dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 076 ogłoszeń

Rynek pierwotny

583 045 zł40,21 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,21 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł38,30 m² 14 229,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kawalerka przerobiona na 2 pokoje, niski budynek Osiedle położone w sąsiedztwie Parku Leśnego, przy osiedlu Centrum Handlowe i przystanek autobusowy, do tramwaju 800m. W pobliżu szkołą,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38,20 m² 16 230,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż , zlokalizowane na Mokotowie Dolnym przy ul. Łużyckiej tuż obok skrzyżowania ul. Czerskiej i Gagarina. Blisko Łazienki Królewskie. Pokój z osobną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,60 m² 8 039,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

bez prowizji od kupującego!brak podatku pccstacja pkp 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskiesegmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca postojowewszystkie segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 072 zł76,76 m² 15 112,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | praga-północ | nowa praga | balkon | oddanie 2026 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy - Praga-Północ. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią w Manufakturze Praskiej (przez ścianę z Portem Praskim). Mieszkanie położone jest przy Porcie Praskim, po przejściu kilkuset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł49,35 m² 12 968,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Agencja Centrum oferuje na sprzedaż ostatnie apartamenty z panoramicznym widokiem na Wisłę inwestycja premium Na Skarpie. Oferujemy do sprzedaży dwa mieszkania na 4 piętrze, w gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,57 m² 18 391,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie typu studio na Muranowie (ul. Dzielna). Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 50. Klatka schodowa jest czysta, a blok zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł47,67 m² 7 090,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam funkcjonalne ,dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, ul. Spółdzielcza 3/ oś. Zamłynie Lokalizacja: radom- położenie w tej lokalizacji to- idealna oferta pod wynajem długo-lub.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł41,60 m² 19 951,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Śródmiejskim Muranowie, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64 m² 10 609,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 64 m , Siedlce Centrum, parter, ul. Czackiego Oferta sprzedaży mieszkania w centrum Siedlec, zaprojektowanego według indywidualnej koncepcji, z naciskiem na ergonomię.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł57 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

: krótko: miasteczko Wilanów Al. Rzeczypospolitej | Prestiżowy adres w sercu dzielnicy | Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z widokiem na zieleń | Funkcjonalny układ | Idealne na start lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niewielkie, przytulnie mieszkanie z oddzielną sypialną i salonem z aneksem kuchennycm. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kameralnej willi w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł64,30 m² 23 794,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na prezentację przestronnego, wykończonego w podwyższonym standardzie 3 pokojowego apartamentu w samym sercu warszawskiej Woli. W pełni rozkładowe mieszkanie wykańczane pod.

Szczegóły ogłoszenia

994 000 zł63,60 m² 15 628,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ładne rozkładowe mieszkanie z trzema pokojami. Pokoje: 19,9m2, 15,8m2,9m2, kuchnia 5,4m2, łazienka 3m2, wc, przedpokój 9,7m2. Pierwotnie były 4 pokoje. Przy pokoju dziennym loggia 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie na skraju Miasteczka Wilanów z wyjątkowym widokiem na otwartą zieloną przestrzeń za oknami. Lokalizacja mieszkania jest znakomita, tuż przy wyjeździe z Miasteczka, 10.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł37 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przestronna kawalerka 37 m w samym centrum Radomia - idealna na start lub inwestycję Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy etap sprzedaży w Spokojnej Wólce! Parterowe mieszkanie B2/1 o powierzchni 54,97 m z ogródkiem 70 m , garażem i miejscem postojowym w cenie! (wartość 60 000 zł). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł70 m² 12 671,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 676 zł26,37 m² 25 092 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,37 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,44 m² 13 219,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz, ciche, ciepłego, wygodnego miejsca do zamieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej na Białołęce to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle zapewnia zarówno miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 055 zł60,95 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 559 400 zł69 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł82 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

To nie jest mieszkanie dla każdego - to wyjątkowa przestrzeń dla pary, która chce w końcu poczuć luz, przestrzeń i prywatność na co dzień. Duży salon naturalnie staje się centrum życia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko u Nas. Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.2 m2 znajdujące się w Warszawie przy ulicy Sapieżyńskiej (Nowe Miasto). Idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł67,50 m² 25 481,48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Nakielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 996 zł49,54 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Lokal wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,80 m² 17 164,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,8 mkw., zlokalizowana przy ul. Żuromińskiej 7 w Warszawie. Mieszkanie ma funkcjonalny układ i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł132 m² 35 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przytulne, nowoczesne mieszkanie w Rezydencji Łazienki Park Budynek: w prestiżowym budynku Rezydencja Łazienki Park przy ul. 29 Listopada, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł69,57 m² 15 509,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków / Piastów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Avenue Estate oferuje mieszkanie (pokój z oddzielną kuchnią) w samym sercu Warszawy - Al. Jerozolimskie 21/róg Kruczej. Lokal wymaga remontu. Atuty doskonała lokalizacja - Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł49,70 m² 11 267,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, w cichej, zielonej okolicy. Na powierzchnię 49,7m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka Dodatkowo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł26,02 m² 22 982,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

*Wyłącznie u nas* Szukasz kawalerki idealnej na start lub świetnej inwestycji na wynajem? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ul. Targowa 10, praga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa, wola - Koło, ul. E. Ciołka - blisko skrzyżowania z ul. Górczewską 40 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | balkon typu loggia ok 5m2 | piwnica ok 2 m2 | piętro 9 |.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł136 m² 8 014,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż - Marki ul. Wołodyjowskiego / Hetmańska - 136m2 / 2 poziomy podzielone na 2 mieszkania każde po 3 pokoje we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

3 108 283 zł141,66 m² 21 941,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: b1_6, loggia: 9,4 m, 2 ogródek: 113 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł62 m² 17 177,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne, nietuzinkowe mieszkanie na nowym osiedlu Neopolis , wybudowanym w 2023 r. na wysokim pierwszym piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie jest dwustronne z wystawą okien zachód.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40,30 m² 22 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,30 m , zlokalizowane przy ul. Wałowej w Śródmieściu Warszawy. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1956 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 925 zł59,71 m² 14 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

! 4 pokoje W świetnej cenie ursus! | nowoczesne osiedle | 4q 2026 | 0% prowizji | 0% pcc Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł57,44 m² 6 424,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, łazienką i toaletą, o powierzchni 57,44 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Mogielnickiej w Grójcu,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij