dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 060 000 zł46 m² 23 043,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położonej w prestiżowej inwestycji Royal Residence. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przyjemnym widokiem na zielone patio,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł80 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

635 000 zł | sprzedaż | 80 m2 | mieszkanie na 1 piętrze | przypki I gm. Tarczyn Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni 80 m2, usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46 m² 17 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferuje wygodne, 46-metrowe mieszkanie położone na wysokim parterze w czteropiętrowym, kameralnym budynku z 1968 roku. Nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,39 m² 15 942,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokoje | Stara Ochota | przy Och-Teatrze | winda | piwnica Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40,91 m² 21 755,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

597 274 zł55,82 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł116,97 m² 15 987,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Jedyne takie, wyjątkowe, przestronne i wysokie 4/5-pokojowe mieszkanie 129 m (wysokość do 4,5 m) z antresolami w sercu Mokotowa. Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł63,70 m² 17 582,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w spokojnej, rekreacyjnej części Warszawy Wesoła. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł95,99 m² 17 970,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

To mieszkanie nie jest przypadkowe. To mieszkanie gra melodię dla szczęśliwej rodziny z miejskim stylem życia tuż przy Parku Skaryszewskim! Tu poranki zaczynają się światłem wpadającym przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł34 m² 35 294,12 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne studio na sprzedaż w Towarowa Towers, wola Lokalizacja: rondo Daszyńskiego, wola centrum warszawypowierzchnia: 34 m Pokoje: studiostatus: gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł37,47 m² 16 946,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,47 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, w wyjątkowej inwestycji powstającej na terenie dawnej fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł43 m² 23 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Apartament wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,50 m² 11 574,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 63,5 m , położone w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Tadeusza Korsaka budynek Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł147 m² 7 312,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.! Lokalizacja: Stara Miłosna ulica Gościniec 86 Metraż: Pow całkowita 147m/kw + Loggia 6 m/kw Piętro: 3 z poddaszem użytkowym (mieszkanie 2 poziomowe) Rok.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26 m² 23 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 26 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu /.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, odnowione w 2023 roku mieszkanie o powierzchni 49 m z balkonem, położone na parterze kameralnego bloku na osiedlu Bukowy Dworek w Jabłonnie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Dobra lokalizacja, funkcjonalny układ i dużo światła dziennego - to mieszkanie ma wszystko , czego potrzeba na co dzień. Idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 500 zł57,10 m² 10 569,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w willi miejskiej pod Warszawą, prywatne jezioro dla mieszkańców *bez prowizji* *bez podatku pcc* lokalizacja Apartament położony jest w spokojnej części Nowej Woli, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 155 716 zł83,88 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł92 m² 15 206,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Podstawowe zalety: mieszkanie słoneczne, trójstronne (wschód, zachód, południe), wysokie (2,9 m), dwa balkony; bardzo dobry rozkład, duży potencjał aranżacyjny (można uzyskać 4 pokoje) parking na.

Szczegóły ogłoszenia

2 140 000 zł140 m² 15 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 139,70 m , zajmujące całe piętro kameralnego budynku przy ul. Witwickiego 6 na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do odkrycia pięknego 3 pokojowego Apartamentu wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 71 m2 położonego przy ul.Krasińskiego na zielonym, przyjaznym Żoliborzu. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,40 m² 12 576,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, znajdujące się przy ulicy Pawiej w Piasecznie. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu aneksem kuchennym, łazienki, korytarza oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł75 m² 14 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

PL | eng version below Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z olbrzymim ogrodem w Wawrze. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi czy zwierzętami bądź miłośników ogrodnictwa. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł40,31 m² 15 554,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł28 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek został wzniesiony w 1970.

Szczegóły ogłoszenia

741 066 zł40,72 m² 18 199,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 40,72 m2 z tarasem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Bemowo Chrzanów. Stan deweloperski Zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 500 zł35,05 m² 20 242,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** 0% prowizji od kupującego *** Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł70,20 m² 12 678,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rodzinne 70,2 m w zielonym sercu Ursynowa | ul. Stefana Kopcińskiego 9 W spokojnej, pełnej zieleni części Ursynów, przy ul. Stefana Kopcińskiego 9, oferujemy przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł54 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe po remoncie, położone w miejscowości Bielice, zaledwie ok. 5-6 km od centrum Sochaczewa. To spokojna, zielona okolica idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł165 m² 4 478,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Gotowy produkt na wynajem - 3 lokale W jednym pakiecie Pakiet trzech lokali inwestycyjnych w centrum Ostrołęki budynek Zorza Na sprzedaż oferujemy pakiet trzech odrębnych lokali o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł49,32 m² 20 214,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zamieszkaj tam, gdzie styl życia ma znaczenie - Wilanów, ul. Sarmacka Jeśli Wilanów jest dla Ciebie czymś więcej niż lokalizacją - to właśnie tutaj poczujesz, dlaczego tak wiele osób świadomie.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł260 m² 21 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23,78 m² 21 825 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

519 000 zł | Sprzedaż | 23,78 m2 | 1 pokój | Warszawa | Mianowskiego | Stara Ochota Przedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze (ostatnim), na zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2008 roku. Lokal składa się z 2 sypialni (12,48m2 oraz 6,53m2), pokoju dziennego (28,82m2) z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł61,42 m² 19 537,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest ciche i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze, zlokalizowane na Wilanowie w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej ( okna nie na ulicę).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 848 zł35,84 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Białołęki. Zielony dziedziniec z placem zabaw oraz bliskość Wisły zachęcą do relaksu na świeżym powietrzu, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43 m² 13 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul Astronautów na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym. Układ mieszkanie : - pokój 20 m - pokój 10 m - kuchnia 6 m - łazienka 4 m -.