dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł21 m² 25 408,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładny, świeżo wykończony lokal położony w Warszawie na osiedlu Bliska Wola, przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a (3 piętro). Okna wychodzące na wschód. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł93 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Piękne, pełne światła, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Widna, w pełni wyposażona kuchnia 3 przestronne sypialnie , duży salon,2 balkony, łazienka i garderoba dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł33 m² 25 727,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż o pow.33m2 położone na warszawskiej Woli.Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w budynku z 2017r.W skład mieszkania wchodzi:salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

623 220 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! 0% prowizji! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

1 109 397 zł73 m² 15 188,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze. Inwestycja skierowana w stronę osób, które cenią sobie zarazem ciszę oraz spokój, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł71 m² 12 715,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Idealne 3 pokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej Do sprzedania komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej o powierzchni 70,70 m2, które znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylowska

Warszawa,mazowieckie

2 777 500 zł113 m² 24 544,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Dwustronny apartament usytuowany na 6 piętrze. Uwaga! Promocja: 2 miejsca postojowe w cenie mieszkania! Tu znajdziesz: - 4 sypialnie ( od 10,5 do 14,5 m2) - dwie łazienki, - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gocławska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł35 m² 22 443,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dzień dobry, sprzedam dwupokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, przy swps. Gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez zbędnego oczekiwania. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, zawiera nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł45 m² 20 981,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie marzeń, dla chcących być w centrum wydarzeń! Zapraszam na Warszawskie Odolany - punkt wręcz idealny dla tych, którzy chcą żyć pełnią życia w miejscu łączącym w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł45 m² 17 756 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 2 minuty od wejścia do metra Kondratowicza. Mieszkanie 2-pokojowe. Mieści się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

359 000 zł48 m² 7 448,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Płocku, województwo mazowieckie, na osiedlu Podolszyce Północne. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł27 m² 25 370,40 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyremontowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Jeśli szukasz niewielkiego, ale uroczego mieszkania, to to spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

747 936 zł59 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle w Józefosławiu, w zielonej okolicy Lasu Kabackiego tuż przy południowej granicy Warszawy. Niewielkie, trzypiętrowe budynki z garażami podziemnymi wkomponowane są w pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

889 843 zł65 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: kolejny etap inwestycji zlokalizowanej na pograniczu Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

630 736 zł40 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł71 m² 19 704,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! sprzedaż wykończony i umeblowany apartament na Osiedlu Hubertus w urokliwej części biznesowego Mokotowa przy ul. Obrzeżnej, która oferuje bogate zaplecze gastronomiczno-kulturowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł32 m² 27 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 35m2 usytuowane na trzecim piętrze w sześciopiętrowej kamienicy z windą na kultowym osiedlu Latawiec, którego układ urbanistyczny jest wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł36 m² 16 482 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania 2-pokojowe, ciche mieszkanie na Bielanach przy ul. Magiera. Mieszkanie jednostronne, ustawne, jasne (południowy wschód)). Opis pomieszczeń: salon - o pow. 14 m2 (z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trocka

Warszawa,mazowieckie

569 900 zł44 m² 12 952,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie przy sggw Mieszkanie do remontu. Metro Imielin 850 metrów pieszo. Można wydzielić 3 pokój z kuchni. okna pcv Piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ulicy Bruzdowej 112s w Warszawie, dzielnica Wilanów. Składa się z: - 2 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

774 800 zł60 m² 13 004,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Nowa inwestycja powstająca na Targówku będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Starannie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajdujące się w budynku z 2008 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy na Pradze-Północ przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

807 464 zł36 m² 22 134 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc i prowizji. Zapewniamy bezpłatną pomoc kredytową. Możliwość wykończenia pod klucz. Nowa inwestycja deweloperska na mokotowie! Szukasz nowego mieszkania z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie to 2 pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem do remontu. Mieszkanie usytuowane jest od zachodu, zlokalizowane jest na 3 piętrze 10-piętrowego budynku z 1970 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł35 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 35,2m?, balkon, piwnica, blisko metra Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania na Ursynowie blisko stacji metra Imielin! Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewskie Lipy

Piaseczno,mazowieckie

1 199 000 zł93 m² 12 867,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: nowoczesny apartament w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na nowym, bardzo dobrze zagospodarowanym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł69 m² 10 763,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,75m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2019 roku zlokalizowane w dogodnej lokalizacji ul.Flisaków. Mieszkanie odnowione, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł46 m² 12 521,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,4m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z 1975 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł26 m² 23 771,10 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje Warszawa sprzedaż | 2 pokoje sprzedaż Gocław | 2 pokoje inwestycyjnie Warszawa | Przedstawiamy jasne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (2018r.) znajdujące się na Pradze Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł56 m² 21 582,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,6 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sochaczewska

Strzykuły,mazowieckie

430 000 zł53 m² 8 067,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Bezczynszowe mieszkanie - okazja! Na sprzedaż bezczynszowe 53,3m2 mieszkanie, położone w Strzykułach, gmina Ożarów Mazowiecki. Dwa pokoje, oddzielna duża jasna kuchnia, duża łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

812 000 zł55 m² 14 790,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,9m2, usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Starej Baśni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł67 m² 13 432,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowy Budynek, dzielnica Wola, w celu umówieni prezentacji proszę O tel. 695*590 062 Mieszkanie jest wykończone, było w nim biuro. Może być wykorzystane jako mieszkanie lub biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł61 m² 14 618,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja licząca 85 mieszkań, powstanie w dzielnicy Włochy. Jej zaletą jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy Alejach Jerozolimskich, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł59 m² 20 678 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 59m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku z 2012roku zlokalizowane przy al. Ken. Mieszkanie składa się z salonu z jadalnią, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Błonie,mazowieckie

499 000 zł51 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania wyjątkowo przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,07m2 zlokalizowane na parterze przy ulicy Narutowicza w centrum Błonia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł28 m² 28 148,70 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,71m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 15 piętrowym, zlokalizowane w ścisłym centrum W-wy. Infrastruktura oczywiście wyśmienita -100m do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

1 120 000 zł108 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Zero prowizji! Bez pcc! Gotowa inwestycja sprawdzonego dewelopera. Jej największe zalety: - kameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentów/apartamentów, - spokojna i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł67 m² 14 434,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej stacji metra "lazurowa". Mieszkanie o powierzchni 67m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

694 278 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2%! Ekologiczne i energooszczędne budynki ogrzewane pompami ciepła mają zainstalowane panele fotowoltaiczne są praktycznie bezkosztowe w eksploatacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł39 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Prezentowane mieszkanie mieszczące się na 4 (ostatnim) piętrze budynku, to gotowe do wprowadzenia się dwa pokoje, łazienka, przedpokój oraz jasna kuchnia. W budynku znajduje się winda.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij