dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł30 m² 17 349,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Ach jak cudowny jest Muranów! To jedna z bardziej lubianych części Śródmieścia - bardzo zielona i spokojna, ale umiejscowiona tuż przy centrum miasta. To sprawia, że to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas. Jeżeli szukasz cichego, 4 pokojowego i dwustronnego mieszkania (55,6m2) oddalonego kilka minut spacerem do stacjii metra "wawrzyszew", to ta oferta jest dla Ciebie. Duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 223,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 45,70 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 1 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

718 282 zł43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica Polska S.A. Stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł46 m² 13 822,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią o powierzchni 46,3 m2 m2 usytuowane na 6 piętrze (piękny widok na Centrum miasta) w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giserska

Warszawa,mazowieckie

683 000 zł36 m² 19 217,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Ursus. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademicka

Radom,mazowieckie

469 000 zł70 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 73m, na osiedlu Akademickim, w komfortowym rozkładzie. Widne, jasne, schludnie utrzymane, urządzone w klasycznym, przytulnym stylu. Posiada możliwość aranżacji czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł61 m² 21 999,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe, ciche, wygodnie rozplanowane mieszkanie, położone przy ul. Jana Kazimierza, na Odolanach. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się. Balkon z widokiem na patio, bardzo zadbane. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł28 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Witam, sprzedam bezpośrednio kawalerkę solec/powiśle przy ulicy Wilanowskiej 16/20. W skład mieszkania wchodzi aneks kuchenny, pokój z balkonem oraz łazienka. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

742 900 zł49 m² 15 099,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Wrzeciono 39, o powierzchni 49,20 m , zlokalizowane w jednej z atrakcyjniejszych części Warszawy. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł73 m² 12 364,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z ramy h, zadbany. Dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł67 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 66,79m2 z ogródkiem ok 30m2 w Wawrze osiedle- zerzeń w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Skalnicowa Mieszkanie bez czynszowe znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł61 m² 14 180,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu mieszkanie 61 m kw przy ulicy Wyszogrodzkiej na Bródnie. Lokal znajduje się na 8 piętrze w bloku 15-piętrowym. Z okien rozpościera się piękny widok na na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł65 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze. Blisko Parku Skaryszewskiego i i Jeziorka Kamionkowskiego. Gotowe do wprowadzenia i zamieszkania. Salon oraz dwie sypialnie, łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł51 m² 15 196,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Płochocińskiej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł49 m² 14 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w 8-piętrowym budynku, położonym przy ul. Wysockiego. Inwestycja wyróżnia się wysoką jakością wykończenia, dużymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Trakt Brzeski

Zakręt,mazowieckie

899 000 zł64 m² 14 133 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie dostępne do zakupu w kameralnym osiedle , składającym się z dwóch budynków, w których znajduje się łącznie 8 mieszkań (po 4 w każdym budynku). Generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałaca

Żyrardów,mazowieckie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 63 m Żyrardów Wprowadzenie Prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ulicy Kpt. Stanisława Pałaca 39 w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł42 m² 13 932,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,49 m , położone przy ul. Marywilskiej w Warszawie. Lokal jest idealny dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł39 m² 20 651,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Kawalerka 38,69 m Idealna na inwestycję Koszykowa 33 Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 38,69 m , zlokalizowaną przy ul. Koszykowej 33 w klimatycznej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 076,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wprowadzenie Prezentujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w atrakcyjnej okolicy przy ulicy Wileńskiej w Warszawie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

864 000 zł46 m² 18 783 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 13. piętrze w 16. piętrowym bloku z 2016 roku znajdujące się tuż przy wejściu do Metro Kondratowicza i Lasu Bródnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł58 m² 21 551,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż eleganckie, dwustronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowej Woli przy Jana Kazimierza Apartament usytuowany jest na 6 piętrze o powierzchni 58m2. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

1 325 000 zł77 m² 17 207,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Stan prawny gruntu eregulowany. Możliwy kredyt. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z lat 90-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Płockiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł62 m² 19 361,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości findsquare ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 5-piętrowego budynku z 1989 roku, położonego przy ul. Górskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł42 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

[Eng below] Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze przedwojennej kamienicy w zielonej, spokojnej okolicy - na Starym Żoliborzu przy ul. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł42 m² 14 434 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko w The Estate Warsaw! Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem na Warszawskiej Woli. W mieszkaniu o powierzchni 41.5m2 znajdziemy: -Salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł27 m² 24 157,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przytulne rozkładowe 1 pokojowe mieszkanie w pieszej odległości od Browarów Warszawskich usytuowane na pierwszym piętrze budynku z lat 50. Budynek świeżo po renowacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 489 000 zł70 m² 21 271,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie sprzedawane z meblami, sprzętami i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych co umożliwia natychmiastowe wprowadzenie się lub jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł46 m² 12 694,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkaniem dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z widną zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Płochocińskiej. Blok z 2019roku. Osiedle zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku. Blok z 1967 r po wymianie: - piony wod- kan - nowa winda (2 szt.) - nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, ul. Majdańska Metraż: 72 m2 Piętro: 10/10 Rok budowy: 1980 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Cena: 890 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankowizna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł55 m² 12 771,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Do mieszkania przynależy komórka (w cenie mieszkania) i miejsce postojowe w garażu podziemnym (w cenie mieszkania). Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Zadbane 3 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

556 000 zł48 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie dwustronne, z pokojem przechodnim w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na Mokotowie. Super lokalizacja. 3 min spacerem do Centrum Handlowego Sadyba Best Mall. Po wyjściu z bloku jesteśmy w Parku! Cała infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

585 000 zł47 m² 12 446,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie (47 m2) z balkonem (2,5 m2) na zamkniętym osiedlu w rewelacyjnej lokalizacji w Piasecznie z samego brzegu Osiedla Słowicza - 1 km od pkp Piaseczno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł44 m² 14 659,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mokotów - Ksawerów, ul. Bryły - tuż przy galerii Westfield Mokotów! przystanki autobusowe 100 m od budynku, przystanki tramwajowe 800 m od budynku | do stacji metra Wilanowska 800 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł50 m² 15 771,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania stanowiącego własność z kw. Budynek otoczony niską sąsiednią zabudową, zatopiony w zieleni drzew. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł28 m² 16 209,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu kawalerki z dużym potencjałem. Bardzo łatwo można ją przearanżować na dwa pokoje (pokój dzienny z aneksem kuchennym i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł42 m² 13 364,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią - Mokotów Dolny, stegny Szukasz mieszkania z wygodnym układem w zielonej części miasta? To dwupokojowe mieszkanie z osobną, widną.