kup bez prowizji! Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,53 m2 położone w miejscowości Radom ul. Padewska, os. Południe II. Mieszkanie czyste, zadbane wymaga tylko odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł26 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania: kawalerka o powierzchni 26,5 m2 w wyremontowanej kamienicy z czerwonej cegły w odległości 600 m od stacji Metro Księcia Janusza. Mieszkanie do remontu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

641 000 zł46 m² 13 943,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 641,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Markach. Bardzo dobra lokalizacja - okolice ch M1 / Makro (bardzo dobry punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Apartamentowa

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł31 m² 9 646,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka przy ul. Apartamentowej 8 to idealna nieruchomość pod inwestycję kapitału lub dalszy wynajem. Mieszkanie do tej pory funkcjonowało jako nieruchomość pod najem krótkoterminowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 58m2, 2-pokojowe z dużą, oddzielną i widną kuchnią, balkonem, piwnicą i dużym miejscem w hali garażowej. Zlokalizowane jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

637 436 zł44 m² 14 596,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna odległość od większych ciągów komunikacyjnych. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 317 500 zł85 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu 85 m2 apartament w nowo wybudowanym budynku na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie składa się z: dużego salonu z wyjściem na loggię; widnej oddzielnej kuchni; oddzielnego wc wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł105 m² 13 308 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Ursynów-Kabaty, oferujemy do sprzedaży nieprzeciętne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 105,2m2; zlokalizowane na ul. Ekologicznej. Rozkład mieszkania jest niesamowicie funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, na strzeżonym osiedlu, zlokalizowane przy ulicy Skoroszewskiej w Warszawie. Zamknięte osiedle z 2014 roku z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Siedlce,mazowieckie

445 000 zł65 m² 6 804,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam mieszkanie rozkładowe i komfortowe znajdujące się na osiedlu nad zalewem. Bardzo cicha i spokojna okolica. Jeżeli lubisz spokój, zieleń, bliskość natury, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł52 m² 12 407,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze 3piętrowego budynku przy ul. Wolskiej, blisko centrum. Rozkładowe, dwustronne (wschód/zachód), z oddzielną widną kuchnią. Na podłodze parkiet. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

703 370 zł38 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:6/21

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Warszawie w dzielnicy Wola. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w Stolicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobiszewskiego

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł33 m² 12 879 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży przytulne i świetnie zlokalizowane mieszkanie na Woli (koło) przy ul. Antoniego Dobiszewskiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 33 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 761,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 przy ul. Mariana Wyrzykowskiego 5a. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze z windą, w bloku z 2017 roku wybudowany przez Dom Development.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w zielonej czesci Ursynowa- w niedalekiej odległości od stacji metra Imelin. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, widok z okien na zieleń. Lokal nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

2 299 000 zł128 m² 17 960,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość o powierzchni 128mkw w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduję się w prestiżowej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

488 600 zł36 m² 13 610 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy tym elegancki wygląd.