dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł26 m² 17 437,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Śródmieście/ mirów komfortowe studio znajdujące się na 2. piętrze w 10- piętrowym budynku z lat 60. Na powierzchni 26,38 m2 znajduje się pokój dzienny z wyjściem na balkon, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł40 m² 15 491,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Atrakcyjne mieszkanie o pow. 39,7 m2 w powojennym budynku z cegły na warszawskim Powiślu. Mieszkanie usytuowana na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z lat 60. Budynek z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł57 m² 10 542,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia trzy pokojowe przestronne mieszkanie z ogródkiem w Warszawie dzielnica Białołęka. Nowoczesne mieszkanie, które pragną mieszkać z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł37 m² 11 962,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie, tuż przy stacji Metro Kondratowicza. Idealnie nada się dla studenta, osoby starszej lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Zielonka,mazowieckie

469 000 zł70 m² 6 740,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni - 69,58m2 usytuowane na 3 piętrze zlokalizowane w Zielonce przy ul.Długiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje 25m2, 18m2 i 11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł36 m² 15 527,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Marymoncie na sprzedaż. Zaprojektowane przez architekta ze szegolnymi dodatkami, wyexponowana oryginalna ściana betonowa, bardzo jasne i widne mieszkanie, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tumska

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł30 m² 11 067,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na parterze, w 2 piętrowej kamienicy po remontach z 1975 roku w dzielnicy Włochy, ul. Tumska 13. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bródnowska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł65 m² 11 846,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne, odremontowane 3-pokojowe mieszkanie 65m2 na Nowej Pradze. W zasięgu znajduje się metro Szwedzka a tuż obok linia tramwajowa przy 11 listopada oraz duży węzeł Rondo "żaba". Do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

365 000 zł44 m² 8 248,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Mieszkanie rozkładowe, kuchnia widna. Łazienka i wc razem, ciepła woda z piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis: posiadamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (50m2) z ogrodem. Usytuowany na Warszawskiej Białołęce. Teren zamknięty. Mieszkanie składa się z: -Przestronnego salonu, -Oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Dębowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

270 000 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 1 - pok. o pow. 27 m2, i piętro, na osiedlu Dębowy Park. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 21 m2, balkonu o pow. 2 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 183 115 zł76 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży wystawiamy nasze bardzo przestronne, funkcjonalne, jasne, nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Wólczyńska. Niezwykłym atutem jest bardzo dobry rozkład mieszkania, które idealnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

449 900 zł59 m² 7 579,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie wykończone nowocześnie. Szafa na przedpokoju w zabudowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawcza

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Westate Praga prezentuje unikatowe mieszkanie na cichym i klimatycznym Grochowie! Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w kamienicy, w której znajdują się tylko dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Księżycu

Pruszków,mazowieckie

560 000 zł55 m² 10 108,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie: prezentowane mieszkanie składa się: z salonu z balkonem {logia}, sypialni, przedpokoju, w pełni wyposażonej zamkniętej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

588 750 zł61 m² 9 598,14 zł/m²

 

Piętro:9/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie do generalnego remontu. Możliwość przerobienia na 4 pokoje po przeniesieniu kuchni do pokoju dziennego. Na piętrze wspólna przedtrzeń do przechowywania rowerów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł68 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 68 m na Bielanach przy ul. Gwiaździstej 33. Wyjątkowa lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł27 m² 19 259,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 27m2 na ul.Człuchowskiej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze z 12, ciche, posiada balkon loggię i piękny widok na zielone alejki , bloki, dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł37 m² 11 962,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe w bardzo dobrej lokalizacji blisko metra Kondratowicza. Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą bez obciążeń, pełna własność. Mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2-pokojowye mieszkanie tuż przy samej stacji metra Wierzbno! Mieszkanie Mieszkanie znajduje na 7 piętrze. Okna wychodzą na zachód. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

991 000 zł81 m² 12 204,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie tuż obok planowanej stacji metra Chrzanów. Mieszkanie położone jest na nowym, luksusowym i strzeżonym osiedlu, na ostatnim-trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

559 000 zł50 m² 11 069,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładne 3 pokojowe mieszkanie w Piasecznie. Mieszkanie 50,50m2 znajdującego się na 3/3 pięter bloku. Mieszkanie czyste i zadbane, nie wymagające nakładów finansowych (remont w 2021r), 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

461 500 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,50 m , 4 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1970 roku -warszawa, bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł82 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1987 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

529 000 zł66 m² 8 015,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc, bez prowizji > bez dodatkowych kosztów! Oddanie planowane na poczatek wakacji 2023 r. Mieszkanie na parterze 66 m2 z ogródkiem ok 60 m2 Mieszkanie w leśnej okolicy, na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł45 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Idealne dwupokojowe mieszkanie w Wawrze. Rozkładowe,ciche 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 do zamieszkania na poddaszu. Powierzchnia całkowita to 52 m kw. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

546 000 zł28 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Stylowa kawalerka w centrum Muranowa. Wyposażona i bez prowizji biura. Mam niebywałą przyjemność zaprosić Państwa do prezentacji uroczej i stylowej kawalerki w bloku z 1967 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

511 000 zł49 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,50 m2, zlokalizowane w budynku z cegły, w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Wśród atutów prezentowanej nieruchomości należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lutniowa

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w tym miejscu to synonim słowa komfort; zaczynając od dużej (8m2) loggii przynależnej do mieszkania, widoku na wewnętrzne zamknięte patio prawdziwa oaza zieleni; przez pasaż handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bielany ul. Wrzeciono | 38 m2 | 2 pokoje Mieszkanie o powierzchni 38m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem oraz z przynależną piwnicą. Zlokalizowane jest na Bielanach-Wrzeciono,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

595 000 zł64 m² 9 243,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wysoki standard! 3 pokojowe mieszkanie + garderoba + taras + ogród 160m2! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Klonowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł58 m² 11 991,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w budynku położonym przy stacji metro M2 Płocka. Mieszkanie ma powierzchnię 58,29 m2 i jest zlokalizowane na Woli przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

534 996 zł55 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży Nowe , piękne 2 pokojowe mieszkanie w warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Murapol. Doskonała lokalizacja i przepiękna okolica zapewnią Państwu niezapomniane chwile we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Palestyńska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł55 m² 11 347,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,55m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 2002 roku - Warszawa, targówek, ul. Palestyńska. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł39 m² 15 897,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze przy ul. Grzybowskiej. Prezentowana nieruchomość posiada 39m2, na co przyczyniają się 2 pokoje wraz z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

897 062 zł79 m² 11 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez pcc, 0% prowizji! Do sprzedania mieszkanie deweloperskie 76,9 m2 4-pokojowe z balkonem na 1. piętrze 7-piętrowego budynku na warszawskich Włochach w pobliżu skrzyżowania Al. Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

450 000 zł55 m² 8 177 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, wykończone "pod klucz" mieszkanie nieopodal centrum Góry Kalwarii. Bardzo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowego bloku w Górze Kalwarii. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł51 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyje dwupokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 położony na 2 piętrze w niskim budynku z cegły z lat 80. Mieszkanie doskonałe pod inwestycję! Lokal składa się: salonu z aneksem.