dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manteuffla

Warszawa,mazowieckie

749 990 zł67 m² 11 210,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4go na zielonym osiedlu przy ulicy Manteuffla na Warszawskim Gocławiu. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maleckiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł31 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Posiadamy na sprzedaż kawalerkę w świetnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie składa się z: pokoju-22m2 Kuchnia-6m2 Łazienki-3m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Piętro 2 z 10 Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarosławska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł32 m² 15 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,5 m zlokalizowane przy spokojnej, zielonej ul. Jarosławskiej - idealna propozycja dla osób szukających lokalu z potencjałem aranżacyjnym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtana

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł50 m² 13 972,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,10 m2, przy ul. Sołtana 4, na trzecim parterze w 8 piętrowym budynku z 1982 roku, z dużą loggią. Układ mieszkania: - salon, - i pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

1 168 000 zł65 m² 18 010,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu do sprzedaży ciche, funkcjonalne, mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 64,85 m2 na ul. Zakrzewskiej na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwustronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Grochowie. Podstawowe informacje: lokal po generalnym remoncie w 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł90 m² 15 544,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań w budynku - wyjątkowego usytuowania - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł28 m² 20 571,20 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjna kawalerka W koronie pragi - wyposażona I gotowa do zamieszkania / inwestycji! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 27,66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł53 m² 15 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zamieszkaj w miejscu, które daje Ci więcej niż tylko metry kwadratowe. To mieszkanie to nie tylko adres to spokój, wygoda i przestrzeń do życia, którą możesz zaaranżować tak, jak chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracławska

Warszawa,mazowieckie

509 900 zł38 m² 13 418,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nieruchomość do własnej aranżacji - idealne pod inwestycje lub pierwsze mieszkanie! Na sprzedaż 2 -pokojowe 38 m2 mieszkanie przy ulicy Bracławskiej w Warszawie w budynku z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł65 m² 16 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe, 4 pokojowe: 65,19 m2 przy ulicy Sieleckiej, w 4 piętrowym budynku z 1972 roku. Lokal usytuowany jest na parterze, jednak okna znajdują się powyżej głów przechodniów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł62 m² 14 224 zł/m²

 

Piętro:6/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty tel. Jasne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 zlokalizowane w okolicy Ronda Wiatraczna. Podstawowe informacje: mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

810 000 zł68 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , Nieruchomość mieści się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku. Rozkład mieszkania: salon (21 m ) - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

905 000 zł60 m² 15 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł55 m² 15 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 23 Metraż: 53,8 m2 Piętro: 1/10 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 848 000 zł Czynsz: 656 zł Zarządca:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł31 m² 19 980,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

: zwięźle: 30,98 m | 1 pokój wraz z oddzielną kuchnią co daje możliwość adaptacji na 2 pokoje | I piętro w niskim kameralnym ceglanym budynku | urocza cicha ulica wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 089 000 zł54 m² 20 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przebudowy na 3 pokoje, położone na Starym Mokotowie w budynku z windą z 1990 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł26 m² 18 522,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 26,4 m , na którą składają się: - pokój dzienny, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Jednopokojowe mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Wieliszew,mazowieckie

649 000 zł59 m² 11 071,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, w spokojnej okolicy, blisko natury, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Opis Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł113 m² 19 515,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

To mieszkanie to więcej niż nieruchomość - to styl życia, wpisany w jedyny w swoim rodzaj charakter dzielnicy. Jeśli szukasz przestrzeni innej niż wszystkie - zapraszam na Pragę Północ do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 590,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy z 1939 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Szaserów. Wejście do budynku od strony cichego patio, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 244 900 zł59 m² 21 046,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Woli? Zależy Ci na wysokim standardzie wykończenia i świetnej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie na Woli, al. Prymasa Tysiąclecia. Budynek z cegły ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 075 000 zł62 m² 17 222 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Obejrzyj nieruchomość bez wychodzenia z domu. Pod zdjęciami znajdziesz przycisk Spacer wirtualny, gdzie będziesz mógł zobaczyć całe mieszkanie online. Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł57 m² 19 458,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

DO sprzedaży bardzo atrakcyjne, 3 pok mieszkanie, w najnowszej, zakończonej, inwestycji na osiedlu służew n/dolinką. Mieszkanie znajduje się W bardzo eleganckim, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kwiatkowskiego

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł54 m² 16 323,10 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszam do obejrzenia przytulnego, słonecznego mieszkania na Warszawskim Gocławiu. Te przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone jest na zadbanym, ogrodzony oraz chronionym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł50 m² 15 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,20 m2, na którą składa się: - salon (17,90 m2) z wyjściem na taras (42,20 m2), - sypialnia (11,80 m2), - łazienka (3,10 m2), - przedpokój (6,60 m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł62 m² 19 339 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: apartament jest wykończony pod klucz, gotowy do wprowadzenia się, cena dotyczy wykończonego apartamentu trzypokojowe: dwie oddzielne sypialnie + salon dwie łazienki: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji z dobrą komunikacją? A może interesuje Cię mieszkanie jako inwestycji na wynajem? Koniecznie sprawdź tę ofertę! Może to właśnie to czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 937 000 zł97 m² 19 997,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować: na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni użytkowej 93,70m2 Lokalizacja: miasteczko Wilanów, ul. Klimczaka 7 To idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł23 m² 15 442,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 22.6m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym budynku zlokalizowane na Targówku w cichej i spokojnej okolicy. W poblizu Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł57 m² 18 302,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Poloneza, wybudowanym przez dewelopera arche. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł57 m² 22 994,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy w doskonale skomunikowanej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie (stegny) a ul. Egejskiej. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł65 m² 13 369,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , które znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku na warszawskich Bielanach. Mieszkanie wymaga remontu, co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł91 m² 12 967 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Warzelniczej 12a, w kameralnym budynku z 2021 roku, który wyróżnia się nowoczesnością i starannym wykończeniem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł57 m² 15 411,60 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na parterze w budynku na warszawskich Stegnach (mokotów) ul. Iberyjska 7. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł53 m² 13 566 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Funkcjonalne, bardzo jasne i odnowione 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, 600 metrów od metro Imielin. Dostępne od zaraz. Mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł56 m² 8 716,58 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie położone Legionowie przy ul. Norwida na terenie osiedla Jagiellońska. Lokal o powierzchni 56,10m2 położony na trzecim piętrze w jedenastopiętrowym budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejnerta

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł43 m² 19 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dwustronne, rozkładowe, wysokie 3 pokojowe mieszkanie, na parterze trzypiętrowego budynku z 1950 roku przy ulicy Wejnerta w cichej i zielonej okolicy. Odległość do stacji metra Wierzbno to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł60 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszamy do zakupu bardzo ładnego mieszkania w kamienicy. Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Puławskiej 24b mieści się w prestiżowej, nowoczesnej kamienicy z 1937/38 roku, projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

669 000 zł64 m² 10 535 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

669 000 zł | sprzedaż | 63,50 m2 | 4 pokoje | warszawa | egejska | stegny rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na ostatnim piętrze 4-piętrowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij