dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

999 000 zł78 m² 12 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

-pokojowe mieszkanie blisko Lasu Kabackiego gotowe do zamieszkania Lokalizacja: ursynów, warszawa 500 m od Lasu Kabackiego idealne miejsce na spacery, jogging i rower Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł93 m² 14 989,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe czteropokojowe mieszkanie 93m na 2 ostatnim piętrze w budynku z windą. Osiedle ogrodzone, monitorowane, strzeżone 24/7. Układ pomieszczeń: poziom pierwszy: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł72 m² 15 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m , położone w spokojnej i zielonej części warszawskich Bielan - Chomiczówka, ul. Żółwia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Budynku: liczba.

Szczegóły ogłoszenia

4 727 160 zł131,31 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament W sercu biznesowej warszawy - wola Prestiżowa lokalizacja | Duży metraż | Taras | Idealny pod inwestycję lub do zamieszkania ***** Na sprzedaż przestronny apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

629 235 zł46,61 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w willi w centrum! Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, która łączy w sobie klimat eleganckiej willi z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. To prestiżowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł37,80 m² 16 084,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam funkcjonalne, jasne mieszkanie położone przy ul. Warszawskiej w Ursusie. Lokal o powierzchni 37,80 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 860 000 zł118 m² 24 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Rok budowy: 1927 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł65,20 m² 13 726,99 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dla rodziny | Bemowo | ul. Blatona | 65,20 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,20 m , położone na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 400 zł36,60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na ul. Chełmżyńskiej Leśna oaza przy Lesie Rembertowskim Opis nieruchomości: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m, zlokalizowane na 1. piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 616 000 zł109,65 m² 23 857,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż narożny apartament w kameralnej inwestycji Luxor Residence! Aż 109,65 m2 do własnej aranżacji- oferta zawiera wizualizacje. Apartament sprzedawany w stanie deweloperskim. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł122,30 m² 15 936,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ochota, ul. Opaczewska | 4 pokoje | 122 m | Balkon | 2 miejsca w garażu podziemnym : Dla kogo? Dla rodziny 2+1 lub 2+2, dla osób pracujących zdalnie potrzebujących dodatkowego gabinetu, dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 999 zł42,25 m² 52 070,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ścisłe centrum, bezpośrednio przy Ogrodzie Saskim i Teatrze Narodowym. Doskonały widok z okien na wewnętrzny dziedziniec. Najbardziej prestiżowy budynek sbm Dembud przy ul. Niecałej 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 615 608 zł106,29 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 044 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 67m2 usytuowane na ósmym piętrze dziewięcio piętrowego budynku. Odnowiona klatka schodowa. Blok po wszelkich remontach wymianach instalacji wod-kan, gazowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł59,75 m² 14 393 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 59,75 m2 w powstającej inwestycji Rytm Mokotowa dewelopera Robyg. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34,79 m² 22 966,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Janka Bytnara Rudego" budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,27 m² 14 743,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż urocze mieszkanie z tarasem i ogródkiem o powierzchni 35,27m2 w Radzyminie przy ul Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł102,72 m² 8 274,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament, 103 m2 z balkonem i przepięknym tarasem lokalizacja Nieruchomość położona przy ulicy Curie-Skłodowskiej, w samym centrum Radomia. W okolicy wszelkie punkty.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67 m² 16 417,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 5. piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Turmonckiej, w sercu warszawskiego Bródna. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 655 000 zł187 m² 30 240 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł81,84 m² 14 503,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36 m² 18 055,56 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 9 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł89,50 m² 9 932,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Budynek zlokalizowany w centrum Otwocka przy ulicy Karczewskiej. Do stacji skm/pkp dojdziemy w 15 minut, w pobliżu przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł53,73 m² 18 574,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Idealne mieszkanie dla rodziny, pary lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,73 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64 m² 8 265,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Wyszkowa. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (63,5 m2) składające się z salonu, 2 pokojów, kuchni, łazienki i wc. Za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł37,65 m² 11 978,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5 (I piętro) przy ulicy Prądzyńskiego 23b w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 37,65 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,50 m² 19 469,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Śródmiejskim Muranowie, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 580 zł66,45 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 595 zł59,58 m² 16 794,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59.58 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł44,58 m² 31 381,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 200 zł48,32 m² 14 629 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje | Warszawa Praga-Południe | Stan deweloperski Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w nowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł63,53 m² 14 560,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,53 m2, do własnej aranżacji, z dużą loggią (18,7m2) i świetną lokalizacją. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1952 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do odświeżenia lub remontu o powierzchni 79,7 m2 - idealne do własnej aranżacji. Ustawne i przestronne pomieszczenia dają wiele możliwości zagospodarowania. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,50 m² 12 747,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35,10 m² 13 960,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł55 m² 14 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie mieszczące się w obwodzie Saskiej Kępy. Mamy do zaoferowania na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Pradze Południe, o powierzchni 55 metrów.