dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na Bemowie o powierzchni 54 m2. Idealne dla pary bądź singla, a także jako mieszkanie służbowe. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

1 048 000 zł66 m² 15 975,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Kokoryczki 3 Metraż: 65 m2 Piętro: 4/8 Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1 048 000 zł + 70 000 zł miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

742 000 zł56 m² 13 156 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie Lokalizacja & Komunikacja: metro 500m, przystanek autobusowy koło mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł64 m² 14 218,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Kto by nie chciał tu mieszkać? Ursynów Jary - zielony, świetnie skomunikowany, pełen życia i pozytywnej energii. To dzielnica, w której wszystko masz na wyciągnięcie ręki - metro, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł58 m² 14 714 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Stegny Idealna propozycja dla rodziny lub pod wynajem! Dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł55 m² 14 949,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, garażem i komórką Lokal mieści się na kameralnym osiedlu (stryjeńskich 17- to nie jest sm pax), posiada ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł45 m² 20 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania , przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku 10 piętrowym zlokalizowanym na Woli -nowolipki przy ul. Anielewicza. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł71 m² 18 295,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

- przestronne wnętrza o wysokości 280 cm, które zapewniają komfort i poczucie przestrzeni. - ekspozycja na stronę północno-zachodnią pełne przeszklenia gwarantują naturalne światło do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pac-Pomarnackiego

Radom,mazowieckie

448 000 zł76 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 76m, w sąsiedztwie lasu, na Młynku Janiszewskim. Położone na drugim piętrze kameralnego, odnowionego bloku, usytuowanego na terenie zamkniętym, z własnym parkingiem i placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł61 m² 14 918 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o wielkości 61m2 na Bielanach. Nieruchomość w trakcie remontu. Mieszkanie bardzo ciche, wyposażone w niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł52 m² 14 367,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy poszukujesz mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie, na warszawskiej Ochocie? Czy cenisz sobie bliskość komunikacji miejskiej, wszelkich usług oraz zieleni? Czy poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajskich Ptaków

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł37 m² 17 432 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie Budynek z 2005 r Ekspozycja wschodnio-zachodnia Powierzchnia po podłodze 54 m Powierzchnia użytkowa (czyli powierzchnia gdzie wysokość sufitu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe w najlepszym rozkładzie pomieszczeń. Położone na trzecim piętrze odnowionego bloku czteropiętrowego, na osiedlu Ustronie. Wnętrze w stanie do zamieszkania lub ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł74 m² 15 208,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Z widokiem na dwie strony | metro imielin Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m zlokalizowane na 9. piętrze w 12-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak pl, ua, ru, eng Przytulne Dwupokojowe Mieszkanie na Sprzedaż z Pięknym Widokiem Oferta w trakcie przygotowania - obecnie w mieszkaniu trwa remont, który zakończy się do połowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

3 150 000 zł118 m² 26 649,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu duże, eleganckie mieszkanie położone w zadbanej kamienicy w samym sercu Warszawy przy ul. Wilczej. 119 metrowy apartament usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł44 m² 16 853,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Lokum ma 44,5 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon - małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

608 430 zł36 m² 16 900,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 35,79m2 + balkon 5,67m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w odległości 400 m od centrum handlowego Promenada. Doskonała propozycja dla rodziny oraz dla inwestora. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł46 m² 20 874,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na granicy Bielan i Żoliborza, 300 m od stacji metra Słodowiec. Ciche, słoneczne, gotowe pod wynajem lub do aranżacji na cel własny. W galerii jest rzut pierwotnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł38 m² 17 722,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy - Rondo onz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,37 m , położonego na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 460 000 zł70 m² 20 946,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy komfortowe mieszkanie dla rodziny, położone na dobrze zorganizowanym, zamkniętym osiedlu przy lubianej ulicy Jana Kazimierza. Nieruchomość ma świetny rozkład - duży pokój z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł88 m² 17 694,10 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie położone w lubianej i cenionej lokalizacji blisko Metra Wilanowska. Nieruchomość jest świetną propozycją dla osób ceniących przestrzeń i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł51 m² 17 916,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z tarasem na zielonych Zawadach - ul. Bruzdowa 100k Szukasz miejsca, które łączy komfort, spokój i funkcjonalność? To 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Zawadach może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

595 000 zł46 m² 12 996,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - Brwinów, ul. Pszczelińska 99k I speak English - feel free to contact me! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,71 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł32 m² 18 138,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego i w pełni wyremontowanego mieszkania na warszawskim Targówku, zlokalizowanego zaledwie kilka kroków od stacji metra Trocka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

832 000 zł45 m² 18 488,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentowane mieszkanie ma 45m ; składa się z otwartej kuchni w salonie, sypialni, małego gabinetu oraz łazienki. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 10. piętrze. Lokal jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł46 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Karabeli. budynek po remoncie elewacji i wymianie części instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł23 m² 20 434,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy al. Waszyngtona, w sąsiedztwie Saskiej Kępy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

799 000 zł83 m² 9 626,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży przestronny, doskonale zaaranżowany apartament o powierzchni 82,73m2 znajdujący się na czwartym piętrze w wielolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł50 m² 12 376,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł20 m² 18 893,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Nowoczesna kawalerka Warszawa, ul. Wolska 165 (wola) Na sprzedaż elegancka kawalerka o powierzchni 20,06 m , położona na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzeleckiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie 31 m przy ul. Strzeleckiego 8 - idealne pod inwestycję! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z potencjałem do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł38 m² 20 921,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowiec inwestycyjny | 2 kawalerki na jednej księdze wieczystej | 7.5% Stopa zwrotu (ROI) Buy-to-let Lokalizacja Plac Henkla / Plac Wilsona Ponadprzeciętna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arakowa

Zamienie,mazowieckie

469 935 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralna architektura, wygodne garaże, oraz funkcjonalne, słoneczne mieszkania z dużymi balkonami lub tarasami, wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie za przystępną cenę. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walentynowicz

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pod zdjęciami znajduje się link do wirtualnego spaceru. Poniżej link do spaceru do wklejenia w przeglądarce: link do wirtualnego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł72 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania, które znajduje się na warszawskim Bemowie przy ul. Rozłogi 14a. Bemowo ma świetne połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami Warszawy. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierosławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł53 m² 19 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w przedwojennej kamienicy - ul. Mierosławskiego 19, warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzikich Jabłoni

Warszawa,mazowieckie

2 790 000 zł106 m² 26 383 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przytulny, stylowy apartament w zielonej części Dolnego Mokotowa. Lokalizacja na Osiedlu Jaśminowy Mokotów między Dolinką Służewiecką, al. Wilanowską oraz Jana III Sobieskiego zapewnia wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł42 m² 20 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5m2, usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z 1930 roku zlokalizowane na Powiślu przy ul. Okrąg. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.