dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

1 499 000 zł88 m² 17 034,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować apartament wykończony w standardzie, który rzadko trafia na rynek. To miejsce powstało pod okiem uznanej warszawskiej projektantki wnętrz eleganckie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł92,89 m² 17 762,95 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 92,89 m | 3 pokoje | garaż podziemny | Mokotów - ul. Bobrowiecka 3. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,89 m , położone w nowoczesnym budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

1 426 495 zł69,15 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 1. piętrze budynku wyposażonego w dwie windy. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie powierzchni 44,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł47,70 m² 17 337,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie z loggią, usytuowane na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z cegły z 1964 roku, położonym wśród zieleni na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej Willi Quo Vadis lokalizacja: konstancin-Jeziorna to miejsce dla osób, które cenią spokój, zieleń i architekturę z klasą. Miasto-ogród.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł101,84 m² 18 155,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 101,84 m , położone na Mokotowie (służewiec), przy ul. Komputerowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 619 000 zł78,50 m² 20 624,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na cenionym osiedlu Saska przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 na Gocławiu (praga-Południe). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł88,43 m² 25 896,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,43 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł72 m² 18 680,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Ci 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5m2 zlokalizowane na Wilanowie / Błonia Wilanowskie. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego przy ul. Rodziny Połanieckich na warszawskich Bielanach. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentujmy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,50 m2 i wysokości 2,50 m + 3,5 m2 piwnica w budynku z 1976 roku zlokalizowane na Ochocie ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Osiedle Młodych 3 minuty do szkoły! Idealne dla rodziny z dziećmi Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 111 zł42,21 m² 18 149,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,21 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł103,50 m² 19 227,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 103,5 mkw. w kameralnym budynku, w malowniczej miejscowości Serock. Budynek, w którym znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 156 750 zł46,27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz jest gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% - to dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł93,02 m² 19 565,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Piękny i przestronny apartament przy ul. Puławskiej 270 to propozycja dla osób, które szukają gotowej, dopracowanej przestrzeni z wyraźnym charakterem bez konieczności przechodzenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł42,95 m² 18 626,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość Mieszkanie dwupoziomowe, powierzchnia zinwentaryzowana po podłodze 42,95m2 powierzchnia wg kw 33,83 m2 zlokalizowane na IV i V piętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone na najwyższym piętrze w bloku mieszkalnym na 10 piętrze, przy ul.Międzynarodowej w Warszawie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł72 m² 38 875 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament po generalnym remoncie | Oboźna 9 | Zapraszam do wyjątkowego apartamentu w prestiżowym budynku - przy trakcie, położonym w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,50 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3-pokojowy Z ogródkiem, taras na dachu I klub mieszkańca bez prowizji - bez pcc 2% Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł93,20 m² 22 532,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i rodziny? To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93,2 m , położone u zbiegu ulic Łuckiej i Wroniej, to idealna propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł60,88 m² 17 739,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,88 m , położone na Mokotowie. Lokal składa się z: salonu sypialni z szafą wnękową słonecznego gabinetu (z możliwością przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł50,28 m² 14 220,37 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem Szukasz czegoś wyjątkowego, a wszystko czego potrzebujesz jest pod ręką? Poznaj mieszkanie w sercu Marek, z dwoma miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,03 m² 17 092 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Gorąco polecam! Dwupokojowe, bardzo ciche, jasne mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w świetnej lokalizacji na Mokotowie, przy ul. Maklakiewicza 15. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,30 m² 12 663,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Śreniawitów - 2 pokoje - 47,3m2 / balkon / piwnica 4,5m2 we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł39,69 m² 22 499,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży kawalerkę z możliwością wydzielenia 2 pokoi o pow. 39,69 m2 na ul. Dzikiej. Kawalerka w bardzo dobrym stanie mieści się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł56 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Takie jest mieszkanie na warszawskiej Woli - w jednej z najlepiej skomunikowanych części stolicy. To propozycja dla osób, które chcą żyć blisko centrum, korzystając jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42,50 m² 14 588,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie 42,2 m na Mokotowie Na sprzedaż komfortowe, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

607 168 zł57,28 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

793 520 zł30,52 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M3 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł64,21 m² 25 308 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament przy ul. Kolskiej. Dwustronny, komfortowy, bardzo cichy, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł66,90 m² 10 911,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zdjęcia realistyczne podzielono propozycjami wizualizacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Manteuffla, na warszawskiej Pradze Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł36 m² 23 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Posiadam do sprzedaży 2-pokojowe eleganckie mieszkanie znajdujące się w Warszawie przy ul.Czapelskiej. Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze z czteropiętrowego apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 116 375 zł89,31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 89,31 m2 z antresolą i tarasami w centrum Milanówka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 431 900 zł134,30 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament w kamienicy z windą przy ul. Wiejskiej. Nieruchomość Prezentujemy Państwu piękny, klimatyzowany apartament o powierzchni 134.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 998 zł25,82 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 888 zł37,56 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Miasteczko Julianów to nowe osiedle, powstające z myślą o osobach, które chcą mieć wszystko żyć spokojnie, z dala od zgiełku dużego miasta, ale jednocześnie mając pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,14 m² 21 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Marii Rodziewiczówny - inwestycja Aura Sky budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2018.