dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Floriańska

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł115 m² 17 349,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Nieruchomość: apartamentowiec Vis a Vis (2004) powstał na placu pomiędzy ulicami Jagiellońską i Floriańską - budynek składa się ze 141 apartamentów rozmieszczonych w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł41 m² 11 552,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Udana inwestycja Pełne praktycznych i nowoczesnych rozwiązań osiedle Next Ursus będzie składało się z 14 budynków mieszkalnych, w ramach których dla mieszkańców powstanie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie w kameralnym budynku (tylko 6 mieszkań). Mieszkanie o pow. 47 m2 (+balkon 8m2) sprzedawane jest wraz z ogródkiem o pow. 248 m2, miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Bielanach. Pokój dzienny z balkonem, widna i częściowo otwarta kuchnia (możliwość łatwego zamknięcia), ustawną sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł42 m² 10 559,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł36 m² 19 146 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie, ochota, mirów Jeśli szukasz przytulnej i funkcjonalnej nieruchomości w świetnej lokalizacji, to ta nieruchomość jest idealnym wyborem! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł67 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowy apartament usytuowany w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy - Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Apartament usytuowany jest na 2 piętrze 4 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

462 000 zł40 m² 11 652 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

944 300 zł66 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Blisko Fabryka Norblina oraz Browary Warszawskie. Widne 2 pokoje mieszkanie położone w samym centrum miasta na 7 piętrze w budynku przy ul. Łuckiej 18. Blisko Fabryka Norblina oraz Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

571 000 zł59 m² 9 737,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktoryn

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł30 m² 16 465,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą propozycją na warszawskich Włochach, w nowo-wybudowanej inwestycji Modern Space, która z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł60 m² 14 528,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 60,5m2, usytuowane na dziesiętym piętrze w doskonałej lokalizacji Pragi-Północ przy ul. Białostockiej. Mieszkanie jest usytowane jako jedyne na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Radom,mazowieckie

295 000 zł41 m² 7 177,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuje do sprzedania bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na 2 piętrze niskiego budynku na os XV- lecia przy ul. Bema. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł35 m² 16 761,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Z przyjemnością prezentujemy jasne mieszkanie, zlokalizowane na zielonych Bielanach. Wielką zaletą nieruchomości jest możliwość wydzielenia ogródka na szerokości mieszkania aż do chodnika, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł46 m² 14 223,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zakupu mieszkania na warszawskich Bielanach. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,63 m z widokiem na park. Nieruchomość jest jasna i przestronna dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Luksusowe mieszkanie w nowoczesnym bloku w sercu Żyrardowa! Mieszkanie o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowicza

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m2 usytuowane na parterze w bloku z lat 90-tych zlokalizowane - Warszawa, ursus ul. Józefa Czechowicza. Kameralne osiedle "panda" - 4 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł52 m² 10 954 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przestronne rozkładowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w zamkniętym osiedlu w Starej Miłosnej w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiktoryn

Warszawa,mazowieckie

299 900 zł18 m² 16 661,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł39 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z widną otwartą kuchnią. Łączna powierzchnia 40 m2. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Ząbkach, usytuowane na czwartym piętrze w 5-piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł34 m² 13 823,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka, przy ulicy Maszewskiej: - pokój - łazienka - kuchnia - przedpokój Dodatkowo miejsce w garażu za 52000 pln Tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

435 000 zł42 m² 10 283,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m usytuowane na ostatnim 11-tym piętrze w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja do dnia 31.08.2023 roku. Cena do negocjacji! Dwu-pokojowe z oddzielną widną kuchnią oraz loggią, przynależy piwnica. Wymienione piony wodno-kanalizacyjne, co oraz grzejniki. Wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Capri

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, nowoczesne, wygodne, w pełni wyposażone mieszkanie na Mokotowie os. Stegny. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wysoki standard. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

541 000 zł55 m² 9 836,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Trzy pokoje 18,30/8,30/10,60 m2, widna, oddzielna kuchnia 6,50 m2, łazienka 3,50 m2, przedpokój 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Osiedle Kopernika | 3 Pokoje | 60 m2 | Parter | Balkon | Piwnica | Mieszkanie Rozkładowe | Osobna Kuchnia | Toaleta | Łazienka z Wanną | Własność | Księga Wieczysta | Piwnica | Bez Obciążeń |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł52 m² 12 865,40 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Wawrzyszewie ul.Balzaka, składające się z: - salonu - 3 nieprzechodnich pokojów - kuchni z oknem (możliwość połączenia z salonem) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł48 m² 13 174,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,2 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, sadyba, ul. Konstancińska. W budynku znajdują się dwie windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł97 m² 17 010,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta, zapraszam do zapoznania się z opisem. Mieszkanie o powierzchni 97m2, położone w prestiżowej lokalizacji przy Parku Szczęśliwickim w Warszawie, jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł63 m² 25 934,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny/lokal usługowy, w którym może być prowadzona działalność gospodarcza. Lokal stanowiący ciekawy produkt inwestycyjny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 035 000 zł64 m² 16 096,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Szukasz mieszkania w najbardziej pożądanej lokalizacji- śródmieście południowe- gdzie wszystko masz pod ręką i możesz korzystać z życia nie tracąc czasu na dojazdy? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Radom,mazowieckie

330 000 zł58 m² 5 698,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzy pokoje 57,91m, w oddzielnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, w bloku czteropiętrowym - z dala od głównych ulic, w głębi osiedla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pilchowicka

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł28 m² 15 678,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w Warszawie na Włochach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2010roku. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z: salonu z dużym balkonem.