dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł69 m² 25 652,20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

penthouse | 2 sypialnie | taras | piękny widok | umeblowane | ciche | garaż Na sprzedaż wyjątkowy apartament na ostatnim piętrze budynku w osiedlu Fort Służew. Doskonała lokalizacja na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Mława,mazowieckie

195 000 zł39 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Mławie przy ulicy Płockiej 56. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajduje się na III piętrze w bloku IV piętrowym z 1979r. Rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Mława,mazowieckie

276 000 zł61 m² 4 531,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Jeśli szukają Państwo idealnej nieruchomości, zapewniającej poczucie przestrzeni i możliwości własnej aranżacji to ta oferta posiada ogromny potencjał i sprawdzi się idealnie. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł35 m² 18 807,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dzień dobry! Oferujemy Państwu widne 2 pokojowe mieszkanie położone w świetnym punkcie komunikacyjnym przy alei Waszyngtona. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w wyremontowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

907 000 zł39 m² 22 997 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 39,44 m - 2 pokoje Bokserska Lokalizacja Mieszkanie w świetnej lokalizacji, mokotów Służewiec, ul. Bokserska. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł36 m² 12 060,40 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bezpośrednio od właściciela! Lokal użytkowy z funkcją mieszkalną, praga Południe! Nieruchomość bez obciążeń prawnych oraz finansowych. Lokalizacja: zamknięte osiedle przy ul. Zamienieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Wojskowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

500 000 zł47 m² 10 570,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku zlokalizowane w Zegrzu Południowym. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju- 4,4m2, - salonu- 21,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł65 m² 15 562,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia w ogłoszeniu z innych wykonanych przez naszą ekipę inwestycji - dysponujemy ekipami i możliwością urządzenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł47 m² 18 274,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż atrakcyjne, zadbane i rozkładowe mieszkanie 47,06 m , gotowe do wprowadzenia, dla pary lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze, w klimatycznej, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł36 m² 20 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania znajdującego się w kamienicy przy Alei Jerzego Waszyngtona 45/51. Nieruchomość o powierzchni 35,9 m , cechujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł32 m² 12 656,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż rozkładowe studio w mieście Yeni Iskele, obok znanej plaży Long Beach Iskele. Wykończenie, design i projekt studia w cenie. Dwa balkony i widok na Morze Środziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

913 200 zł54 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 141,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Posiadam klucze do lokalu, i jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu 08.00 - 22.00. Lokal w którego skład wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł47 m² 15 939,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,74m2, znajdujące się w zielonej, spokojnej okolicy. Doskonałą komunikację zapewniają: - stacja tramwaju w odległości ok. 300m - zajezdnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł60 m² 13 131,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku (trzy piętra) mieszkalnym w Warszawie - Białołęka. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, glazura; ściany - gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 684 500 zł81 m² 20 742,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc *** Metro Wawrzyszew 450 m*** ***metro Stare Bielany 550 m*** stare

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł57 m² 16 376,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Ciche w kamienicy, z widokiem na podwórko blisko komunikacji miejskiej prawie Śródmieście. Mieszkanie przy ulicy Nowolipie z dala od ruchliwej ulicy z widokiem na podwórko do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biała

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł31 m² 22 548,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż doskonale skomunikowana kawalerka zlokalizowana na Śródmieściu przy ulicy Białej. Mieszkania zaaranżowane oraz w pełni wyposażone w sposób funkcjonalny dla najemców, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł34 m² 14 428,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, mam przyjemność oferować na sprzedaż ustawne mieszkanie typu studio położone pomiędzy ulicami Grochowską i Szaserów, niedaleko Placu Szembeka (praga Południe). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

646 100 zł31 m² 20 916,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł28 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko W maxdom nieruchomości Na sprzedaż kawalerka do adaptacji dla siebie lub najmu 15 min do Centrum Warszawy Uregulowane grunty, brak obciążeń mieszkanie: 1 Pokój, powierzchnia 27,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł79 m² 10 520,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny, w którym dzieci będą miały swoje osobne pokoje, które będzie zlokalizowane blisko parku, gdzie będzie cicho i spokojnie, ale też komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 388 660 zł76 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przystanki komunikacji miejskiej tuż przy budynku. Tramwajem do ścisłego Centrum dojedziesz w 15min. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy z 1936r. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim położone przy ulicy Sosnkowskiego. Atrakcyjna lokalizacja to niezaprzeczalny atut tej oferty. Może stanowić znakomity lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

1 469 000 zł55 m² 26 709,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doskonały apartament w inwestycji Port Praski! rok budowy 2019 55 m2 salon z aneksem kuchennym przestronna sypiania ze strefą do pracy projekt architekta dwustronne całodobowa ochrona nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł49 m² 13 488,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Sprzedaż ul. Chełmżyńska 196 Odkryj możliwości komfortowego mieszkania w doskonale zaprojektowanym wnętrzu na nowoczesnym osiedlu. To mieszkanie o powierzchni 48,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł60 m² 14 674 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, wspaniałe mieszkanie na sprzedaż - okazja! Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokal słoneczny i bardzo ustawny, wyposażony w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania na Pradze Północ niedaleko Centrum Praskiego Koneser to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul. Siedleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

930 800 zł37 m² 25 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie(kawalerkę) z pokojem, łazienką i oddzielną kuchnią na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1972 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł66 m² 13 668,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,77 m2, zlokalizowane na warszawskim Gocławiu! Lokal umiejscowiony jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

344 555 zł71 m² 4 833,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w kamienicy mieszczącej się w centrum Radomia, przy ul. Nowogrodzkiej. Nieruchomość jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł34 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą z 2020roku, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki Mieszkanie o powierzchni 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

2 496 000 zł92 m² 27 013 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zależy Ci na czasie? czy na tarasie? Nie musisz wybierać! Mieszkanie z tarasem na Mokotowie. Wystarczy urządzić 92,40 m2: - salon z kuchnią - 35 m2 - pomieszczenie w kształcie kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 25 Czerwca

Radom,mazowieckie

150 000 zł1 m² 150 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam 15% udziałów w kamienicy położonej w Centrum Radomiu w bliskim sąsiedztwie parku Kościuszki. Możliwość zakupu minimum po 5% udziałów. Cena za 5% naliczona będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

854 195 zł59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł42 m² 19 631,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w budynku (sześć pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Północ. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, glazura; ściany - gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł62 m² 25 068,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - pięknego trzypokojowego mieszkania na warszawskim Powiślu przy ulicy Dobrej! To mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.