dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarii

Warszawa,mazowieckie

1 313 527 zł49 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kamienica z lat 30-tych XX wieku, po całkowitej renowacji. Budynek znajduje się w sercu Wilanowa, w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut spacerem od Pałacu w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

636 000 zł34 m² 18 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko u nas.Dla tych z Państwa ,którzy poszukują mieszkania łączącego wygodę z doskonałą lokalizacją, mamy idealną ofertę! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł70 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferują na sprzedaż wyjątkowy, jedyny w okolicy 4 pokojowy apartament położony na prestiżowej Woli- stańczyka 5 Apartament znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 70m2 Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł61 m² 13 257 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarii

Warszawa,mazowieckie

2 190 622 zł85 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Mam do sprzedania ( bezpośrednio- pośrednikom dziękuję) ładne mieszkanie przy ulicy Doryckiej , osiedle Wrzeciono, dzielnica Bielany, warszawa. Cena 550.000,- PLN Okolica przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarii

Warszawa,mazowieckie

2 207 457 zł85 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarii

Warszawa,mazowieckie

2 309 762 zł89 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bristol

Pruszków,mazowieckie

399 999 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 32 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku zlokalizowane w Pruszkowie- żbików. Mieszkanie jednostronne (pd/wsch), z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

1 039 500 zł59 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe, w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 59,40 m , 5 piętro w 10-piętrowym apartamentowcu z windą z 2008 roku -warszawa, targówek, ul. Rembielińska - nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

762 000 zł36 m² 20 991,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z 2020 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Tomasza Nocznickiego. Blisko metra Młociny, około 5 minut piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sardyńska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa Mokotów, stegny - ul. Sardyńska 43 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon typu loggia ok 6 m2 | piwnica | stan mieszkania: do remontu | piętro 10 | budynek z 1975 r. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na osiedlu zamkniętym na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybrzeże Puckie

Warszawa,mazowieckie

692 363 zł45 m² 15 334,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj! Dlaczego warto wybrać nas? Oszczędność: 0%pcc Brak prowizji Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 - 20:00 Napisz wiadomość lub zadzwoń- a otrzymasz ofertę promocyjną! Twoje nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja południowy-zachód Wysokość 2,80 m Mieszkanie 50 m, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł20 m² 34 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

centrum Warszawy / Poznańska / Dworzec Centralny / metro / kawalerka w centrum / parking / kawalerka w kamienicy Tylko u nas! Kompaktowa kawalerka w ścisłym centrum po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł41 m² 18 780,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania piękne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 na Starym Mokotowie przy ulicy Wołoskiej. Pierwsze piętro w dwupiętrowym budynku z 1953 roku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

821 000 zł33 m² 24 977 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Więcej informacji 500*444*474 Mail: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz wyjątkowego lokalu to ta Alternatywa jest dla Ciebie Apartament 32 m2 z wartym milion dolarów widokiem - jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

774 999 zł61 m² 12 684,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ursynów Północny - Mieszkanie, które czeka na Twoją kreatywność! ? Szukasz miejsca, w którym spokojnie odsapniesz po pracy, ale i szybko dostaniesz się do centrum Warszawy? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

836 000 zł44 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentuję na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku - 3 minuty od stacji Metra M2 Kondratowicza! kupujący nie pokrywa kosztów wynagrodzenia agencji! | najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

617 000 zł31 m² 19 903,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1939 roku zlokalizowane na Starej Ochocie. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

622 800 zł50 m² 12 506 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku - gotowe do aranżacji według własnego stylu Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

330 980 zł51 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,92 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Radomia przy ulicy Nowogrodzkiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Dębowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

337 000 zł23 m² 14 652,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni całkowitej 23m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. W skład nieruchomości wchodzi: -Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł55 m² 11 978,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Piękne zadbane mieszkanie z dużym balkonem 7 m 2! okazja cena poniżej 12 000 zł za m2 2 pokojowe z możliwością zrobienia 3 pokoi. Warszawa/ Białołęka/ Tarchomin, ul. Kamińskiego 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie położone w inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji. Parter budynku to przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł47 m² 11 808,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie z potencjałem Warszawa, ul. Opinogórska Marzysz o własnym kącie w sercu Pragi Południe w Warszawie, który urządzisz w pełni według swoich potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, o powierzchni 60 m , położonego przy ulicy Wojska Polskiego w Piastowie. Mieszkanie wymaga remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Pruszkowie. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Działkowej Pruszków na cichym osiedlu Staszica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

836 000 zł56 m² 14 796,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie o pow. 56,51 m2 bezpośrednio, zlokalizowane w Warszawa Ursus na ul. Skoroszewskiej na strzeżonym osiedlu mieszkaniowym z 2012 r. Mieszkanie jest starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 744 000 zł102 m² 17 098 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

588 000 zł44 m² 13 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej nieruchomości o powierzchni 44,5 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. To Doskonała propozycja jako inwestycja lub miejsce do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

685 000 zł63 m² 10 873 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Bardzo dobra lokalizacja - budynek znajduje się w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

288 000 zł32 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w Żyrardowie na osiedlu Wschód o powierzchni 32 m2, usytuowana na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym, zbudowanym z cegły i ytongu w 2000 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

735 375 zł39 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj! Dlaczego warto wybrać nas? Oszczędność: 0%pcc Brak prowizji Biuro Czynne: pon-niedz od 8:00 - 20:00 Twoje nowe mieszkanie gotowe do odbioru w 2026r.! to wyjątkowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł38 m² 15 921 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

-super lokalizacja - mieszkanie 2- pokojowe 38 m2 W rewelacyjnej lokalizacji na Mokotowie znakomicie położone przy ulicy modzelewskiego - idealna lokalizacja - pełna infrastruktura do autobusu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł24 m² 22 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kawalerka w Warszawie, bliska Wola. Mieszkanie o pow. 24,3 m2 na ul. St. Staszica przy ul Wolskiej. W bardzo bliskiej okolicy dwie stacje metra 10/8 min do stacji metra Płocka i Młynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przeskok

Radom,mazowieckie

339 900 zł51 m² 6 726,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 50,53m2 usytuowane na 3 piętrze wysokiej zabudowy na osiedlu Zamłynie w Radomiu. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł55 m² 21 270,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które doskonale łączy klasyczny styl wykończenia z funkcjonalnością: lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł62 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Bemowie. Mieszkanie znajduje się budynku z 2009 roku, na terenie zamkniętym z ochroną,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij