dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł52 m² 10 719,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie rozkładowe , 52,24m kw , 3 osobne pokoje z widną kuchnią, z balkonem i piwnicą. Okna plastikowe, na dwie strony: wschód i południe. Mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

769 000 zł116 m² 6 629,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Mieszkanie znajduje się w miejscowości Kobyłka, 2 km od granicy Marek i 2 km od Granicy miejscowości Zielonka. Do sprzedania piękne 4 pokojowe (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pescantina

Siedlce,mazowieckie

560 000 zł59 m² 9 451,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 59,25 mkw gotowe do zamieszkania Siedlce, ul. Pescantina Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł62 m² 20 986,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam stylowo urządzone, bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Royal Park Wilanów przy ulicy Krzysztofa Kieślowskiego. Znajduje się ono na Błoniach Wilanowskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł29 m² 12 862,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o powierzchni 29m2, usytuowana na parterze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowana na warszawskim Targówku przy ul.Łabiszyńskiej. Bardzo widna i widną kuchnią. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 433,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ciche mieszkanie wśród zieleni w kamienicy z lat 50-tych, 300m od stacji Metra Młynów. Miejsce idealne dla osób które szybko potrzebują się dostać do biznesowego centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Lasku

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł55 m² 11 576,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie na Woli z widokiem na las. Pokój dzienny z balkonem, widna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z prysznicem, osobne w.c., przedpokój z szafą. Lokal odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Komorskiej. Mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł31 m² 11 368,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,70 m usytuowane na wysokim parterze zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Mikołaja Trąby. Osiedle strzeżone ,zamknięte piękna zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości rk golden house oferuje do sprzedaży bardzo przytulne mieszkanie ( kawalerka) przy ul. Młynarskiej w Siedlcach. Mieszkanie o pow. 27m kw znajduje się w bloku z 1975.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł58 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia, być może dla niektórych do remontu na warszawskim Ursynowie. Usytuowany w 10-piętrowym bloku (1982 r budowy) z windą lokal mieszkalny ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Warszawa,mazowieckie

441 000 zł33 m² 13 203,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjnej lokalizacji na Targówku - 100m od wejścia do stacji metro Trocka. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,40 m ,3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Housing market ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 65m2 usytuowane w 3 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy Wyspowej. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł50 m² 10 914,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe / przerobione z 2 pokojowego/ o powierzchni 50,30 m usytuowane na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 1979 roku zlokalizowane - Warszawa, bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł66 m² 17 878,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 66 m2 zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta, wykończone z wysokiej jakości materiałów z troską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł39 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na bliskiej Woli, w bardzo bliskiej odległości do Centrum. W odległości 10 minut piechotą znajdziemy stację metra rondo onz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł53 m² 13 674,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery pokoje w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów. Mieszkanie: wyremontowane czteropokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Idealna propozycja dla rodziny, może sprawdzić się również jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł32 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Jednopokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, gustownie wykończone wysokogatunkowymi materiałami. Idealne jako lokata kapitału, dla własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i na wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Jasne I ciche 3 pok. Z balkonem, miejsce parkingowe, 5 minut pieszo od stacji metra wierzbno Mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone jest na 6-tym piętrze zadbanego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzeniai! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł53 m² 13 667,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż fenomenalnie zaprojektowany i gustownie urządzony 2-pokojowy apartament 53,82 m usytuowany na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

380 775 zł40 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

392 000 zł38 m² 10 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

583 000 zł52 m² 11 104,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mokotów Sadyba - tuż przy Centrum Handlowym Best Mall. Bardzo ciche mieszkanie 3 pokojowe z 20 m2 ogródkiem. Położone w niskim, 2 piętrowym bloku z cegły, z miejscem garażowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biała

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł122 m² 22 894,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży unikatowy apartament z dwoma tarasami w Rezydencji Biała na kameralnym, eleganckim osiedlu usytuowany przy ul. Biała 3. Nieruchomość: apartament jest podzielony na dwie strefy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy pokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskim Bródnie, v piętro, blok 10 piętrowy powierzchnia: 53 m2. Na piętrze jest 8 lokali mieszalnych. Dwustronne, narożne: strony świata: północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł58 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w budynku dziesięciopiętrowym, 58 m2, 3 pokoje, loggia, piwnica, winda, monitoring, duża ilość miejsc postojowych w pobliżu budynku, warszawa Targówek - Bródno ul. Wyszogrodzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monteverdiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 100,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis: oferujemy do sprzedania piękne, nowe i jeszcze niezamieszkałe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej, zielonej Białołęce. Mieści się w 2 piętrowym bloku o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Warszawa,mazowieckie

952 000 zł75 m² 12 693,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Komfortowe mieszkanie na Bemowie tuż przy stacji metra Bemowo. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 90tych zlokalizowane na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 15 868,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Warszawa, pogranicze Woli i Śródmieścia (nowolipki) ul. Anielewicza 27 760000zł. Trzypokojowe mieszkanie na VIII piętrze, w 9-piętrowym budynku z lat 60. Bardzo dobra oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

538 000 zł55 m² 9 780,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle powstaje w dzielnicy Ursus, zaledwie 15 minut od ścisłego centrum Warszawy. Teren, na których znajduje się inwestycja to stosunkowo młoda strefa mieszkalna, która szybko się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł41 m² 10 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 składa się z: - salonu z otwartą kuchnią ( 23 m2 ) - sypialni ( 12 m2 ) - łazienki ( 6 m2 ) Informacje dodatkowe: - piętro 2/2 - osiedle wybudowane w 1987.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł33 m² 11 715,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Praga Południe kawalerka niski czynsz Kontakt: lokalizacja: warszawa, praga Południe, ul. Rozlucka Metraż: 33,29 m2 Piętro: 5/10 (nowe windy) Rok budowy: 1978 Czynsz: ok. 300 zł W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł39 m² 11 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 1 w 3 piętrowym bloku w Warszawie na Białołęce, dobry dojazd do centrum Warszawy (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Zlokalizowane na 4 piętrze 15 piętrowego bloku znajdującego się 5 min od metra Rondo onz przy ul. Waliców / Grzybowskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułtuska

Serock,mazowieckie

387 000 zł49 m² 7 897,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w Serocku. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w bardzo kameralnej kamienicy. Cała kamienica została docieplona i wyremontowana w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

598 000 zł61 m² 9 835,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu w Markach przy ul. Promiennej. Nieruchomość składa się z: - salonu z dużym narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

80 000 zł40 m² 1 975,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Poddasze O pow. 40,5 M2 do adoptacji na mieszkanie. Nieruchomość do całkowitego remontu i adaptacji przez nowego właściciela. Projekt poddasza na życzenie klienta zostanie opłacony przez.