dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł56 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie przy ul. Sobieskiego (w pobliżu skrzyżowania ulic dolna/belwederska/sobieskiego). Lokal położony na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Radom,mazowieckie

359 000 zł47 m² 7 562,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

* przestronne 2 pokoje * 47m2* parter * Potok Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 47 m2 położone na parterze na osiedlu Nad Potokiem. Fantastyczna lokalizacja - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sękocińska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mam przyjemność zaprezentować stylowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1935r na starej Ochocie. Modernistyczny charakter budynku przetrwał wojnę i do dziś zachwyca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł38 m² 10 184,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku -warszawa, praga-Południe, przyczółek Grochowski - ul. Opinogórska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

565 000 zł40 m² 13 978,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ożarów Mazowiecki ul. Poznańska! Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ul. Poznańskiej. Szybki dojazd do Warszawy to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie do gustu młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Garwolin

Garwolin,mazowieckie

765 000 zł105 m² 7 269,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

We speak English. Feel free contact to get more details. Dlaczego warto rozważyć zakup tego mieszkania? Oto kilka powodów: - pełna własność z Księgą Wieczystą - jeden właściciel, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

335 000 zł36 m² 9 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 35,5m2, usytuowane na 1 piętrze w wysokim 10-ciopiętrowym budynku zlokalizowane w Pruszkowie na osiedlu Staszica. Przyjemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajkowicza

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł33 m² 13 410,50 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,81m2 na 12 piętrze w 13 piętrowym budynku z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Rewelacyjna lokalizacja, przy stacji metra trocka (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

450 000 zł41 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Czy masz dość wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum Warszawy? Chcesz odpocząć po ciężkim dniu w leśnym zaciszu? Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł48 m² 16 108,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne 48-metrowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub inwestycja na wynajem. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł44 m² 18 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Rezerwacja do 20.01.2023 *** Podpisana umowa przedwstępna *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji, zaraz obok metra Młynów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

640 000 zł63 m² 10 118,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 63,25 m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł41 m² 12 230,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w cichym, ogrodzonym osiedlu, z licznymi, dorodnymi nasadzeniami i miejscami do codziennego relaksu. Czwarte piętro w budynku bez windy. Budynek z 1964 roku. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 414 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jasne, przytulne i ciche - to najważniejsze atuty tego mieszkania. Odnowione mieszkanie o świetnym rozkładzie w zielonej okolicy parków - Park Fort Korotyńskiego, park im. Zasława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł49 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. Rozkładowe i ciche 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem, o powierzchni 49 m2 w świetnej lokalizacji. Podstawowe informacje: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

628 115 zł45 m² 13 807,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 45,49 m2 >numer A.1.01 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł53 m² 14 121,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentację Mieszkanie 2 pokojowe - 53,11 m2 Lokalizacja: warszawa ul. Tadeusza Bora Komorowskiego dzielnica Praga Południe-Gocław Cena: 750 000 pln Metraż: 53,11 m2 Piętro: 2 z 8 Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł19 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Do sprzedaży kawalerka w kamienicy na ul. Marszałkowskiej między pl. Zbawiciela, a pl. Unii Lubelskiej. Lokal mieści się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Budynek, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż bezpośrednio 2 pokojowe z możliwością 3 pokoi mieszkanie o pow. 56 m2 - Bielany ul. Kwitnąca. Zadbane przytulne mieszkanie w cichej ładnej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł33 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości jasnej, przytulnej, przestronnej i idealnej na pierwsze własne mieszkanie. Nowy właściciel przez okna salonu oraz oddzielnej kuchni, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł40 m² 12 599 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najnowsza inwestycja powstająca na Targówku przy ul. Liwskiej na rogu ul. Wysockiego będzie, pod każdym względem bezkonkurencyjną ofertą dla osób szukających mieszkania o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Radzymin,mazowieckie

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoka jakość - niska cena! Kupujący nie płaci 2% pcc. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe w Radzyminie o powierzchni 75m2. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

614 900 zł44 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie położone na ul. Wołoskiej - bardzo dobra lokalizacja. Stacja metra Racławicka w odległości ok 900 m na piechotę. Mieszkania na 1 piętrze, składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Warszawa,mazowieckie

557 634 zł40 m² 14 092,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Całe nasze wynagrodzenie pokrywa deweloper, dla Państwa oznacza to możliwość skorzystania z naszych usług bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Współpracujemy z wieloma deweloperami na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zgody

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

435 918 zł41 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z ogródkiem i tarasem, w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, plac zabaw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Radom,mazowieckie

429 000 zł62 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe trzy pokoje na osiedlu Gołębiów II. Położone na drugim piętrze, w odnowionym bloku czteropiętrowym, przy ulicy Paderewskiego. Optymalny, klasyczny rozkład pomieszczeń oferuje : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irzykowskiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł62 m² 10 806,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim bemowo/jelonki Północne. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

539 000 zł54 m² 9 963,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,10 m2, znajdujące się na I piętrze bloku z 2008 roku, na zamkniętym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu legionowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

682 660 zł64 m² 10 716,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotników

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji , do tego spokojna i zielona okolica - o tym myśli z reguły osoba zainteresowana zakupem mieszkania. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

970 000 zł164 m² 5 925,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem 286 m2 w segmencie położone na zamkniętym osiedlu w spokojnej okolicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł47 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dwustronne, 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem (ok.1m2) i piwnicą (ok.4m2), zlokalizowane nieopodal Parku Bródnowskiego, 500 metrów od stacji metra ( Bródno) - linia M2. Usytuowane na 4.