dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

495 000 zł84 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkania Przestronne, rozkładowe, dwustronne, polecamy mieszkanie położone w centrum miasta, w bloku czteropiętrowym, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł106,06 m² 6 402,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2026

5-pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek, garderoby oraz użytkowego poddasza to własnej aranżacji. Do lokalu przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł106,06 m² 6 402,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł106,06 m² 6 873,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł91,17 m² 6 800,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie W centrum Z miejscem postojowym W garażu podziemnym! nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży przestronne, komfortowo wykończone mieszkanie w ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł64,90 m² 6 117,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy - stwórz wnętrze po swojemu Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów? Ta oferta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł36,36 m² 25 440,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Holm House Skanska | 2 pokoje z dużą loggią | garaż i komórka Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są miejsca, do których naprawdę chce się wracać po całym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł55,10 m² 20 871,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Villa Parc, ul. Włodarzewska 81, warszawa - Ochota (szczęśliwice) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 438 zł56,68 m² 11 457,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2025

Oferta obejmuję 2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Apartamenty Home Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 700 zł65,50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2025

Oferta obejmuję 2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu z ogródkiem. Lokal znajduję się w inwestycji Apartamenty Home.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 469 zł56,68 m² 12 146,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2025

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,25 m² 21 834,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1770

Unikatowa nieruchomość w sercu Starego Miasta | ogromny potencjał aranżacyjny | ul. Freta Są nieruchomości, które oferują coś więcej niż metraż i lokalizację. To mieszkanie daje dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł55,10 m² 17 604,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł55,15 m² 19 401,63 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gocław - 3 pokoje, wysokie piętro, duży balkon, klimatyzacja, garaż To propozycja dla osób szukających nowoczesnego, komfortowego mieszkania z pięknym widokiem , w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł66,52 m² 22 549,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55e na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł78,52 m² 19 103,41 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gocław - 4 pokoje, ostatnie piętro, logia, 2 miejsca W garażu, wysoki standard To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, eleganckiego mieszkania rodzinnego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł88,22 m² 17 569,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,22 m , usytuowane na piątym, ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł114,15 m² 8 585,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

6-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z kuchnią, pięciu sypialni i dwóch łazienek. Do lokalu przynależy balkon, ogród oraz 1 miejsce postojowe zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 442 zł92,05 m² 9 630 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2027

4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i toalety. Do lokalu przynależy ogród oraz 1 miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł114,15 m² 8 541,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł44,20 m² 17 420,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapozn ania się z wyjątkową ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 44,2 m2 , położonego na wysokim parterze w pięciopiętrowym, nowoczesnym budynku z 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł53 m² 18 113,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w sercu Śródmieścia - ul. Emilii Plater 20 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Emilii Plater 20 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,08 m² 23 871,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie położone w klimatycznej, powojennej kamienicy z lat 50. Nieruchomość łączy historyczny urok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł54,30 m² 21 915,29 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ul. Okopowej 56. To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,20 m² 15 977,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze, w nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł87,30 m² 18 327,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Saska kępa - przestronny apartament Z tarasem I widokiem na prywatny las To propozycja dla osób poszukujących ciszy, zieleni i komfortu życia w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

263 718 zł33,81 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta obejmuje pięć mieszkań o zróżnicowanych metrażach: 48,87 m , 47,16 m , 26,19 m , 31,46 m oraz 33,81 m , zlokalizowanych w kamienicy w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

204 282 zł26,19 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł41,20 m² 23 665,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku na warszawskiej Woli. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł41 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m z dużym tarasem 11,5 m , położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,50 m² 10 078,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w Legionowie Doskonałe dla rodziny Oferuję mieszkanie w niskim bloku - doskonałe dla rodziny, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł65,41 m² 12 964,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3 piętrowego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

kontakt   Gotowy dom zamiast mieszkania Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,70 m² 16 321,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Doskonałe jako pierwsze mieszkanie i pod inwestycję Dwa pokoje z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, dzięki czemu optymalnie wykorzystujemy przestrzeń. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w cichej spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni ta oferta jest skierowana właśnie do ciebie. Oferuję Państwu do sprzedania trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł27,60 m² 17 355,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: (warszawa, mokotów, orzycka 4) Informacje: * Metraż: 27,6 m2 * Piętro: 4 z 10 * Rok budowy: 1972 * Stan prawny: odrębna Własność * Cena: 479 000 pln * Ekspozycja wschodnia * Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 061 zł36,85 m² 14 330,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł73,72 m² 28 350,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[bez prowizji od kupującego] [english version below] - Mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II, blisko zarówno biznesowej części miasta, jak i terenów zielonych. Nowoczesne, przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł58,80 m² 14 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamienie, gm. Lesznowola, ul. Thomasa alva edisona Trzy pokoje | Duży balkon | 2 miejsca postojowe | 2020 rok | Winda | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Góra Kalwaria, ciche miejsce blisko centrum, mały 2 piętrowy blok. Mieszkanie 35 m2, widne, słoneczne płd-zach., 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój + duża ok. 10 m2 piwnica. Do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł88,50 m² 15 254,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 88,5 m w kameralnym budynku zlokalizowanym w spokojnej i zielonej części Józefosławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,50 m² 11 926,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, na warszawskim Bródnie - 3 min. pieszo do stacji Metra Bródno. Okna oraz balkon usytuowane od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł63 m² 15 841,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Człuchowskiej na warszawskim Bemowie-Jelonki. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe mieszkanie 3 pokojowe w centrum Grodziska Mazowieckiego blisko dworca pkp. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce garażowe. W pobliżu najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,50 m² 16 559,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne mieszkanie bezczynszowe, funkcjonalne i komfortowe, 2 pokojowe (46,5 m2) usytuowane na parterze z ogródkiem (104m2), dużym tarasem, miejscem parkingowym na Zielonej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł47,07 m² 15 487,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości oferuje! W pełni rozkładowe, jasne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na granicy warszawskiego Ursynowa oraz Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47.07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł132 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, z względu na niepełnosprawność członka rodzinny, musimy sprzedać ten świetnie zlokalizowany lokal. Cena podlega negocjacji, prosimy o składanie ofert do 11.07.2026.