dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 072 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 072 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 828 000 zł100 m² 18 280 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku IV kw 2026r. Ostatnie zdjęcie w galerii prezentuje rzut mieszkania z powierzchniami pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją - minimalistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

905 000 zł52 m² 17 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy Kazury na Natolinie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek ocieplony. Wjazdy w osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 524 000 zł90 m² 16 912,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 078 000 zł66 m² 16 313,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,08m2, usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1987 roku zlokalizowane na Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salo, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: wola / Metro Rondo Daszyńskiego / ul. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

824 000 zł48 m² 17 167 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze na warszawskim Ursynowie. Opis mieszkania: - powierzchnia: 47,58 m - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 1 z 3 (bez windy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł51 m² 22 938 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 51,4 m2, dwupokojowe fantastyczny, duży taras o powierzchni aż 13,5m2! mieszkanie jest w trakcie wykańczania, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 022 000 zł48 m² 21 291,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Via Estate przedstawia do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli u zbiegu ulic Anielewicza oraz Alei Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł56 m² 19 408 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości findsquare ma zaszczyt zaprezentować Państwu piękne, jasne, klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie, położone na warszawskich Włochach przy ul. Jutrzenki. Mieszkanie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 63 m2, piętro 1/4 z windy w budynku z 2017 r., Wilanów, Błonia Wilanowskie. Gotowe do zamieszkania, idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł26 m² 24 904,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,3m usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z lat 50-tych zlokalizowana na warszawskiej Woli w dogodnej lokalizacji przy Sądzie Okręgowym na Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Grójec,mazowieckie

474 000 zł50 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji Grójca przy ulicy Polnej. Nieruchomość położona w kameralnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł30 m² 16 143,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka w doskonałej lokalizacji! Blisko do Metro Młociny! Miejsce postojowe pod blokiem na strzeżonym osiedlu. W cenie meble i sprzęty agd! Balkon z widokiem na zieleń! oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł128 m² 23 368,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje komfortowy apartament z trzema dużymi sypialniami i słonecznym 57-metrowym ogródkiem w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Nieruchomość położona w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł27 m² 16 853,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Super propozycja - idealna kawalerka z osobną kuchnia i balkonem. Ładny, ustawny pokój z kuchnia i dużym potencjałem. Możliwości wydzielenia osobnej sypialni. Układ obecny :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł40 m² 20 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania na Starym Mokotowie przy ul. Kwiatowej 12/14/16. Kamienica znajduje się od strony ul. Różanej w sąsiedztwie bardzo ładnych, zadbanych zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł53 m² 15 182,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem. Lokal charakteryzuje się jasnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł56 m² 17 996,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- english description below - Przestronne, gotowe do wejścia mieszkanie 2-pokojowe w sercu Miasteczka Wilanów, sprzedawane z pełnym wyposażeniem. ******* atuty o Narożne okna oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

683 000 zł36 m² 18 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dobrze skomunikowane, dwupokojowe (można wydzielić trzeci pokój) mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, posiada balkon, oraz jest bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa okazja - Mieszkanie do własnej aranżacji w sercu Muranowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł47 m² 21 255,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wola, muranów, al. Jana Pawła II - budynek otoczony zielenią w centrum Warszawy | przystanki tramwajowe i autobusowe ok 150 m od klatki 47 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | mieszkani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł26 m² 17 490,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dostępnego od zaraz, jednopokojowego, funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie Woli (nowolipki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

942 000 zł65 m² 14 492,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa Białołęka, ul. Geodezyjna 65 m2 | 3 pokoje z aneksem kuchennym | duży taras ponad 13 m2 | 1 piętro z windą | miejsce w garażu podziemnym | stan deweloperski Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł57 m² 16 385 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe po remoncie w 2011r Wykończone w oparciu o detale, do wprowadzenia 5 min do Metra Imielin na pieszo Budynek po termoizilacji z 1983r Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyspiańskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł25 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Zapraszamy do zakupu pięknej kawalerki na Starym Żoliborzu. Żoliborz, to pełna zieleni dzielnica zaliczana do grona najbezpieczniejszych w stolicy. Stary Żoliborz ma kameralny charakter, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 50m2. Jest położone na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1971 roku. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

595 000 zł44 m² 13 523 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zadbane, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim pietrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicach ulic. Andersena oraz Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł47 m² 18 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam przyjemność przedstawić Państwu jasne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w powojennej kamienicy z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł44 m² 14 295,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz rozkładowej, funkcjonalnej oraz jasnej nieruchomości położonej na drugim piętrze w zadbanym budynku umiejscowionym 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł50 m² 16 819,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 334 000 zł49 m² 27 224,50 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Platinum Tower, warszawa - Luksusowe mieszkania na sprzedaż Nieruchomości prezentuję wyjątkowe mieszkania łączące elegancję i komfort w jednym. Budynek z 2009 r. z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

659 900 zł46 m² 14 493,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Przy Pałacu. Mieszkanie o powierzchni 45,53m2 położone w samym sercu Pruszkowa przy ul. Komorowskiej nr 6. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Warszawa,mazowieckie

949 999 zł35 m² 27 259,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

niesamowity apartament port praski 2 pokoje Adres: sierakowskiego 4 Na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ulicy Sierakowskiego 4. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 165 000 zł69 m² 16 957,80 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni niecałe 69 m2 przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze-Południe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł37 m² 17 887,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane w dzielnicy ochota/rakowiec. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł61 m² 14 098,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, usytuowane na 7 piętrze w 12 piętrowym budynku z 1982 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Władysława Umińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

1 299 900 zł87 m² 14 941,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie sprzedawane w formie licytacji. Digital Broker prezentuje wyjątkowy apartament, idealny dla rodziny lub pary. Nieruchomość zaprojektowana i wykończona z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł64 m² 19 617,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Poranna kawa na tarasie, na który wyjdziesz bezpośrednio z sypialni ? z widokiem na zielony skwer ? Miejsce idealne dla pary lub pary z dzieckiem. Mieszkanie położone na parterze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł85 m² 12 856,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam do zaoferowania wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 zlokalizowane na spokojnym, zamkniętym osiedlu na granicy Marysina Wawerskiego i Gocławka. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono 6. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

828 000 zł48 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w budynku wybudowanym z cegły w 1965 r. Okna wychodzą na wschód i zachód. Teren.