dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł35 m² 18 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnym otoczeniu na prestiżowej dzielnicy Muranów. Atuty nieruchomości: - rozkład mieszkania - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie. W sąsiedztwie nieruchomości zlokalizowane są liczne udogodnienia: - galeria handlowa Renova w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł37 m² 16 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie blisko Starówki i Nowego Miasta. 2 oddzielne pokoje, z oddzielną kuchnią, z balkonem. Okna od podwórka więc bardzo cicho. Blok z cegły, położony w oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł35 m² 17 207,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka 35,45m2 na 1 piętrze w inwestycji Apartamenty Królewskie na Wilanowie. Cesja Deweloperska. Budynek już oddany, klucze odebrane. Powierzchnia mieszkania 35,45m2: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł58 m² 16 982,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Widok na Pałac Kultury! Śliczne mieszkanie 3 pokojowe na strzeżonym osiedlu blisko Arkadii. Całkowicie po remoncie, zaprojektowane z rozmysłem, wykorzystując każdą przestrzeń i nadając jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

866 000 zł71 m² 12 280,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim. Lokal niedaleko parku Szczęśliwickiego - 3 pokoje, 68 m2, metraż w kw 70,52 podana wraz z komórką lokatorską. Możliwość aranżacji na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł46 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie do remontu, w bloku z początku lat 60, narożne, trzypokojowe o powierzchni 46,2 m2 na ul. Bruna w doskonałej lokalizacji, ok. 450 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł24 m² 21 458,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 24 m2 blisko Złotych Tarasów, metra, ul. Jana Pawła i Żelaznej. Jeden pokój z oddzielną kuchnią, z oknem. Na podłogach panele, okna plastikowe, łazienka i kuchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł26 m² 15 113,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Szukasz niedużego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, zależy Ci na ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Koniecznie sprawdź tę ofertę. Oferta jest skierowana dla osób które mażą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy z widokiem na Park Górczewska. Idealna propozycja dla rodziny, może sprawdzić się również jako inwestycja na wynajem. Prezentowane mieszkanie ma 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

380 775 zł40 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł38 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica gen.Sikorskiego - osiedle Green Mokotów -Blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Wyśmienite 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospodarcza

Siedlce,mazowieckie

399 000 zł43 m² 9 197,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,38 m2 usytuowane na drugim piętrze Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

791 616 zł41 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stan deweloperski. Inwestycja zlokalizowana w sercu warszawskiej Woli. Doskonała lokalizacja, wygodny i szybki dojazd do centrum, stacja metra Płocka zaledwie 200m od budynku. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ługi

Otwock,mazowieckie

356 070 zł43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w cichej i spokojnej okolicy Otwocka w pobliżu lasu z placem zabaw dla dzieci na osiedlu. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł48 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Muranów ~ Metro ~ Kamienica ~ Ciche ~ 2/3 pok ~ Mam przyjemność zaprezentować przestronne 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane na Muranowie - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł83 m² 14 457,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta dostępna tylko W naszej agencji Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zielona Italia, które uznawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

549 000 zł78 m² 7 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na parterze Z ogródkiem Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie składające się z trzech kondygnacji, o powierzchni 78 m 2. W cenie domu ogródek około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaruby

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł122 m² 14 374,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Dostępne od listopada., obecnie mieszkanie jest wynajmowane. Powierzchnia użytkowa około 130 m2. Mieszkanie dwu poziomowe na Kabatach, 5 pokoi, oddzielna widna duża kuchnia z jadalnią. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 na Mokotowie Podstawowe informacje: bardzo widne i ciche mieszkanie. Do lekkiego odświeżenia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym eleganckim budynku z 2016r, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł72 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 4-pokojowe do własnej aranżacji przy ul. Kobielskiej na Grochowie. Nieruchomość o powierzchni 72m2 usytuowana jest na 1 piętrze w bloku z 1984r. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Jagielloński

Radom,mazowieckie

170 000 zł39 m² 4 375,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka w kamienicy do generalnego remontu o powierzchni 38,85 m2 plus 6m2 piwnicy. Dzięki przestronnym pomieszczeniom jest możliwość przerobienia na salon z aneksem oraz osobny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł51 m² 9 178,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią do własnej aranżacji. Przy odpowiednim projekcie można zrobić 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

779 900 zł56 m² 13 926,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2003 roku na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa oddalone 5 minut spacerem od Parku Łazienki Królewskie. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie na ul.Żelaznej, Osiedle "Za Żelazną Bramą Rozkład pomieszczeń: - salon (10m2) z podwójnym oknem balkonowym (balkon francuski) - sypialnia (8m2) z szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł54 m² 12 623,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskiej Pradze-Północ Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Praga-Północ. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróbla

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł43 m² 13 817,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta Budynek mieszkalny oddany do użytkowania w 2000 roku Lokal położony jest na 2 piętrze w budynku składającego się z 4 kondygnacji naziemnych i 1 kondygnacji podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

1 743 435 zł81 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną nieruchomość premium świetnie zlokalizowaną na obrzeżach dzielnicy Saska Kępa. To wyjątkowe miejsce zostało zaprojektowane w duchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł61 m² 9 807,13 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,18 m , 15 piętro w 15-piętrowym bloku z windą z 1997 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Łukowska. Balkon, piwnica, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,38m2 na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Do mieszkania przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pontonierów

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł126 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy, zlokalizowany wśród terenów zielonych i starodrzewia na Warszawskim Rembertowie. Nieruchomość wyróżniająca się wyjątkową lokalizacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bardzo dobry punkt komunikacyjny - 300 m od stacji metra Wawrzyszew Mieszkanie o powierzchni 37 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią z prześwitem na pokój dzienny (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

559 500 zł46 m² 12 296,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Tylko w viva invest! Oferuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie na bliskim Targówku w doskonałej lokalizacji. Do stacji metra 3 minuty. Obok bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł67 m² 9 659,18 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest ciche i przestronne mieszkanie. Jego główne atuty to lokalizacja oraz układ. Idealna nieruchomość dla rodziny, ale także pod inwestycję do dalszego wynajmu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł62 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

/ we speak english, ukrainian and russian / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / 3 pokoje, metro trocka, idealne dla rodziny budynek: 11-piętrowy budynek zbudowany w 1980 roku, został docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53m2 położone jest na pierwszym piętrze w doskonale zlokalizowanym i zadbanym bloku na Woli. Dwa lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

554 335 zł64 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzy pokoje 63,7 m2 w nowym osiedlu Bliskie Piaseczno Trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze z doskonałą ekspozycją południowo zachodnią , co zapewnia doskonałe nasłonecznienie. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

507 551 zł56 m² 9 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Trzypokojowe 55 m2 2 piętro w nowym Osiedlu Bliskie Piaseczno Doskonały układ niedużego mieszkania trzypokojowego z dużym balkonem 6,8 m2 na który wyjście jest z salonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

428 663 zł47 m² 9 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje 47 m2 z tarasem Bliskie Piaseczno Wygodne mieszkanie dwupokojowe z dużym tarasem na południe o pow. ponad 11m2. Słoneczne i z dużą częścią dzienną o pow. Ponad 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

418 304 zł43 m² 9 645,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupokojowe 43 m2 Bliskie Piaseczno Doskonały rozkład mieszkania z dwoma osobnymi pokojami i widną kuchnią zapewnia komfort zarówno do mieszkania jak i doskonałe warunki jako.