dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł67 m² 15 214,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza na Woli. Mieszkanie położenie na 1. pietrze w budynku 6 piętrowym. W budynku są windy, wewnątrz patio śliczna roślinność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł50 m² 10 411,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie, 100 m. od stacji metra Księcia Janusza. Z okna roztacza się wspaniała panorama na centrum Warszawy, do stacji metra Świętokrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

nieruchomości poleca dobrą ofertę do zakupu. Mieszkanie: piękna, przestrzenna nieruchomość o powierzchni 53,6 m2 na którą składają się: - salon z kuchnią (26 m2), aktualnie przedzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł37 m² 13 924,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 Mieszkanie mieści się na wysokim parterze. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 15,76m2 -sypialni 11,45m2 -kuchni 3,57m2 -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Ciche mieszkanie tuż przy metrze Racławicka. W pobliżu drogerie, sklepy, przedszkola i uniwersytet. Odnowione, zarobiony generalny remont, zachowany drewniane podłogi. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lekka

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł65 m² 14 138,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W kilku słowach: nigdy niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami i ogródkami, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu Metro Bielany w pobliżu stacji metra Młociny. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

765 938 zł54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam 3-pokojowe, rozkładowe, narożne mieszkanie w inwestycji o wysokim standardzie - Włoskie Tarasy - na warszawskich Włochach przy ulicy Popularnej. Piękna, nowoczesna bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł87 m² 7 988,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w najpiękniejszej kamienicy na Wawrze? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Filtry

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł90 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy blisko centrum miasta, w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł79 m² 15 822,80 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Śródmieście Północne Rozkładowe, słoneczne, przestronne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na V piętrze (dwie duże windy) w luksusowym apartamentowcu. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł49 m² 10 918 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie. Do Ronda Wiatraczna tylko 3 min. Mieszkanie zadbane, wymaga jedynie odświeżenia. Na podłodze piękny dębowy parkiet oraz terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Służewiec

Warszawa,mazowieckie

913 000 zł82 m² 11 202,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Pragnę zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, o powierzchni 48 m2 z balkonem i piwnicą. Zlokalizowane jest w 10-piętrowym bloku w dzielnicy Targówek-Bródno przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe 38m, położone na pierwszym piętrze bloku w centrum miasta. Wolne od zaraz, wyposażone, z możliwością zamieszkania od zaraz. Cechuje się pokaźnym balkonem, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 697 000 zł65 m² 25 999,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny, przestronny apartament z dedykowaną do niego windą, w odrestaurowanej kamienicy z 1905 r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

335 000 zł35 m² 9 563,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Chcesz zamieszkać w dogodnej lokalizacji z dostępem do niezbędnych usług, komunikacji, szkół i restauracji? lub zakupić nieruchomość pod wynajem? Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł42 m² 11 852,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bohaterów Warszawy w Ursusie. Nieruchomość o powierzchni 42,10m2 usytuowana jest na 3 piętrze w 3 piętrowym zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

454 000 zł42 m² 10 809,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 42 m2, 2 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane jest na Bielanach, w rewelacyjnym punkcie komunikacyjnym, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziewiczówny

Warszawa,mazowieckie

599 900 zł113 m² 5 308,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz mieszkania pod inwestycję lub dla swojej rodziny, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż doskonale zaprojektowane pod inwestycję dwupoziomowe mieszkanie w bezczynszowym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentowane mieszkanie to atrakcyjne, umeblowane 2 pokoje z aneksem kuchennym zlokalizowane na poddaszu w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie idealnie sprawdzi się "na start" lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muranów

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł106 m² 28 301,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż luksusowy, 3-pokojowy apartament (106m2) znajdujący się w na warszawskim Muranowie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł79 m² 16 539,40 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje z otwartą kuchnią. Mieszkanie usytuowane jest od strony zachodniej, w związku z czym jest bardzo dobrze doświetlone przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stary Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 398 000 zł96 m² 24 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Pragnę zaprezentować Państwu apartament z możliwością własnej aranżacji w stanie deweloperskim. Mieszkanie o powierzchni 96 m2 zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 55m2 w centrum Piaseczna w bardzo dobrym stanie. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do wprowadzenia, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł82 m² 8 963,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pelna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: 3 pokoje | W-wa Ursus | Skorosze | 82 m2 | Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

662 376 zł64 m² 10 398,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli poszukujesz mieszkania w bliskości bogatej infrastruktury miasta, a zarazem cenisz sobie ciszę - to mieszkanie idealnie wpasuje się w te potrzeby! Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 512 500 zł83 m² 18 155,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie na Woli dla Twojej rodziny. Salon z aneksem 27,02 mkw. Trzy sypialnie od 11,54 mkw do 13 mkw z dużymi oknami. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł24 m² 14 958,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

100 metrów do metra Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej i rozwijającej się okolicy. Nieruchomość perfekcyjnie sprawdzi się jako mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milenijna

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł74 m² 9 911,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Piękne, luksusowo wykończone i wyposażone mieszkanie , na zamkniętym osiedlu z 2004r. Mieszkanie jest bardzo przestronne, słoneczne i składa się z trzech pokoi, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszków,mazowieckie

459 288 zł51 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,75 m z ogródkiem. Mieszkanie w stanie deweloperskim, 0% prowizji, 0% pcc Rozkład pomieszczeń - salon z aneksem kuchennym 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apenińska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł51 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, przy ul. Apenińskiej. Bardzo widne i przestronne mieszkanie. Nieruchomość idealna dla ludzi ceniących sobie doskonałą lokalizację i dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

979 447 zł88 m² 11 173,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Osiedle składa się z kameralnych, 4-piętrowych budynków (po 30 mieszkań), wykonanych z wysokiej klasy materiałów: drewna, stali i betonu architektonicznego. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł44 m² 12 696,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. Skoroszewskiej. Osiedle zamknięte, strzeżone i monitorowane. Lokal o powierzchni 44,5 m2 składa się z: -nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł60 m² 11 317 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 59,60 m2 usytuowany na I piętrze w V-kondygnacyjnym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 304 047 zł114 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie.! cena promocyjna ograniczona czasowo! Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów w okolicy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł64 m² 14 363,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64 m w niezwykle cichej i spokojnej okolicy na Śródmieściu. Podstawowe informacje: mieszkanie mieści się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ząbki,mazowieckie

418 000 zł74 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jeśli szukasz mieszkania w wyjątkowo dobrej lokalizacji, na kameralnym, cichym, zielonym osiedlu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlaska

Siedlce,mazowieckie

449 000 zł48 m² 9 373,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: marzy Ci się przeprowadzka do nowego, komfortowego mieszkania? Uwielbiasz wnętrza pełne słońca urządzone w uniwersalnym, nowoczesnym stylu? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

456 000 zł24 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Szukasz mieszkania w kamienicy ze świetnym potencjałem inwestycyjnym i szybkim dojazdem do centrum? Jeśli tak, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćmielowska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł33 m² 11 620,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Białołęka na Tarchominie przy ul. Kamińskiego 2 w pobliżu skrzyżowania ulic Myśliborskiej i Ćmielowskiej. Powierzchnia lokalu 32,7 m 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij