dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

703 500 zł40 m² 17 513,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta spod wyjątkowej i mistycznej siódemki będącej symbolem doskonałości, dopełnienia i zwycięstwa. Dwupokojowe mieszkanie w dziesięciopiętrowym bloku numer VII przy ulicy Artura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł68 m² 21 972,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w rezydencji Art Eco zielonej części Żoliborza - Jasnodworska 3 Rezydencja arteco to nowoczesne osiedle mieszkaniowe charakteryzujące się wyjątkowym wykończeniem części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goraszewska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 646 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie w historycznej kamienicy z 1935 roku! Jeśli szukasz mieszkania z duszą, kochasz klimat przedwojennej Warszawy, a wysokie sufity, modernistyczna zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł56 m² 24 237 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament z garażem, w świetnej lokalizacji na osiedlu Inflancka przy ul. Stawki. Mieszkanie wykończono w minimalistycznym stylu z użyciem wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł32 m² 18 984,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji golden space 2 w dzielnicy Włochy. Osiedle Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płońsk

Płońsk,mazowieckie

557 751 zł88 m² 6 325,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kameralnym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na parterze i ma powierzchnię 88,17 m2 dodatkowo do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni około 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 199 999 zł70 m² 17 142,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Metro Chrzanów (2026) 5 min i wyjazd na obwodnice S8. Świetnie usytuowane, narożne i słoneczne, umeblowane mieszkanie dostępne na sprzedaż, gotowe do zamieszkania od zaraz. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 792,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, przestronny apartament na bardzo lubianym Osiedlu Grafitowym (etap III), zaledwie kilka minut spacerem do stacji skm/pkp oraz przystanku autobusowego. Osiedle zamknięte i i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Grójec,mazowieckie

550 000 zł68 m² 8 058,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 68,25 m2 oraz znajduję się na drugim piętrze, trzypiętrowego budynku. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Prezentowany lokal składa się z: - dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

515 000 zł53 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie 3-pokojowe w Legionowie o pow. 52,9m2. Mieszkanie składa się z pokoju-salonu o pow. 16m2, 2 sypialni 11m2 i 9m2, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Pruszków,mazowieckie

349 000 zł25 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 25m2 zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Kościuszki. Metraż oficjalny to 25 m2 ale ponieważ mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł88 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w kamienicy z końca lat 50-tych na dolnym Mokotowie, ul. Czerniakowska Mieszkanie jest jasne i ciche. Budynek znajduje się przy ulicy Czerniakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł71 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio, bielany. Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, do wprowadzenia, nie wymaga nakładów, znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł63 m² 27 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przestronne, stylowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w sąsiedztiwe przepięknego Parku im. Marszałka Edwarda Rydza Śmigłego i Parku Sapera. Świetna propozycja dla wielbicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł55 m² 20 908,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które doskonale łączy klasyczny styl wykończenia z funkcjonalnością: lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

945 450 zł57 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 9 piętrowym bloku z 1979 roku. Budynek dobrze utrzymany i wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

949 900 zł60 m² 15 964,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży prestiżowej kamienicy w doskonałej lokalizacji w prestiżowej części Warszawy. Ta nieruchomość położona jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

853 000 zł59 m² 14 457,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zeprezentować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji na pograniczu Włoch oraz Ursusa przy al. Jerozolimskich. Lokalizacja: - przystanek autobusowy 150 m, - stacja kolejowa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

853 000 zł59 m² 14 457,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł58 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie w Rezerwacji. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3/4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w niskim 3- piętrowym budynku z cegły na Muranowie. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowaną przy ul. Mokrej, w odległości 600 metrów od stacji metra Trocka Lokalizacja: - sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 960 000 zł68 m² 28 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalny i Elegancki Apartament z dużym Tarasem z widokiem na park. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

577 000 zł64 m² 8 994,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Piasecznie, przy ul. gen. W. Sikorskiego. Powierzchnia 64,15 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży przestronny salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł68 m² 12 338,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Odkryj potencjał tego trzypokojowego mieszkania z możliwością aranżacji na cztery pokoje, idealnego dla par, rodzin lub jako inwestycja pod wynajem. Atuty: 3 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł76 m² 17 587,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Rudnickiego. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

998 700 zł50 m² 20 175,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ulicy Bokserskiej. To mieszkanie to doskonałe połączenie komfortu, elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł57 m² 22 489,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe, odebrane i można oglądać! Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku dwupiętrowym, 57,36 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

450 000 zł39 m² 11 600,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 38.79 metrowe, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Słowackiego, radzymin. Status prawny: pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł29 m² 20 655,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować idealnie mieszkanie dla singla w kultowym miejscu na mapie Warszawy. Saska Kępa to miejsce, które od lat zyskuje coraz wiekszą rzeszę fanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł54 m² 17 129,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą addom Centrum Stolicy. Ulica Ogrodowa. Dwupokojowy atrakcyjny lokal mieszkalno biurowy w skład którego wchodzi 5 pomieszczeń : gabinet lub sypialnia 17m2 salon 25m2 kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock

Otwock,mazowieckie

995 000 zł145 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Otwock | segment środkowy | sprzedaż | 145M2 | 100M2 działki | 995 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest 3 - kondygnacyjny funkcjonalny, przestronny segment o powierzchni użytkowej 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości na Bielanach, idealnej dla singla lub pary poszukującej swojego pierwszego wspólnego gniazda. Mieszkanie o powierzchni 45m2, znajduje się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

783 000 zł50 m² 15 594,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w sercu Grodziska Mazowieckiego Na sprzedaż wyjątkowe, nowo wybudowane mieszkanie o powierzchni 50 m, zlokalizowane w centrum Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

572 000 zł34 m² 16 720,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,21m2, usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2018 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł48 m² 19 537,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z łazienki, dwóch pokoi oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł44 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w korzystnej lokalizacji na warszawskiej Białołęce przy ul. Pajdaka 7. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 520 000 zł76 m² 19 979 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do nabycia wyjątkowego apartamentu na prestiżowym Mokotowie! To mieszkanie o powierzchni 76,08 m zapewni wyjątkowe doznania mieszkalne w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł129 m² 11 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe osiedle Domy Przy Metrze to kameralne osiedle w zabudowie szeregowej, położone na cichym osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce o wyjątkowym skandynawskim designie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

970 000 zł145 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezczynszowe, w pełni wyposażone, 145 m2 mieszkanie położone w Legionowie w bardzo dogodnej lokalizacji. W bliskiej odległości zlokalizowane są: -pkp Piaski ok 800 metrów-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 44 metrowie mieszkanie z balkonem w budynku z 1977 roku usytuowane na 5 piętrze. Mieszkanie składa się z: salonu z dużym balkonem sypialni kuchni łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

693 633 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kupujący zwolniony jest z zapłaty podatku pcc. Stop! Drogi użytkowniku, przejrzałeś już kilkadziesiąt ogłoszeń, ale za każdym razem coś.