dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

320 000 zł26 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł28 m² 18 872,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bielany ul. Broniewskiego - bezpośrednio przy pętli tramwajowej Piaski (skrzyżowanie ul. Broniewskiego i ul. Galla Anonima) przystanki autobusowe i tramwajowe bezpośrednio pod blokiem | dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nutki

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł63 m² 14 292,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 62,9m2 składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł38 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy metrze Wierzbno, o pow. 37,80 m zlokalizowane przy Alei Niepodległości, mokotów. Mieszkanie jest idealną propozycją inwestycyjną, 10 minut metrem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

1 274 000 zł51 m² 24 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Burakowskiej, kilka kroków od Ronda Radosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Julianów

Julianów,mazowieckie

799 872 zł83 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zarezerwowane do 20.06.2024 r. Do sprzedaży w promocyjnej cenie ostatnie, duże czteropokojowe mieszkania w inwestycji niedaleko Lasu Kabackiego, konstancina i Piaseczna. Odbiór kluczy we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Pionki,mazowieckie

220 000 zł45 m² 4 865,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45.22m2, położone na 2. piętrze. Idealne dla rodziny, pary lub singla. Mieszkanie składa się z jasnego przestronnego salonu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł28 m² 14 331,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Dzisiaj do sprzedaży mamy kawalerkę przy ulicy Vincenza Belliniego. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,91 m parter w 3-piętrowym budynku z 2019 roku Warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 635 000 zł69 m² 23 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2018 r cegła Ekspozycja wschód-południe-zachód Ciche, okna na wewnętrzne patio Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 063 000 zł37 m² 28 491 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Inwestycja Art Deco przy ul. Siedmiogrodzka 7 Mieszkanie typu studio z wydzielonym aneksem sypialnianym, o powierzchni 37,2 m2, usytuowane na pierwszym piętrze, jest gotowe do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Warszawa,mazowieckie

5 900 000 zł224 m² 26 339,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament na ostatnim piętrze wśród zieleni budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku - inwestycji segmentu premium Potoki Residence - w sąsiedztwie parku Pod Skocznią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł54 m² 19 351,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 54m dwupokojowe w Miasteczku Wilanów na ul. Sarmackiej 20a. Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy i niedługo tramwajowy. W bliskiej okolicy jest wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

924 000 zł65 m² 14 215,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego bloku zlokalizowanego na bielanach przy ul. Kochanowskiego. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

647 957 zł43 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 43,2 m2 zlokalizowane na Pradze Południe, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jednostronne, usytuowane na 1 piętrze z 6, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł52 m² 15 980,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

* sprzedane* Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Starych Bielan. Prezentowana nieruchomość mieści się na parterze, kamienicy zbudowanej w 1939 roku, przy ul. Efraima Schroegera 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

669 000 zł58 m² 11 518,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragniesz spokojnego życia w miejscu w którym możesz odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie w 25 minut dojechać do Centrum Warszawy ? Szukasz wygodnego, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł47 m² 25 570,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ponoć w nieruchomości najważniejsze są trzy rzeczy - lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja To mieszkanie spełnia te wszystkie trzy warunki. Widok z mieszkania mówi sam za siebie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł57 m² 13 787,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

** praga południe I 3 pokoje I 57,30 m2 I mieszkanie odświeżone do własnej aranżacji ** Oferuję mieszkanie 3-pokojowe, słoneczne, jasne, przestronne i ciche zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł71 m² 19 718,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Wilanowie, wykończone w oparciu o detale Budynek z 2017 r cegła Wysokość 2,80 m Ekspozycja południowa Ciche, okna na zielone patio Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefów,mazowieckie

699 000 zł50 m² 13 952,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane blisko Warszawy w miejscowości Płochocin w pobliżu Ożarowa Mazowieckiego i Pruszkowa (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

589 160 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli potrzebujesz mieszkania niedaleko Warszawy, to zapraszam do Józefosławia. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,32 mkw. z balkonem. Termin oddania to IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Goleszowska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł29 m² 23 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wola Odolany ul. Goleszowska - nowe osiedle z 2021 roku | przystanki autobusowe pod blokiem | tramwaje 300 m | mnóstwo sklepów i puntów usługowych w bezpośrednim otoczeniu osiedla 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wspólna

Warka,mazowieckie

435 000 zł66 m² 6 568,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,23m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z 1995r bez windy. Mieszkanie ustawne, z dobrym usytuowaniem wg kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Letniskowa

Pułtusk,mazowieckie

738 045 zł134 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego apartamentu o powierzchni 134 m2 znajdującego się w cichej i spokojnej miejscowości Pułtusk przy ul. Letniskowej. Apartament znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł57 m² 14 809,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w super lokalizacji, praktycznie samo Centrum. Sąsiedztwo Browarów Warszawskich i licznie powstających na Woli kompleksów biurowych. Trzy osobne pokoje i osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zachodnia

Wola Mrokowska,mazowieckie

899 000 zł106 m² 8 481,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży **atrakcyjny segment narożny**, zlokalizowany w malowniczej okolicy Woli Mrokowskiej, przy ul. Zachodniej. Nieruchomość wyróżnia się **przestronnym wnętrzem** oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł28 m² 19 869,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż, wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27,63 m , zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 488 000 zł62 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: 3 pokojowe, ustawne mieszkanie, niewymagające prac wykończeniowych, doskonale skomunikowane. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu "bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z: - salonu z kuchnią - sypialni - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł75 m² 14 533,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w północnej części warszawskiego Ursynowa. Ta lokalizacja gwarantuje świetną komunikację (600m od stacji metra Ursynów; 150m od przystanku Zaolziańska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł45 m² 16 371,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament przy metrze-szeligowska 30a. Bez pcc, można na kredyt jest kw. DO własnej aranżacji, stan developerski. Budynek ; posiada rozwiązania obniżające koszty eksploatacji m.in. panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

693 999 zł61 m² 11 399,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość : Mieszkanie 60,88 m2 zlokalizowane na I piętrze : * Salon (21,8m2) * Sypialnia (10,37m2) * Pokój (11,70m2) * Aneks kuchenny * Łazienka (4,5m2) * wc (1,90m2) * Duży Balkon (8,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe, ustawne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Śródmieście (muranów), tuż obok Muzeum polin i al. Jana Pawła II. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barycka

Radom,mazowieckie

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składające się z: - pokój dzienny - kuchnia - łazienka - korytarz - balkon Do mieszkania przynależna piwnica. Lokalizacja: radom, ul. Barycka 2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł48 m² 16 365,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zadbane i przestronne mieszkanie trzypokojowe w drugiej linii zabudowy przy ulicy Wolskiej, przez co jest ciche z widokiem na zielone podwórko. Kameralny, niski budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Radom,mazowieckie

329 000 zł67 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Warszawskiej ( XV lecie / Obozisko ) Dzięki temu, że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

646 000 zł43 m² 14 898,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w pobliżu Kanału Żerańskiego! Przemyślana, kilkubudynkowa inwestycja o wysokim standardzie, zrealizowana przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

4 100 000 zł158 m² 25 949,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje 3 pokojowy apartament o pow. 158 m2 na Warszawskim Wilanowie. Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest na drugim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy ciche, jasne 3 pokojowe na Pradze Południe Grochów okolice Ronda Wiatraczna 15 min tramwajem do Centrum Budynek z 1975 r Rama H, winda Łazienka z otwieranym oknem Mieszkanie trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

569 000 zł45 m² 12 644 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadbane, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w 4- piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicach ulic. Wojska Polskiego, sobieskiego.