dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

615 000 zł37 m² 16 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bielany - Wrzeciono, ul. Szegedyńska - przystanki autobusowe: 400 m - tramwaje: 400 m - metro: 900 m do stacji metra Wawrzyszew - las Bielański ok 500 m Mieszkanie o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37 m² 14 595 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Piękne, w pełni urządzone mieszkanie 37 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku na Osiedlu Wolności w podwarszawskiej Zielonce. Osiedle zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,13 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,13 m2 (stan deweloperski) na czwartym piętrze w nowym czteropiętrowym bloku wraz z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł48,06 m² 17 686,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z windą i stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: jasne, 3-pokojowe mieszkanie 64 m na os. Morskie Oko. Gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i miejscem w garażu! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł74,37 m² 11 563,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie, blisko pkp Grodzisk Mazowiecki. Na powierzchnię ponad 74 metrów składają się: - duży salon z aneksem kuchennym - 3 duże sypialnie - 2 łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł80 m² 9 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80m, które łączy w sobie nowoczesność , komfort i elegancje. Propozycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 175 zł46,15 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny budynek na Targówku Komfort i świetna komunikacja (oddanie I kw. 2027)zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

976 000 zł61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż apartament o powierzchni 61 m2, położony w malowniczej miejscowości Rynia, w gminie Nieporęt, w pierwszej linii brzegowej nad Zalewem Zegrzyńskim. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100m2 w samym sercu Woli. Wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Dwupoziomowa przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł99,95 m² 17 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne 100 m w sercu Miasteczka Wilanów - ul. Kazachska 1. Szukasz komfortu, przestrzeni i prestiżowej lokalizacji? To mieszkanie łączy nowoczesny standard z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,21 m² 12 052,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym w Wołominie, na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 000 zł61,69 m² 14 329,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Komfort, styl i natura Twoje idealne miejsce na Ochocie! 3 pokoje + ogród zimowy i sauna 90m2 Marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór - 61m2 | 3 pokoje | parking do wejścia - lux nowe budownictwo - Osiedle Derby We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie, zlokalizowane w Markach, na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Nieruchomość mieści się w budynku z 2011 roku. Mieszkanie.