dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł53 m² 16 132,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ursynów - Kabaty , ul. Rosoła > przystanki autobusowe 100 m od klatki > metro Kabaty 800 m > w bezpośrednim otoczeniu budynku Las Natoliński, sklep spożywczy naprzeciwko wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł31 m² 19 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1939 roku zlokalizowane na Starej Ochocie. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż gotowe do zamieszkania, jasne i przestronne mieszkanie 31 m , składające się z: - pokoju (18,7 m ) z dużym oknem, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

440 000 zł46 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wołomina o powierzchni 45,60 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku bez windy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży kawalerka z potencjałem do generalnego remontu na bliskich Bielanach. Blok w bardzo dobrym stanie, klatki świeżo po remoncie. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa ko-ra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

743 000 zł47 m² 15 675 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Nie można kredytować, grunty nieuregulowane - bez kw mieszkanie do wprowadzenia od zaraz- w pełni wyposażowe. Pachnące nowością, wyposażenie nowe W cenie. **** biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł80 m² 19 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe (80 m) z tarasem na Miasteczku Wilanów. Nieruchomość zlokalizowana na parterze w 4 piętrowym budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł54 m² 16 729 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z 2012 roku -warszawa, stegny, ul. św. Bonifacego skrzyżowanie z Sobieskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł53 m² 12 617,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Stegnach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koprzywiańska

Warszawa,mazowieckie

842 740 zł58 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% oraz prowizji! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w powstającej inwestycji na Pradze Południe przy ul. Koprzywiańska 52. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł68 m² 22 613,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł47 m² 20 106,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze wraz z garażem w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Ostoja Wilanów, które wyróżnia się zieloną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł54 m² 14 235,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł55 m² 19 945,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1 m2 z komórką lokatorską, znajdujące się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2014 roku. Budynek znajduje się na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solskiego

Radom,mazowieckie

222 000 zł34 m² 6 506,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe z ksiegą wieczystą (bez obciążeń), o powierzchni ok 34m2 położone na trzecim piętrze niskiego budynku na osiedlu Planty w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przytulne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 48 m2 w Piastowie, przy Al. Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł32 m² 18 063,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 31,21m2 zlokalizowane na Mokotowie / Starym Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

794 500 zł45 m² 17 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami. Pozostałe mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł64 m² 11 959,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność zaoferować funkcjonalne jasne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i loggią o łącznej powierzchni 64,3m2. Mieszkanie położone na Bemowie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

498 927 zł35 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Warszawie dzielnicy Białołęka Brzeziny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34,89 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł21 m² 23 317,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mam dziś do zaoferowania Państwu 1-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Gagarina 27 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 1-pokojowe (ekspozycja północ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

1 460 000 zł63 m² 23 259,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy Al. Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł82 m² 11 987,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje (82,24m2) + balkon Włochy | Raków 25 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w prężnie rozwijającej się części Ochoty. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 998 800 zł105 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Ścisłe Centrum Warszawy! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 105,20 m , usytuowane na 4 piętrze w apartamentowcu z końca lat 90-tych zlokalizowane w Warszawie - Wola ul. Łucka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

480 000 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka 37 m2 | Piętro 1 | Bez Windy | Oddzielna Kuchnia | Garderoba | Łazienka z Prysznicem | Loggia | Piwnica | Ogólnodostępne Miejsce Postojowe przy Bloku | Księga Wieczysta | Bez Obciążeń |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł57 m² 11 891,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na wysokim parterze budynku z 2010 roku, znajdującego się na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fiołków

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł87 m² 9 758,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Digitalbroker prezentuje przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m , położone przy ulicy Fiołków 12. Idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodakowska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł47 m² 20 088,90 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w kameralnym budynku na Pradze-Południe, w sercu osiedla Kamionek! Ta nieruchomość to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Westate Śródmieście z dumą prezentuje wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. generała Władysława Andersa 10. Ta 40-metrowa nieruchomość to doskonały wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Marki,mazowieckie

760 000 zł64 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą addom Twoje nowe, przytulne mieszkanie czeka! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m w spokojnej okolicy w Markach, przy ul. Długiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Salezego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł26 m² 18 462 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferuję Państwu przytulną, umeblowaną kawalerkę dostępną od zaraz! ul. Św. Salezego, warszawa (śródmieście) Kawalerka o powierzchni 25.21 m2 składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

629 000 zł56 m² 11 278 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania bardzo ładne i widne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Teligi w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

688 000 zł38 m² 18 346,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1973 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Budynek zadbany, klatki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł79 m² 22 065,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży mieszkania - Woźniakowski Nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie zaprojektowane przez renomowanego architekta i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł122 m² 19 599,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży wyjątkowy i funkcjonalny 4-pokojowy apartament o powierzchni 122,40 m.kw znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

924 000 zł84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie Nowa kuchnia, wyremontowany salon. Idealne dla rodziny. Duży salon 25m2 Szkoła 3 minuty Przedszkole 5 minut

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł54 m² 11 765,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz trzypokojowego, rozkładowego mieszkania, z oddzielną, widną kuchnią w rodzinnej lokalizacji na warszawskiej Woli? Cenisz sobie komfort możliwości korzystania z dobrej komunikacji.