dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

729 000 zł94,59 m² 7 706,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94,59 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ulicy Kościuszki w Wyszkowie, w centralnej części miasta. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł76 m² 23 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż Bielany, warszawa Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 76,7 m z widokiem na Las Bielański Cena: 1 800 000 pln Miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne: 50 000 pln Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46,77 m² 15 608,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ochota, szczęśliwice, ulica Grójecka / Skarżyńskiego - 46,77m2 / 2 pokoje + oddzielna kuchnia + Balkon + piwnica we speak english cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł83 m² 19 879,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

[rezerwacja] Na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 83 m , położone w sercu Miasteczka Wilanów, przy ul. Kazachskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 132 zł44,06 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł36 m² 16 388,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane w kwietniu 2026! System płatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł64,50 m² 18 372,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - apartament 3-pokojowy Z ogródkiem - ul. Cybernetyki Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż mieszkanie przy ul. Współnej w Płocku. Charakterystyka nieruchomości: - powierzchnia: 51 m - II piętro w 4-piętrowym bloku - 2 pokoje - Oddzielna kuchnia - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł90 m² 18 877,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 90+ m | Central Park Ursynów Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i w pełni wykończone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 90m , zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł105 m² 33 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Białej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Młodzianów w Radomiu. Ostatnie piętro zapewnia ciszę, prywatność i poczucie dużej przestrzeni. Duży metraż daje wiele możliwości aranżacyjnych. Niski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 227 zł83,44 m² 13 066 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej Wawer 0% od Kupującego! Prosty, ponadczasowy design, prywatne ogródki, duże przeszklenia i funkcjonalne wnętrza to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 129 zł28,95 m² 23 285,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Mokotowie blisko metra *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,10 m² 14 971,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na Bielanach ul. Wrzeciono 55a Na sprzedaż 53-metrowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

7 550 000 zł207 m² 36 473,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Spektakularny penthouse z czterema tarasami przy Łazienkach Królewskich - Iwicka Residence, mokotów Z przyjemnością prezentujemy unikalny, przestronny apartament w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł84 m² 22 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni umeblowanego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68 m , położonego na parterze kameralnego budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł85,53 m² 11 013,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne- bardzo przestronne mieszkanie w wołominie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie- gotowe do wprowadzenia, urządzone z dbałością o każdy detal, z użyciem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,50 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Majdańskiej tuż przy Rondzie Wiatraczna. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł61,84 m² 24 239,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Westate Wola z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie położone przy ul. Dygata 3 - w sercu Żoliborza Artystycznego, obecnie jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł29,93 m² 18 376,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł21 m² 22 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Stara Ochota I Ciche I Wysokie - 2,75 I Kamienica 1935r. I lokalizacja: kamienica położona jest w jednej z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych dzielnic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł63,30 m² 20 142,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazyjna cena, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim. Bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja 5% od ceny W ogłoszeniu * bez pcc * bez prowizji Trzypokojowe mieszkanie przy lotnisku lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł67 m² 13 955,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trójstronne Mieszkanie na Warszawskich Włochach, w bloku z 1997 roku. 3 - pokojowe mieszkanie o dok. pow. 66.7m2 przy ul. Sulmierzyckiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł64,85 m² 14 957,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To nie tylko mieszkanie to komfortowy styl życia blisko natury. Ten wyjątkowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 64,85 m łączy w sobie nowoczesną estetykę oraz funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł36,42 m² 28 693,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 1-pokojowy apartament w inwestycji w stanie deweloperskim na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł48,48 m² 18 873,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż na Ursynowie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z windą i monitoringiem. Idealne dla singla, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł57 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - 2 x sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon zimowy Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,97 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż mieszkanie 36,97 m z ogrodem parter, kamienica Milanówek, centrum. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,97 m , położone na parterze kameralnej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł32,66 m² 21 739,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Redutowa | city flow | pierwszy etap, budynek 1, oddany I zamieszkany | 6 piętro | duża loggia - 10 M dodatkowego miejsca | ogromne okna | możliwość wydzielenia sypialni Mieszkanie odebrane,.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł140 m² 55 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny penthouse w luksusowej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej. W pełni odrestaurowany budynek zachwyca jakością, eleganckimi, wysokimi wnętrzami i strefą wellness do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł68 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 68 m2, usytuowane w spokojnej, zielonej części Zaborowa, zaledwie kilkanaście kilometrów od Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 386 426 zł43,97 m² 31 531,18 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium na 10. Piętrze Browary Warszawskie z Widokiem na Warsaw Spire Cena: 1 386 425,96 pln Lokalizacja: browary Warszawskie (wola/śródmieście) Piętro: 10 (z windą) Czynsz: ok. 660 pln.

Szczegóły ogłoszenia

1 563 966 zł102,22 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 047 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł69 m² 27 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mam do zaoferowania nieruchomość o nietuzinkowej historii! Dom Profesorów to budynek na Starym Mieście, przy ulicy Brzozowej 12. Nazwa pochodzi od jego mieszkańców w okresie międzywojennym -.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41,97 m² 7 147,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: -.