dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 16 932,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zachęcam do zapoznania się z nowym mieszkaniem w naszej ofercie - przestronnym M2 z ogródkiem na nowym osiedlu. Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł38 m² 21 687,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

[English below] Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie przy ul. Kwiatowej. Okolica kultowego Kina Iluzjon i aranżacja wraz z wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł46 m² 14 379,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie. Układ pozwala na wydzielenie jednego dodatkowego pokoju Lokalizacja & Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 315,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Mariana Keniga. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł27 m² 20 073 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Pomyśl o mieszkaniu, które idealnie spełni Twoje oczekiwania. Myślisz o swoim pierwszym mieszkaniu? A może planujesz zakup inwestycyjny? Ten lokal, dzięki świetnemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m Lokalizacja: ok. 4 km od Centrum Warszawy Tylko 3 przystanki do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł47 m² 15 297,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie z przestronnym balkonem w tradycyjnym układzie. Świetne zarówno na inwestycje lub jako pierwsze lokum. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolkowska

Warszawa,mazowieckie

704 000 zł40 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie z duzym tarasem na Bemowie- - 50m od stacji metra Bemowo. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2002 roku zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł35 m² 16 974,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie przy ul. Broniwoja to idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Zaledwie 4 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 31 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, stegny, ul. Portofino. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, łazienki, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł28 m² 21 271,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowoczesną, ustawną kawalerkę na kameralnym nowym osiedlu Mała Praga w spokojnej okolicy na Grochowie (praga-Południe). Osiedle: - zadbane nowoczesne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,63 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego 52. Znajduję się na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł27 m² 16 255,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż kawalerka w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno. Nowoczesny budynek o podwyższonym standardzie wykończenia. Dostępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

641 296 zł43 m² 14 913,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji! Częściowo wykończone. Od dewelopera, na nowoczesnym, ekologicznym osiedlu. Do budowy wykorzystywane są materiały tj. drewno, wełna mineralna oraz płyty gipsowo-włóknowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olsztyńska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

739 000 zł87 m² 8 494,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie 4-pok o pow. 87m2 z windą w Mińsku Maz. przy ul. Olsztyńskiej, blisko parku. Pełne wyposażenie. Powierzchnie pomieszczeń: - salon - 22m2 - kuchnia - 8m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł41 m² 16 824 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,34 m , położone na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ulicy Belgradzkiej na Ursynowie. Układ i możliwości aranżacyjne: jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł117 m² 15 785 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

117M rodzinnego szczęścia I profesjonalnego komfortu W sercu zielonych starych włoch- właśnie dla ciebie :) Wyobraź Sobie poranki w skąpanym słońcem salonie, weekendowe spacery po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł46 m² 19 978,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( na granicy Gocławia i Saskiej Kępy) o powierzchni około 46 m2 m2 na które składają się : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 927 920 zł80 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w jednym z najbardziej prestiżowych i charakterystycznych apartamentowców na warszawskiej Woli. Gdzie: wola, bliska Wola Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł45 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, do remontu, na Bielanach przy ul. Gwiaździstej. Lokal o powierzchni 45 mkw. mieści się na 9. piętrze (z 11) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Warszawa,mazowieckie

1 268 000 zł79 m² 15 989,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękna kamienica z 1936 roku z idealną lokalizacja pod ciekawe biuro z duszą. Cały budynek jest zadbany i stale modernizowany. W budynku wymienione zostały media. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł100 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie perełkę w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy, w sercu miasta Warszawy, u zbiegu ul. Pankiewicza i Nowogrodzkiej! informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 744 000 zł102 m² 17 098 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

551 000 zł44 m² 12 466,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie jest częściowo do remontu który można wykonać etapami. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł78 m² 12 838,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ważne: jako biuro nieruchomości nie pobieramy przy tej transakcji wynagrodzenia od Kupującego! opis mieszkania I budynku: mieszkanie znajduje się przy ulicy Biskupiej 48 w Warszawie (gocławek),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł106 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Ustronie

Tarczyn,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze bloku zlokalizowanego na osiedlu Ustronie w Tarczynie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

For english scroll down please Zapraszam do telefonicznego umawiania wizyt takze w dniu otwartym tel. Osiedle Piaski, ul. Literacka mieszkanie idealne dla 1, 2 i 2+1. Bardzo zadbane dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 852 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego o powierzchni 37,54 m2., Targówek Brodno, METRO, niski czynsz. Mieszkanie na pewno wymaga odświeżenia, czy też liftingu, ale ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł67 m² 21 626,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł64 m² 13 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7m2, położone na 1 piętrze niskiego, zadbanego budynku z 2000r. Zamknięte, strzeżone i monitorowane osiedle. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł68 m² 20 707 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Wilanowie. Przestronne, jasne i nowocześnie wykończone mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dłuskiego

Otwock,mazowieckie

367 500 zł53 m² 6 933,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Syndyk masy upadłości Adama Łączyńskiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego położonego w Otwocku przy ul. Dłuskiego 2 lok.13, dla którego Sąd Rejonowy w Otwocku, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł27 m² 18 111,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjna kawalerka usytuowana na 9 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana na Mokotowie przy ul. Konstancińskiej. Budynek w dobrym stanie. W budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł65 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Szukasz wysokiego mieszkania w zadbanej kamienicy, blisko centrum miasta? Z przyjemnością oferuję bardzo dobrze zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 65 m2 znajdującą się na Woli -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł52 m² 16 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do prowadzenia wygodnego życia dla siebie dostępne od zaraz, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł136 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentuję na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 136 m , położony na trzecim piętrze kameralnego bloku z 2007 roku, znajdującego się w Starej Miłosnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł42 m² 15 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1973 roku -warszawa, sadyba, ul. św. Bonifacego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł60 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

We speak pl/en/ua/ru Na sprzedaż mieszkanie 60 m w rezydencji arteco - Warszawa, jasnodworska Oferujemy nowoczesne mieszkanie, położone na 6. piętrze ekskluzywnej rezydencji arteco przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia