dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł17 m² 21 387,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 17,3 m2. Pokój o pow. 12 m2, z oknem. Łazienka o pow. 2,6 m2. Kuchnia usytuowana w przedpokoju o pow. 3 m2. Do mieszkania przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł43 m² 18 991,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w genialnej lokalizacji (!), tuż przy budowanej stacji metra M2 Chrzanów (ok. 30-50 m od wyjścia z budynku znajdzie się wejście do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybałtów

Warszawa,mazowieckie

818 100 zł45 m² 18 281,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** ursynów I 0% Prowizji | Kameralny budynek | Bez pcc ** Inwestycja powstaje tuż przy Lesie Kabackim, który był inspiracją do jego powstania. Nieregularność ukośnych słupów w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł64 m² 13 671,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą z 2012 roku zlokalizowane -warszawa, ursus, ul. Skoroszewska. Osiedle zamknięte, całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł45 m² 15 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Woli. Charakterystyka Nieruchomości: powierzchnia: 45 m2 Liczba Pokoi: 3 Dodatkowe Pomieszczenia: garderoba Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

638 000 zł48 m² 13 264 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z tarasem, balkonem oraz miejscem postojowym w Piasecznie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedstawiam Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Zygmunta Krasińskiego na Żoliborzu w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kątem komunikacji miejskiej (metro, tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł68 m² 13 676,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam 3 pok. 68 m2 na Żoliborzu przy Kępie Potockiej. Niedaleko osir Żoliborz, centrum Olimpijskie, plac Wilsona. W okolicy wszystkie punkty usługowe i sklepy. Mieszkanie bardzo ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hirszfelda

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł35 m² 16 448,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę na Ursynowie, przy ul.Hirszfelda. Mieszkanie jest ustawne, przytulne, z balkonem od strony południowej, z oddzielną, widną kuchnią. Usytuowane na 9 piętrze, dostępne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł53 m² 15 556,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie (53 m2) w apartamentowcu na warszawskim Bemowie przy ul. Rudnickiego 3a. Mieszkanie zostało odświeżone i jest częściowo umeblowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł53 m² 16 856,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 52,8 m2, usytuowane na pierwszym piętrze z windą w cichej, spokojnej i zielonej części Ursynowa ul. Na Uboczu, zaledwie 400 metrów od metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 620 000 zł50 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w zabytkowej kamienicy Izaaka Rothberga wzniesionej w roku 1894. Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kupujący nie płaci prowizji, cena do negocjacji. Dwu-pokojowe z oddzielną widną kuchnią oraz loggią, przynależy piwnica. Wymienione piony wodno-kanalizacyjne, co oraz grzejniki. Klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Woli, tuż przy stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem lub dla rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 429 000 zł78 m² 18 320,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o pow 78m2 przy ulicy Bukowińskiej, obok stacji metra Wilanowska! Mieszkanie zlokalizowane na trzynastym piętrze budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Elbląskiej na Żoliborzu. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2. piętrze 10. piętrowego budynku z 1970 roku. Budynek po remoncie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kostrzewskiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament z prywatnym ogródkiem 80 m, garażem i komórką lokatorską. Budynek 7 piętrowy, położony w cichym miejscu. Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na taras (widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł58 m² 20 344,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania w centrum miasta ze świetnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

593 000 zł51 m² 11 627 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. W dalszym ciągu są dostępne inne metraże i rozkłady Zapraszamy niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł61 m² 14 415,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzy pokojowe mieszkanie o pow. 60,7 m2 na Białołęce, ul. Pnacera Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Jest ustawne, funkcjonalne, wygodne. Wyposażenie mieszkania - do indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

807 000 zł49 m² 16 469,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opis: oferujemy do sprzedania bardzo przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2. zlokalizowane na warszawskiej Saskiej Kępie, przy ul. Międzynarodowej. Nieruchomość mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Park Morskie Oko

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszam na prezentację! Polecam bardzo przytulne, dwustronne (wschód i zachód) i ciche mieszkanie 2-pokojowe (ok.57 m2), położone w kamienicy z 1932r., obok Parku Morskie Oko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Harfowa

Warszawa,mazowieckie

2 189 565 zł89 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu przykładowe mieszkanie w Inwestycji harfowa residence - ul. Harfowa. Nowoczesny budynek klasy Premium, doskonale zlokalizowany w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

1 872 000 zł95 m² 19 767,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy luksusowy apartament o powierzchni użytkowej 75m2 z tarasem 18m2, położony na I piętrze w kameralnej, ekskluzywnej willi. Lokalizacja: - cypr, pafos - Dzielnica Universal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszka I

Radzymin,mazowieckie

595 035 zł119 m² 4 994 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja zlokalizowana w Radzyminie. I etap inwestycji to 16 lokali mieszkalnych. W ofercie dostępne są mieszkania o metrażach od 63 do 120 m2. Osiedle jest oddalone od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł50 m² 12 424,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,90 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1993 roku -warszawa, bemowo, ul. Szeligowska. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł38 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2pokojowe mieszkanie na warszawskim Powiślu Nieruchomość ma 38 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem do loggii -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śreniawitów

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł46 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam bardzo przyjemnie urządzone mieszkanie dwupokojowe na Warszawskiej Białołęce, przy ul. Śreniawitów. Lokal mieści się na drugim piętrze w odnowionym i ocieplonym kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

485 000 zł49 m² 9 952,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z nami kupisz bezpiecznie Przestrzenne dwupokojowe mieszkanie, idealne dla pary lub singla. Mieszkanie z zachodnią wystawą, doskonale doświetlone dziennym światłem z widokiem na kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł67 m² 9 886,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam serdecznie do obejrzenia mieszkania na Białołęce. Osiedle ogrodzone, w najbliższym czasie będzie założony monitoring. Budynek z cegły, ocieplony, w planach odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł44 m² 18 977,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Bardzo ciche mieszkanie/ lokal, idealne do prowadzenia działalności gospodarczej lub do zamieszkania, z osobnym wejściem, usytuowane w przedwojennej kamienicy, z oknami skierowanymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł38 m² 23 368,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - na Żoliborzu Artystycznym. To idealna propozycja dla singli, par, młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł85 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Małej Łąki, zaledwie 750 metrów od stacji metra Natolin. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł37 m² 12 296 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł50 m² 14 457,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie (płaskowickiej) o pow. 49,8 m2 z widokiem na Las Kabacki. Mieszkanie mieści się w czteropiętrowym budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

455 000 zł38 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 38m2 zlokalizowane przy ulicy Kopernika w doskonałej części Pruszkowa. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kramarska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł51 m² 12 988 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja Przestronne i zadbane dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku bez windy. Nieruchomość zlokalizowana w zamkniętym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klukowska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł37 m² 15 303,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,92 m usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2023 roku zlokalizowane - Warszawa, targówek, ul. Klukowska. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł55 m² 15 996,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego rozkładowego mieszkania usytuowanego w cichej okolicy Dolnego Mokotowa na Siekierkach, przy ul. Niewielkiej, w bezpośrednim.