dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Warszawa,mazowieckie

833 000 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne i bardzo ciche 4 -pokojowe mieszkanie o pow. 69,97 m2. Doskonale skomunikowane z Centrum (dojazd do metra Młociny 10min. tramwajem ). Wspaniale rozwinięta infrastruktura - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Witam serdecznie Państwa, oferta wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży rewelacyjne mieszkanie, znajdujące się na Kabatach tuż przy wejściu do metra. Lokal w stanie idealnym, do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Wieliszew,mazowieckie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Wieliszewie przy ulicy Kościelnej. Usytuowane jest ono na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł75 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 74.8 m2, piętro 4/4 bez windy w budynku z 1990 roku, Bemowo-Lotnisko. Do remontu lub odświeżenia, idealne dla rodziny. Mieszkanie to: * salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł60 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 Pokojowe Mieszkanie (60 m2) z dużą Loggią (6 m2) w Piasecznie w rewelacyjnej lokalizacji niedaleko bazarku, z szybkim dojazdem do Warszawy. (pkp / S7) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł66 m² 19 592,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na Woli. Charakterystyka: powierzchnia: 66,3 m2 2 niezależne pokoje Oddzielna, jasna kuchnia Przestronna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł32 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przytulne, jasne, ciepłe, umeblowane mieszkanie znajdujące się przy ul. Krasiczyńskiej. Lokal mieści się na ostatnim 10.piętrze co zapewnia dużo przestrzeni i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

662 000 zł62 m² 10 609 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowane w Zielonce na osiedlu Wojskowym przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. To cicha i spokojna okolica otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł90 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Jasne / słoneczne / dwupoziomowe / taras / loggia / piwnica / garaż Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na Skoroszach w Ursusie przy ul. Poczty Gdańskiej 17. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł37 m² 19 919 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, nigdy nie zamieszkane o podwyższonym standardzie wykończenia, z dbałością o każdy detal 2-pokojowe mieszkanie. Lokal o powierzchni 37.15m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł44 m² 13 460,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Białołęce. Lokal mieszkalny znajduje się na Białołęce Nowodworach obok parku Ireny Jareckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 020 427 zł81 m² 12 556 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Cena zawiera koszt miejsca parkingowego podziemnego oraz komórki lokatorskiej Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aspekt

Warszawa,mazowieckie

828 000 zł52 m² 16 065,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku na Bielanach. Ustawny pokój dzienny z wyjściem na balkon, sypialnia , kuchnia w aneksie oraz łazienka z prysznicem , pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

539 000 zł30 m² 18 026,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| krótko o ofercie | Niewielka, ale przytulna kawalerka o powierzchni 27,9 metrów kwadratowych, idealna dla singla lub pary szukającej świetnie skomunikowanego miejsca do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopianowa

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł60 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, umeblowane trzy pokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie usytuowane na trzecim najwyższym piętrze kameralnego osiedla. Osiedle składa się z 5 trzypiętrowych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

556 013 zł40 m² 13 790 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! > budynek oddany do użytkowania - klucze od już! > 40,32 m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł70 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu przy Niedzielskiego. Składa się z salonu z widną, otwartą kuchnią oraz z wyjściem na balkon 810 m2, dwóch ustawnych sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł33 m² 17 998,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na warszawskiej Woli. To co wyróżnia tą nieruchomość to bardzo dobra lokalizacja, pozwalająca na swobodną komunikację po innych częściach Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł59 m² 20 954 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie mieści się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lachmana

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł85 m² 11 985,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. 4 piętro bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 metrów z balkonem. Bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia, lokal jest narożny. Rozkład nieruchomości jest idealny. Wchodząc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł85 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85m2, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i komfort. zlokalizowane na Mokotowie. Lokalizacja: położenie w otoczeniu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł29 m² 23 965,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wola Odolany ul. Goleszowska - nowe osiedle z 2021 roku | przystanki autobusowe pod blokiem | tramwaje 300 m | mnóstwo sklepów i puntów usługowych w bezpośrednim otoczeniu osiedla 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł109 m² 22 935,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Niepowtarzalny apartament o pow. 109m2 usytuowany na czwartym piętrze eleganckiej, modernistycznej kamienicy z lat 30-tych (z windą). Budynek został zaprojektowany przez Stanisława Pianko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł58 m² 15 196,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie / Natolin. od Metra Natolin dzieli 500 m Nieruchomość wybudowano w 1981 roku. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł39 m² 16 282 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania w Centrum miasta. Bardzo dobry punkt komunikacyjny przy Rondzie onz (metro!). Świetna lokalizacja dla wielu osób pracujących w tej okolicy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł43 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka o powierzchni 43,2m2, usytuowana na 1 piętrze w budynku z windą zlokalizowana na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Komorskiej. Budynek z 2003roku. Blok osłonięty jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w niskiej zabudowie 3 kondygnacyjnej. Mieszkanie 3 pokojowe w tym salon z aneksem kuchennym w pięknie położonej okolicy Białołęki. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł88 m² 11 872,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Białołęce. Idealne warunki do uprawiania sportu (biegi, rower itp.), w pobliżu plac zabaw. Dużo zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł54 m² 25 046,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. To jasne, przestronne mieszkanie to kwintesencja elegancji i komfortu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania na Pradze Północ niedaleko Centrum Praskiego Koneser to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul. Siedleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł51 m² 14 803,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, widne mieszkanie na Saskiej Kępie. Zielona okolica i świetna lokalizacja. Optymalny metraż - 51m2. Mieszkania składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - kuchni - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymalitów

Warszawa,mazowieckie

499 500 zł38 m² 13 249,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie do zamieszkania obok lasku i niedaleko Wisły na warszawskiej Białołęce. Biały, jasny budynek i charakterystyczne niebieskie balustrady sprawiają wrażenie greckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drogomilska

Warszawa,mazowieckie

829 900 zł65 m² 12 767,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 + piwnica 2,5m2 ,które znajduje się na Bemowie Jelonki blisko Metro Bemowo. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 016 940 zł120 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowy 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament w polskim Beverly Hills - Konstancin-Jeziorna. Wygodny 4-pokojowy apartament do własnej aranżacji w centrum Konstancina a zarazem w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł43 m² 15 023,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, komfortowe mieszkanie położone na 1 piętrze znajdujące się na Pradze Południe przy zbiegu dróg Łukowska i Komorska. ***********************możliwożć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

972 000 zł58 m² 16 695,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+ 48 730.912.312. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 58,22m2 w osiedlu nowoczesnych apartamentowców przy ul. Klimczaka w pobliżu Al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

675 000 zł57 m² 11 842 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 położone na pierwszym piętrze, na terenie przepięknego zielonego, zamkniętego osiedla. Doskonałe na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

476 000 zł27 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdującej się na Warszawskim Targówku. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Targówek. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł56 m² 16 903,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m2, mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie: - w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł51 m² 17 627,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Posiadamy na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51 m2 po remoncie generalnym, gotowe do zamieszkania. To idealna propozycja dla singla, pary lub pod inwestycję na wynajem.