dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł27 m² 20 185,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka na bliskiej Woli. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest wysoki standard budynku, który jest z 2017 roku. Kawalerka jest urządzona designersko, a komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł65 m² 15 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Ursynowie, która usytuowana jest na trzecim piętrze w budynku z 2007 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł45 m² 18 100,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 44,75 m2 składające się z: pokój dzienny z aneksem; sypialnia; łazienka, garderoba; hol. Pełna własność z kw (można posługiwać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie na osiedlu Piaski - przy ul. Zegrzyńskiej, blisko stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rozbrat

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł45 m² 21 782,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, ale jednocześnie lubisz klimat kamienic? W lokalizacji pełnej historii, zabytków i zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł42 m² 12 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przytulne mieszkanie na osiedlu Piaski przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w budynku z windą. w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wysockiego

Żyrardów,mazowieckie

230 000 zł25 m² 9 134,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

: o mieszkaniu - pokój dzienny + kuchnia 17,92m2 - łazienka 3,9m2 - korytarz 3,36m2 - taras 2,63m2 - ogródek 49,16m2 Możliwość dokupienia miejsca postojowego na terenie zamkniętym + 25.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , 8 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, bielany, ul. Williama Szekspira. Balkon, osobna kuchnia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powązkowska

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł43 m² 23 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pięknie wykończone mieszkanie zlokalizowana na warszawskim Żoliborzu Artystycznym Mieszkanie o powierzchni 43,19 m2. Poza lokalizacją plusami mieszkania są bardzo jasne oraz wysokie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

975 000 zł82 m² 11 890,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kuropatwy idealny rozkład! taras 60 m2 Możliwość wydzielenia czwartego pokoju. Do sprzedania nowocześnie wykończony apartament o pow 82m2 z tarasem o pow. 60 m2 położonym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Julianów

Julianów,mazowieckie

975 000 zł82 m² 11 890,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł48 m² 14 125,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, w zielonej części Muranowa! Mieszkanie o powierzchni 48,14m2 jest gotowe do wprowadzenia i znajduję się przy ulicy Andersa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł83 m² 16 835,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Jeśli poszukujesz przestronnego apartamentu w genialnej lokalizacji z pięknym widokiem na zieleń to ta propozycja jest idealna dla Ciebie! budynek: nieruchomość wybudowana w połowie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Torach

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł48 m² 16 513,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja! 3- pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie! 2 sypialnie i salon z kuchnią! Świetny rozkład. 3 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2022 roku Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

270 000 zł27 m² 9 850,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 27,41m2, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł31 m² 16 064,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie na Ursynowie bardzo blisko sggw. Nieruchomość usytuowana jest blisko metra Imielin. Wokół osiedla znajduje się dużo terenów zielonych. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł35 m² 16 524,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem na Woli to jest to mieszkanie dla Ciebie! Wygodne, jasne, rozkładowe mieszkanie, które idealne sprawdzi się na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na Starym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - sypialnia 1, - sypialnia 2, - kuchnia, - łazienka. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nubijska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Jest jasne, zadbane w pięknej, spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

864 900 zł70 m² 12 355,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 69,16 m2 w Kamienicy, w Warszawie przy ulicy Targowej w doskonałej lokalizacji Pragi-Północ. Mieszkanie znajduje się przy stacji metro Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Grójec,mazowieckie

370 000 zł59 m² 6 271 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedane 10/08/2023 _ _ _ Na sprzedaż mieszkanie położone na Os. Ilona na I piętrze. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki z wc. Na podłogach parkiet, terakota, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Dychowska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł25 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwustronne, doświetlone mieszkanie o powierzchni 25 m2. Usytuowane na 1 piętrze, w ceglanym domu z 2007r w zielonej dzielnicy Wawer. W budynku znajdują się 3 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

395 000 zł27 m² 14 468,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Przedstawiamy kawalerkę na parterze- z bajecznym widokiem na zieleń i na ciche patio. Do przejścia kilka schodów - zatem lokal idealny dla starszej osoby, czy na wynajem. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł33 m² 14 935,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Pradze-Północ przy ul. Stalowej. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 33,40 m2, liczba pokoi: 1, piętro: 0, balkon: brak, ekspozycja: wschód (okna na podwórze),okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gieysztora

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł50 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych i pożądanych miejsc w Warszawie - na Miasteczku Wilanów, przy ul. Gieysztora. Ta wyjątkowa lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sztygarów

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atuty nieruchomości Bardzo cicha okolica | Dużo zieleni | 75m2 | Taras | Duży ogród | 4 pokoje | Garaż Opis Przedstawiam praktyczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 75 m2 do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Ząbki,mazowieckie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na parterze w Ząbkach ,dobry dojazd do centrum Warszawy (ok. 30 min). Niedaleko dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży doskonałe mieszkanie położone w Książenicach - zaledwie 4km od Grodziska Mazowieckiego! Nieruchomość o łącznej powierzchni 53m2 położona w kameralnym bloku, na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł51 m² 16 633,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,8 m2 z ogródkiem 46,4m2, usytuowane na parterze zlokalizowane na warszawskiej Woli. Kameralne osiedle Wola Prestige. NA powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gamerskiego

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne, widne, narożne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku na osiedlu zamkniętym szlabanem na pilota. Dostępna rowerownia/wózkarnia na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 274 550 zł88 m² 21 242,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie na drugim piętrze. Stan deweloperski. Salon z aneksem kuchennym. Trzy oddzielnie, nieprzechodnie pokoje. Łazienka oraz oddzielne wc. W okolicy żłobki, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł18 m² 22 777,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Sprzedam ustawną kawalerkę, w samym sercu Warszawy, przy Hotelu Sobieskim. Kawalerka 18m2, znajduje się na 4 pietrze w kamienicy z windą. Mieszkanie wysokość 3m+, duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł44 m² 17 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jako biuro nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy apartament o pow. 43,78m2, położony w kameralnym budynku z 2021r, zlokalizowanym przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł52 m² 14 070,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 3 pokoje wykończone w wysokim standardzie z 2019r. Mieszkanie i jego cena kwalifikuje się do programu bezpieczny kredyt 2%. To mieszkanie jest dla osób, które cenią komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

538 567 zł56 m² 9 617,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w inwestycji Stacja Centrum w Pruszkowie. To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 56 m kw. Cechą inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

380 000 zł45 m² 8 368,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,41 m2. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: ursus / ul. Warszawska / przy Jagiełły. Osiedle zamknięte, możliwe miejsce parkingowe na terenie osiedla. 900 m do stacji pkp Ursus, tyle samo do pkp Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

378 000 zł48 m² 7 863,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Okazja - gotowe 2 pokoje w centrum Opis Prezentowana nieruchomość to ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 2 piętrze przy ul. Topolowej w Mińsku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

826 000 zł53 m² 15 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy z 1953r położonej w Warszawie przy ul. Rabsztyńskiej. Miejsce świetnie skomunikowane - ok. 100m do przystanku Metro Młynów. Dojazd do Centrum ok. 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 215 000 zł75 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 75 m2, doskonałe dla rodziny lub inwestycyjnie, mokotów Wierzbno przy Warszawiance Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo funkcjonalne mieszkanie ze świetnym rozkładem, przemyślane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Płock,mazowieckie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Podolszycach Północnych. Ulica Szarych Szeregów 44. Mieszkanie składa się z 3 pokoi - salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą i trzeciego pokoju,.