dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł91 m² 19 790,50 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

: zwięźle: 90,7 m | 4 pokoje | 2 łazienki | wysoki standard | IV piętro | nowe budownictwo | miejsce garażowe | : Dla kogo? Wygodne dla rodziny 2+1 lub 2+2, pary potrzebującej przestrzeni, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wyszków,mazowieckie

265 000 zł32 m² 8 204,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jeżeli poszukujesz cichego mieszkania w dobrej lokalizacji, bądź inwestycji kapitału ta propozycja jest dla ciebie! Opis mieszkania: do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w Wyszkowie przy ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł27 m² 18 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie po remoncie- o powierzchni 27m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1965 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1991 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Christiana Andersena. Aktualnie mieszkanie jest 3 pokojowe ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł18 m² 21 440,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka na Pradze Północ, o pow. 18 m2, usytuowana na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1911 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o ekspozycji wschodniej - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 611,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z 1952 roku zlokalizowane przy kameralnej uliczce w warszawskiej dzielnicy Włochy (niedaleko granicy z Ochotą). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 13 802,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Mokotowa. Mieszkanie składa się z: - dwóch oddzielnych pokoi o powierzchni 15 m i 12 m . - kuchni z prześwitem na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

653 000 zł38 m² 17 229,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej. Mieszkanie o powierzchni 37,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zgorzała

Zgorzała,mazowieckie

850 000 zł78 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem w prestiżowej lokalizacji Na sprzedaż narożne, doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł68 m² 11 985,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Lokal niemieszkalny powstały z nadbudowy strychu (podzielony na dwa "mieszkania") w sercu Nowej Pragi w kamienicy z 1920 roku. Doskonałe pod inwestycję. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybylskiego

Warszawa,mazowieckie

718 000 zł48 m² 14 989,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe na Ursynowie-Centrum, bardzo blisko sggw i metra imielin. Do mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe na ogrodzonym parkingu. NA mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł20 m² 22 051,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na ósmej kondygnacji zadbanego budynku po termomodernizacji. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł57 m² 13 732,40 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe - 8 piętro w 15-piętrowym bloku z windą z 1980 roku -warszawa, bielany, ul. Sandora Petöfiego. Dwie windy świeżo po wymianie, blok czysty i zadbany. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

572 000 zł44 m² 12 970,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł38 m² 14 698,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla szkoła, przedszkole, żłobek, poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów, piekarnia, mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł53 m² 14 434 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 53 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (zachód, północ), narożne w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milenijna

Warszawa,mazowieckie

958 000 zł64 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,92 m , położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle kameralne- składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł63 m² 28 644,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m, z dodatkowymi 11 m powierzchni użytkowej w postaci antresoli, znajdujące się w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Warszawa,mazowieckie

1 377 000 zł64 m² 21 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy. Lokalizacja i budynek Warszawa, kamienica z 1928 roku Parter w zabytkowej kamienicy Wejście od strony zamkniętego podwórza Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł26 m² 15 576 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Doskonała lokalizacja blisko do metra Wawrzyszew, blisko do tramwaju czy autobusu we wszystkie strony Warszawy .Osiedle bardzo zielone w pobliżu stawy BRUSTMANA Mieszkanko na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

699 000 zł95 m² 7 357,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe Mieszkanie (95 m2) + Ogród 120 m2, w stanie Deweloperskim. Stanowiące 1/4 domu na osiedlu z 2024 roku. Znajdujący się w Wólce Kosowskiej 15 km od Warszawy. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościeszów

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł79 m² 14 936,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Białołęka, ul. Kościeszów - najlepsza lokalizacja na Tarchominie - tuż przy Galerii Północnej! Przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku | do stacji metra Młociny dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 275 750 zł68 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:13/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,50 m2 składające się z otwartego salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł49 m² 20 387,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie, w którym zastosowano nowoczesne i przemyślane rozwiązania architektoniczne. Mieszkanie usytuowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł95 m² 25 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Eng below Apartament w centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury Z jego okien rozpościera się panoramiczny widok na Pałac Kultury i Nauki, budynek bbc oraz otaczającą zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

794 500 zł45 m² 17 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami. Pozostałe mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

545 000 zł46 m² 11 951,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na 5. piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Norwida w Legionowie. Do lokalu przynależy zabudowany fragment korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 084 728 zł72 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z 1977 roku, wykonanego w technologii wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

766 651 zł60 m² 12 777,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera nie współpracujemy z pośrednikami Nowe mieszkania w Warszawie odkryj ursus w pobliżu Factory! Nowy Ursus dzielnica obecnie z największym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Radom,mazowieckie

285 000 zł47 m² 6 052,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,09m2 położone na drugim piętrze niskiego bloku na os. Nad Potokiem w Radomiu. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

563 000 zł36 m² 15 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Skarbka Z gór. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł40 m² 17 194,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zielone Zacisze! 2 pokojowe mieszkanie! okazja targówek bródno! metro Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym Zielone Zacisze z ochroną 24/7, placem zabaw i boiskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł38 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bródnie, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Budynek zatopiony w zieleni, z widokiem na korony drzew i wschodnią ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł50 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry.Przedstawiam Państwu wyjątkowe miejsce w centum stolicy;) Platinum Towers | ul. Grzybowska 61 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażone apartamenty o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł58 m² 10 417,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję Państwu 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , zlokalizowane przy ulicy Żuromińskiej w Warszawie. Najważniejsze informacje: - stan mieszkania: do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Wieliszew,mazowieckie

409 000 zł27 m² 15 092,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku z z windą z 2021 roku, zlokalizowane w Wieliszewie przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł37 m² 14 589,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Serdecznie zapraszam na prezentację w środę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,67 m2 z doskonałym rozkładem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

1 167 885 zł57 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy w doskonale skomunikowanej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie (stegny) a ul. Egejskiej. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł31 m² 15 857,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka do remontu. Ładna, funkcjonalna kawalerka na Ursynowie, dostępna od zaraz. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw, można posiłkować się kredytem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartłomieja

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł70 m² 21 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Lokal: - powierzchnia - 70,06 m - piętro - 1 z 4 - stan deweloperski - cena: 1 490 000 pln + 70 000 pln garaż Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł46 m² 16 790,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią o powierzchni 45,8 m2. Mieszkanie o powierzchni 45,8 m , zlokalizowane przy ul. Stępińskiej 4 w Warszawie, oferuje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij