dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł95 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 95 m2 na Białołęce, ul. Myśliborska Przestronne, funkcjonalne, wygodne, dobrze rozplanowane. Mieszkanie składa się z: - salonu z dużym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Siedlce,mazowieckie

300 000 zł48 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 998 000 zł82 m² 24 232,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Piękne, dwustronne, wysokie (3m!), mieszkanie pełne światła w niezwykle zadbanej kamienicy pod nadzorem konserwatorskim. Stary Żoliborz ul. Mickiewicza. Mieszkanie 82 m2 Dwustronne 3 przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł39 m² 18 974,40 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2. Nieruchomość znajduje się na Woli, tuż przy Fabryce Norblina. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł51 m² 17 843,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Dywizjonu ak Jeleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Błonie,mazowieckie

427 000 zł48 m² 8 980,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania wyjątkowo przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,55m2 zlokalizowane na parterze przy ulicy Traugutta w centrum Błonia. Największym plusem mieszkania jest doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł55 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w dobrze skomunikowanej lokalizacja i pięknym widokiem na park. Duży salon z kuchnią, osobna sypialnia, łazienka i przedpokój. Balkon z widokiem na ogródki działkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

609 000 zł46 m² 13 096,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy pod Warszawą ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ***oferta na wyłączność*** ***kupujący nie płaci prowizji*** Stylowo zaprojektowane i wykończone mieszkanie to doskonała propozycja dla singli lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Siedlce,mazowieckie

380 000 zł48 m² 7 956,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,76 m2 usytuowane na drugim piętrze Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Plac Hallera, 3 pokojowe mieszkanie 64m2, praga-Północ Prezentuje idealne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią w kamienicy z 1953 roku przy Placu Hallera 10 na Pradze-Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł58 m² 16 839,40 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu "stawki" o powierzchni 57,9m Mieszkanie: -Przestronny salon z balkonem -2 sypialnie -widna kuchnia -oddzielna toaleta -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

452 000 zł35 m² 12 761 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł38 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie położone na pograniczu Śródmieścia i Woli w bliskości doskonałej komunikacji, ciszy i zieleni. Stan mieszkania do odświeżenia lub remontu. Idealna inwestycja pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł36 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż piękne 2 - pokojowe mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia. Bezpośrednio. Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest na zielonym osiedlu przy ul. Anielewicza. Bardzo estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł112 m² 25 804 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111,9 m2 - świetnie zlokalizowane koło metra Dworzec Gdański Słomińskiego 5 w nowoczesnym budynku na zamkniętym osiedlu z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł86 m² 22 093 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na Starej Ochocie dwustronne, wygodne i eleganckie 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 (wraz z zintegrowanym balkonem 102,5 m2) położone na II piętrze szesnasto-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł63 m² 14 920,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Idealna inwestycja dla osób poszukujących przestrzeni i potencjału aranżacyjnego! Dwustronna nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 1972 roku. Na powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

758 000 zł49 m² 15 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Białołęka Żerań ul. Myśliborska | autobus 300 m | tramwaje 1 km | metro Młociny 15 min komunikacją | Biedronka 400 m od osiedla | Galeria Północna 1 km | przedszkole i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł72 m² 13 850,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w dogodnie skomunikowanej części Targówka, niedaleko metra Kondratowicza. Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

464 856 zł28 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni, 27,67 m przy ul. Lajosa Kossutha 10 na Bemowie. Idealna na start jak i na zakup inwestycyjny. Rewelacyjna lokalizacja blisko stacji metra Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 092 000 zł56 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe ciche, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow.56 m2 w osiedlu ogrodzonym i strzeżonym 24h na warszawskim Ursynowie (Kabaty). Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowska

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł82 m² 18 048,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zakup bezpośrednio od właściciela agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękujemy, proszę nie dzwonić! Na sprzedaż Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł36 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania po częściowym remoncie, na osiedlu Nowa Praga w dzielnicy Praga Północ. Lokal położony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

680 000 zł84 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Niepowtarzalna okazja dwupoziomowe Mieszkanie 84m2 Józefosław w rewelacyjnej cenie! szybka sprzedaż! tylko gotówka! Dwukondygnacyjna nieruchomość z 2001 r. w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

622 000 zł55 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Siedlce,mazowieckie

770 000 zł138 m² 5 566 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Duże, ustawne mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy miasta! Idealna przestrzeń do życia! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wandy

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł18 m² 27 676,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 18,08 m , 1 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1960 roku-Warszawa, saska Kępa, pl. Przymierza. ul Wandy. Budynek z cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

1 255 000 zł42 m² 29 880,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przedwojenna kamienica 1935-1937! bezpośrednio sprzedam luksusowe, wyjątkowo eleganckie I funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie W ścisłym centrum! prestiżowa lokalizacja - ulica złota 9!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

747 936 zł71 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Cegielniana 3 to najnowsza inwestycja Grupy Deweloperskiej ahouse w miejscowości Grodzisk Mazowiecki. Osiedle składać się będzie z 4 bloków, w których nasi klienci będą mogli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Ciechanów,mazowieckie

205 000 zł47 m² 4 334,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Blok dziesięciorodzinny, wysoki parter ,balkon, piwnica, nowe okna,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobiszewskiego

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł33 m² 17 109,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Prezentowane mieszkanie to w pełni wyposażona i gotowa do dalszego inwestowania nieruchomość. Obecnie wynajmowane. Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kolejarska

Warszawa,mazowieckie

264 000 zł22 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Małe ustawne kawalerki na Targówku - rynek wtórny po niewielkiej aranżacji - gotowe do zamieszkania. Prezentowana kawalerka to lokal 22 m2 w wc, do własnej aranżacji. Sprzedaż lokali - udziały ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 543,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*Lokalizacja Świetnie zlokalizowane mieszkanie, praktycznie w centrum, dobrze skomunikowane, blisko stacji kolejowej. W pobliżu wszystkie niezbędne udogodnienia - sklepy, szkoła, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orkana

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł52 m² 30 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Tylko u nas! Inwestycja w apartamenty na Mokotowie w Warszawie oferuje mieszkania w różnorodnych rozmiarach, od 50 do 150 mkw. Lokale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł69 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakochaj się we wspaniale skomponowanym, rodzinnym wnętrzu, gdzie każdy centymetr jest optymalnie wykorzystany dla Twojego maksymalnego komfortu! Już nie musisz szukać żadnych kompromisów! To najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

452 000 zł35 m² 12 761 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

215 000 zł25 m² 8 579,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż na Ogrodach Mickiewicza Ul. Adama Mickiewicza Piętro- parter Liczba pomieszczeń- salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój Miejsce parkingowe pod blokiem Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł91 m² 15 604,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestrzeń i piękne widoki na wschód i zachód słońca! Wspaniała cena! Polecam 3-pokojowe dwustronne mieszkanie w budynku apartamentowym, na zamkniętym strzeżonym osiedlu Woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł55 m² 14 499,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,90 m2, w doskonałej lokalizacji Warszawy - Bielany - przy ul. Starej Baśni , w cichym, spokojnym otoczeniu. Mieszkanie usytuowanie jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij