dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł40 m² 14 349 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35m2 znajdujące się na Zielonej Białołęce przy ulicy Geodezyjnej 73C. Mieszkanie mieści się na 2.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bardzo atrakcyjna oferta, w doskonałej lokalizacji, blisko ul. Jana Pawła, ul. Grzybowskiej (browarów Warszawskich), ul. Żelaznej (fabryka Norblina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł99 m² 15 679,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaoferować przestronny lokal/biuro przygotowane do prowadzenia kancelarii, znajdujące się w nowoczesnym budynku z 2007 roku, położonym przy ul. Ludwiki 3a w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł31 m² 15 891,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przestronna | Jasna | Przy parku | Z widokiem Kawalerka w zielonej części Mokotowa - zimowy balkon z widokiem do adaptacji! Przestronna kawalerka o powierzchni 31,4 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł28 m² 27 078,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie mieszkanie w pięknej i gruntownie odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy przy ul. Okrzei 26. Ten unikatowy w skali Warszawy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł53 m² 13 208,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe 52,92 m Pruszków Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,92 m , zlokalizowane przy ulicy Targowej 6 w Pruszkowie. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł134 m² 14 917,90 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie: 134 m2 Zapraszam do 4-pokojowgo mieszkania położonego w świetnej lokalizacji, na ogrodzonym i strzeżonym terenie. To idealne i bezpieczne miejsce dla rodziny 2+2. Bardzo jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł58 m² 12 986,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje 57,60 m Bielany Idealna Lokalizacja Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57,60 m , zlokalizowane przy ulicy Marii Dąbrowskiej 17 (bielany, warszawa). Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 403 000 zł77 m² 18 220,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł65 m² 16 138,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie w kamienicy z 1937r przy ulicy Młynarskiej na 3 piętrze z czterech. Trzy pokoje w kamienicy o powierzchni 62,2m, jednak po obmiarze jest ponad 65m: - salon 18,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł52 m² 15 992,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Gotowe 2 pokoje przy galerii Mokotów Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Mokotowa. Mieszkanie: mieszkanie położone przy ul. Bełdan 8, składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł35 m² 15 242,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Okazja: mieszkanie (2000r.) przy ul. Esej 19 z możliwością połączenia kuchni z salonem oraz wydzielenia sypialni z oknem, a to wszystko przy niskim nakładzie pracy przy utrzymaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

430 000 zł46 m² 9 430 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wołomina o powierzchni 45,60 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku bez windy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł46 m² 15 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Pradze-Północ w budynku z 2005 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45.7m2 przy ul. Namysłowskiej (nowa Praga) składające się z: przedpokoju Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Sokołów Podlaski,mazowieckie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę z balkonem i dużą piwnicą. Miejsca parkingowe ze szlabanem. Cena do negocjacji. 7*8*4*0*0*1*6*7*4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł109 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni łącznej 109,1m2, położone na 3 piętrze niskiego, zadbanego budynku z 1990r. Mieszkanie podzielone zostało na dwa, dlatego stanowi gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Remiszewska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł56 m² 15 421,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Mieszkanie jest po generalnym remoncie zakończonym w 2020 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł45 m² 20 888,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie W sercu warszawy - 2 pokoje na ul. Andersa W kamienicy Z windą! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł51 m² 12 426,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie: lokalizacja: warszawa, ul. Aluzyjna 23e / Białołęka 2 pokoje / metraż: 51,1 m mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł54 m² 17 540,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świeżo wyremontowane mieszkanie na Bemowie na ul. G. Morcinka. Balkon i duży taras oraz wysoki standard wyposażenia w nowym budownictwie. Dostępne od zaraz! Największe atuty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł24 m² 15 432,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24,30m2 usytuowaną na parterze w 4 piętrowym, w budynku z 1976r położonym przy ul. Zagłoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania o metrażu 49,50 m2 w wyjątkowej lokalizacji - na granicy Pragi Południe oraz Wawra przy ul. Naddnieprzańskiej. Lokal jest częścią kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ulicy Kondratowicza - Targówek mieszkanie: nieruchomość składa się z: - hall - sypialnia - oddzielna kuchnia z oknem - pokój dzienny z balkonem - łazienka z wc Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł37 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Saska Kępa mieszkanie na parterze w niskiej zabudowie, o powierzchni 36,98m dwa pokoje z możliwością połączenia salonu z kuchnią. Znajduje się w spokojnej okolicy Saska Kępa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę po remoncie, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym monitorowanym bloku bez windy. Prężnie działająca spółdzielnia, bardzo dbająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł51 m² 17 916,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż w cichej części Zawad. Mieszkanie: - duży salon połączony z kuchnią - sypialnia (wygłuszona) - łazienka - taras (ok. 10 m2) - okna na zachód jedna strona - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł35 m² 15 767 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze budynku z lat 70-tych Zlokalizowane w świetnym punkcie Pragi-Południe na Kamionku, tuż przy Parku Skaryszewskim i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 505 520 zł121 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc (2%), bez prowizji lokalizacja Inwestycja w sercu Mokotowa, pozostającego jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, uważanego za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agawy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł37 m² 17 803,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,51 m , położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 1978 roku. Lokal składa się z: dwóch niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orłów Piastowskich

Warszawa,mazowieckie

622 000 zł48 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę 16/04/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Orłów Piastowskich 65 / Ursus - Gołąbki 2 pokoje / 47,85 m2 powierzchni +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 826 000 zł68 m² 26 852,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Warszawa | Żoliborz | Osiedle Madison Apartments Przedstawiamy Państwu bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 68 m2 z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przedsprzedaż, biuro sprzedaży warszawanajlepsze ceny na Ursusie! Skorzystaj z najlepszych ofert. Zakup od Dewelopera - Bez prowizji i pcc - nie współpracujemy z agencjami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

624 000 zł45 m² 13 991 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,60 m , 2 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. W mieszkaniu wykonany był generalny remont w 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł85 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84,3 m , zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w warszawskim Ursusie. Mieszkanie posiada wykończone podłogi, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

896 000 zł39 m² 22 863 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Praga-Południe w kompleksie soho. Dzięki doskonałemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł28 m² 20 357,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka o powierzchni 28 m2 na Muranowie, składająca się z pokoju, łazienki i przedpokoju z widną kuchnią. Mieści się na 8. piętrze 10-pietrowego budynku z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł54 m² 13 364,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów, piekarnia, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł45 m² 14 574 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne, po remoncie 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2004 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mikołaja Trąby. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł77 m² 15 584,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4