dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł66 m² 16 709,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z 33 metrowym tarasem i miejscem parkingowym w garażu Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł68 m² 18 088,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do odkrycia tego niezwykłego mieszkania o powierzchni 68 m2. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesne rozwiązania, komfort oraz prestiżową lokalizację. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołowa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł60 m² 12 380,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Elegancko urządzone mieszkanie zlokalizowane w przyjemnej okolicy, zapewne zaspokoi potrzeby przestrzenne dla rodziny 2+1. Posiada 3 osobne pokoje, osobną kuchnię, osobną toaletę, łazienkę, holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

806 000 zł45 m² 17 911,10 zł/m²

 

Piętro:6/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Mieszkanie 2 pokojowe 45m2 strona południowa CENA 806.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł55 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy zadbane mieszkanie o powierzchni 53,5 m.kw., zlokalizowane na strzeżonym osiedlu. Administracyjnie jest to bliska Wola rzut beretem od Śródmieścia. To niezwykle atrakcyjna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł49 m² 19 574 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,3m2 usytuowane w Warszawie w dzielnicy Wilanów (miasteczko Wilanów) przy ulicy Gieysztora. Lokal ten, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Piaseczno,mazowieckie

999 000 zł124 m² 8 056,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ofertuję na sprzedaż mieszkanie 124 m dwu poziomowe w Piasecznie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Poziom 1: bardzo jasna kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Żyrardów,mazowieckie

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 55m2 położone w Żyrardowie na ulicy Nowy Świat 11 w nowoczesnym, wyposażonym w windę apartamentowcu. Ta doskonała lokalizacja gwarantuje bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szańcowa

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł42 m² 18 255 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dzień dobry, w ofercie mieszkanie o powierzchni 42,18 mkw składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (21,46 mkw), z którego wychodzi się na balkon, z korytarza jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

297 100 zł32 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego Inwestycja powstaje w Wieliszewie Świetna oferta cenowa w dobrej lokalizacji, dojazd do Legionowa 5 minut autem Cicha ,spokojna okolica Miejsce parkingowe dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułtuska

Serock,mazowieckie

449 000 zł55 m² 8 132,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie znajdujące się w Serocku przy ul Pułtuskiej ok 800m od plaży miejskiej w Serocku. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w budynku bez windy, wejście do budynku zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Serock

Serock,mazowieckie

570 000 zł65 m² 8 784,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Serocka, z widokiem na wody Zalewu Zegrzyńskiego. Powierzchnia użytkowa to 64,89 m2, jednak znajdujacy się na II piętrze lokal posiada niewielkie, nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

681 000 zł55 m² 12 288 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English speaking customers are also more then welcome. Zamieszkaj w świeżo wykończonym mieszkaniu jako pierwszy i już dziś ciesz się spokojem! Marzysz o mieszkaniu w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

1 119 000 zł62 m² 18 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować prawdziwą perełkę w sercu Powiśla! Genialna nieruchomość dla osób ceniących życie w centrum za jego pełną infrastrukturę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

otowe mieszkania na piętrze- zostały ostatnie dostępne. Zapraszam do zakupu mieszkań w Markach na ul. Długiej. Mieszkania dostępne na piętrze mają powierzchnię 74 m2 i w ich skład wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 939 810 zł188 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na Warszawskim Mokotowie. 0 % prowizji Rozkładowe 4 pokoje, 187,61m2 , 1 piętro. Wysoki standard wykończenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł52 m² 18 990,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje ul. Ptasia 6 52,5 m2 Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w samym centrum Warszawy. Mimo, że położone jest w pobliżu ul. Jana Pawła II to ul. Ptasia 6 przy której położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł26 m² 15 574 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołomińska

Radzymin,mazowieckie

560 390 zł88 m² 6 368 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji kupującego Inwestycja powstała w Radzyminie Świetna oferta w doskonałej lokalizacji. 500m od obwodnicy Radzymina Dojazd do Warszawy 20 minut autem Cicha ,spokojna okolica Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 382 960 zł47 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny dwupoziomowy apartament usytuowany na trzecim i czwartym piętrze w odrestaurowanej kamienicy z 1905 r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł71 m² 18 232,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy na prezentację wyjątkowego apartamentu Tarasy Bartycka atuty - dogodna lokalizacja - najwyższe piętro z pięknym widokiem na panoramę Warszawy - pełna infrastruktura usługowo- handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł72 m² 16 477,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament na kameralnym osiedlu, ochrona 24h, funkcjonalny układ, duży balkon 13m2, niski czynsz, miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Lokalizacja Dolny Mokotów, inwestycja położona na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

947 000 zł40 m² 23 974,70 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opis Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowy, wykończony pod klucz apartament w samym centrum Warszawy. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul. Pereca 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Budynek po generalnym remoncie. Doskonała komunikacja, bardzo blisko przystanek tramwajowy. W pobliżu liczne sklepy, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

1 995 000 zł108 m² 18 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w przedwojennej kamienicy, z dodatkowym osobnym biurem/studiem, zlokalizowany w samym centrum Saskiej Kępy! -(english description below)- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Warszawa,mazowieckie

526 000 zł42 m² 12 523,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe- gocław, usytuowane na 8 piętrze w budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne. Dwa pokoje (18 + 10 m2), oddzielna widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

624 700 zł43 m² 14 664 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstaje na Targówku. Świetna oferta w doskonałej lokalizacji. Termin odbioru lipiec 2025r. Miejsce w garażu dodatkowo płatne Ostatnie mieszkania. Bez prowizji kupujcego lipiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Villardczyków

Warszawa,mazowieckie

699 999 zł42 m² 16 666,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nieruchomość : Mieszkanie 42 m2 zlokalizowane na parterze : * Salon * Sypialnia * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie znajduje się na parterze, okna z ekspozycją na południowy zachód wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

996 000 zł96 m² 10 321,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe 96m2 + taras gotowe do odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł35 m² 18 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie z ogromnym potencjałem usytuowane na warszawskiej Pradze przy ulicy Łochowskiej 38b. Mieszkanie znajduje się w pięknej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł26 m² 24 615 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Pewitalizacja przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

586 000 zł50 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.