dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Warszawa,mazowieckie

704 000 zł54 m² 13 037 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m ,2 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, targówek, ul. ks. Piotra Skargi. Balkon, piwnica, osobna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

483 000 zł55 m² 8 782 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Nowe budownictwo gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

456 000 zł33 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do100 m2 Zapraszamy Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczyńska

Warszawa,mazowieckie

661 250 zł58 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Przestronne, eleganckie i umeblowane dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, w zamkniętym kameralnym osiedlu. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

572 000 zł55 m² 10 438 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,8 m , usytuowane na 8 piętrze w budynku z lat 70-tych roku -warszawa, chomiczówka, ul. Josepha Conrada. Mieszkanie bez mebli, przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość położona na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku z windą oraz z parkingiem podziemnym. We wnętrzu osiedla pełno zieleni oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandosów

Radom,mazowieckie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe 44m, w pożądanym rozkładzie pomieszczeń. Położone na piątym piętrze bloku z windą na osiedlu Ustronie. Przytulnie urządzone, w bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na świeżo oddanym etapie osiedla Bliska Wola. Lokalizacja: - do najbliższej stacji metra 900m, - przystanek tramwajowy przy osiedlu, autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych z windą na warszawskim targówku. Budynek po remoncie - klatka schodowa w stanie dobrym. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie na granicy Bielan i Żoliborza na osiedlu Piaski na sprzedaż. Blok z 1975 roku. Pełna własność. Mieszkanie bardzo ładnie urządzone, wyremontowane, zostanie jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł46 m² 17 099,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany na Dolnym Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Secemińska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł79 m² 9 860,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie spółdzielczo własnościowe bez kw - pomagam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania bez kw. Oferuję na sprzedaż rozkładowe, ustawne mieszkanie czteropokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

479 000 zł54 m² 8 806,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witam! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,39 m2 znajdujące się w dwu piętrowym bloku z 2008 r. mieszczącym się przy ul. Szwoleżerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł27 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka- o powierzchni 27m2, usytuowana na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowana na warszawskiej Białołęce - przy ul. Skarbka z Gór, os. Derby Bis. Osiedle jest strzeżone, posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł37 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przestronna jasna kawalerka gotowa do wprowadzenia. Prezentuję Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną w Warszawie przy ulicy Mińskiej 62 w budynku, który powstał w 2007roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

543 000 zł56 m² 9 696,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie własnościowe 56 m2, składające się z trzech pokoi, położone na drugim piętrze bloku z 2018 roku w Sulejówku, przy ulicy Kasztanowej. Budynek z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł132 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Przestronny, jasny, dwupoziomowy apartament na zadbanym osiedlu w centrum Tarchomina, idealny dla kilkuosobowej rodziny poszukującej ciszy i relaksu oraz ceniącej wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł98 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż atrakcyjne, jasne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 98 m2 (samo mieszkanie ma pow. 96 m2 + komórka lokatorska na piętrze o pow. 3 m2) usytuowane na 4 piętrze w 9 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

489 600 zł27 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę 27,2 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, ul. Chmielna. Mieszkanie idealne i gotowe pod inwestycję. Widok na panoramę Warszawy. Pełna własność, księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przepiękne 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie zostało zaaranżowane i wykończone z dbałością o każdy detal z wykorzystaniem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł81 m² 19 065,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mamy przyjemność przedstawić do sprzedaży, piękne, jasne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Budynek zbudowany po zmianie systemowej w 1991 roku pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł50 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie na Ochocie. Doskonała lokalizacja - wokół mieszczą się: szkoły, przedszkola, banki, pasaż handlowy, supermarkety "biedronka" i Żabka , restauracje, apteka. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błękitna

Marki,mazowieckie

805 000 zł100 m² 8 034,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witam! Pragnę zaprezentować mieszkanie w podwarszawskich Markach o powierzchni 100,19 m wykończone, z wyposażeniem w cenie. Trzypoziomowe mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł79 m² 17 484 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

(rezerwacja)niespotykany półokrągły układ 4 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie przy ulicy Dąbrowskiego. Na łączną powierzchnię 78,93m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł91 m² 24 175,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament z tarasem, otoczony zielenią, położony na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż obok ulicy Paryskiej i Francuskiej. Standard Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł46 m² 10 285,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,6m2 usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Kameralne zamknięte osiedle. Plac zabaw. Strzeżone 24h. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 147 000 zł62 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

5 powodów, dla których warto wybrać ten apartament: english version below 1. Przestrzeń - 62 m.kw. powierzchni sprawi, że poczujesz swobodę w każdym pomieszczeniu: salonie, kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł72 m² 8 807,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 71,53 m2 położone w ścisłym centrum Mińska Mazowieckiego na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozowa

Szeligi,mazowieckie

860 000 zł78 m² 11 014,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

:Krótko: szeligi / Bemowo, nowoczesny apartament, 4 pokoje | powierzchnia 78m2 | taras 12,90m2 | 2 miejsca postojowe | 1,5 km od nowej stancji metra | wysoki standard. :Atuty: nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł68 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Westate Śródmieście prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 68,4 m2 składa się z: - salonu połączonego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Ciechanów,mazowieckie

279 000 zł54 m² 5 215 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrym stanie znajdujące się przy ulicy Sikorskiego 4a w Ciechanowie. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

2 788 000 zł154 m² 18 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Inwestycja jest unikatowa w każdym detalu. To wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje luksusowego standardu życia, gdzie przestrzeń i natura idą w parze z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

582 000 zł46 m² 12 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Redutowej. Budynek z 1965roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

1 002 000 zł87 m² 11 517,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- przestronne 4 - pokojowe z ogrodem dla Twojej rodziny - ogródek ponad 120 m2 - dodatkowo garderoba - winda - wysokość pomieszczeń - 260 cm Pod budynkiem znajduje się hala garażowa oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlenkierów

Warszawa,mazowieckie

2 044 000 zł146 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 145,58 m2 w apartamentowo-handlowym budynku z 2001 r. z wydzieloną strefą poczekalni i recepcji. Mieszkanie od razu jest gotowe do generowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 14 964,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z windą, inwestycja na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Słowiańska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł42 m² 22 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania nowy apartament o powierzchni 41,6 m2, zlokalizowany na warszawskich Bielanach, przy Al. Słowiańska 25. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, plac Czarnieckiego

Sulejówek,mazowieckie

600 000 zł79 m² 7 594,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zaciszne, przytulne, rodzinne mieszkanie na placu Czarnieckiego w Sulejówku. Pilna sprzedaż, okazyjna cena. Mieszkanie świeżo po remoncie, sprzedawane wraz z ogródkiem Rod znajdującym się 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł58 m² 11 724,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw., zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej. Nieruchomość składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

615 900 zł49 m² 12 602,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze, w budynku zlokalizowanym tuż przy wyjściu z Metra Młynów i przystanku skm/pkp (ul. Górczewska róg Sokołowskiej). Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł49 m² 14 984,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 48,65m2 położone na Mokotowie w Al. Niepodległości blisko przystanku metra Racławicka. Budynek z 1955m2, zbudowany z cegły, pięć kondygnacji, winda, mieszkanie położone na.