dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

409 000 zł34 m² 12 209 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przestronna kawalerka usytuowana na 2 piętrze w niskim bloku z 2008 roku zlokalizowana na Osiedlu Przylesie w Jabłonnie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - duży pokój (około 18m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgrowska

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł32 m² 14 959,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Cenisz bliskość metra, pełną infrastrukturę i zieloną, spokojną okolicę? To mieszkanie może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł85 m² 12 328,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 w nowym budownictwie. Nieruchomość podzielona na część wspólną (salon z balkonem, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł56 m² 26 696,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

We speak pl / ukr / ru / eng Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Grzybowska Opis Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł106 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogniowa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż przestronny 3-pokojowy apartament, położony w świetnej lokalizacji blisko stacji pkp Ursus. Mieszkanie charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

470 000 zł45 m² 10 341 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,45 m , 7 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1980 roku -legionowo, centrum, ul. Leśna. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł39 m² 21 660,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie dwupokojowe z windą, usytuowane w cichej, zielonej i prestiżowej okolicy. Budynek wyróżnia się nowoczesnym stylem architektonicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

729 300 zł22 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kawalerkę z antresolą o powierzchni 22,10 m2 i wysokości 3.25 m znajdującej się na 3 piętrze (jedno mieszkanie na piętro) w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

424 000 zł30 m² 13 956,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Targówku, na ul. Wysockiego przy Bazyliańskiej na osiedlu Bródno. Lokal położony na trzecim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł74 m² 13 945,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składają się: - salon z aneksem 21,22 m2, z balkonem 3,78 m2, - 3 sypialnie: 10,30 m2, 10,06 m2 i 11,85 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

556 000 zł48 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie dwustronne, z pokojem przechodnim w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł22 m² 22 276,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna, zadbana kawalerka na pięknym osiedlu Kasztanowy Park zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie w pełni funkcjonalne- idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł60 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Blisko Stare Miasto, metro, zielone tereny zoo lub Parku Praskiego- to idealna lokalizacja dla osób, które kochają Warszawę, spacery i wygodną komunikację. Dodatkowo mieszkanie ma wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł100 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż ekskluzywny lokal o powierzchni 100 m , usytuowany w odrestaurowanej kamienicy, w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Aktualnie lokal jest połączony z druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

690 000 zł61 m² 11 241,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości mieszkalnej z dużą działka w cichej okolicy Wołomina. Nieruchomość w całości ogrodzona, numery działek 3/11 oraz 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smyczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł91 m² 21 405,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest Apartament o wysokim standardzie (zaprojektowany prze Architekta) o powierzchni 91,1 mkw na Warszawskim Mokotowie przy ul. Smyczkowej. W skład mieszkania wchodzą;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy stacji Metro Wawrzyszew, ul. Dantego, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1980. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lekarska

Warszawa,mazowieckie

1 348 480 zł78 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ciekawe mieszkanie w Śródmieściu idealne na inwestycję lub własny użytek! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Śródmieścia, przy jednej z głównych ulic, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie przy ulicy Budowlanej w Mińsku Mazowieckim Dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 59,2 m2. - doskonała lokalizacja : blisko sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, park -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł51 m² 21 633,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Mokotowie, która usytuowana jest na drugim piętrze w budynku z 2019 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł50 m² 21 149,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu historycznych Sadów Żoliborskich na os. Hanny Skibniewskiej. Mieszkanie idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł40 m² 23 514,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokojowe mieszkanie 40,4 m2 w samym centrum Warszawy w pobliżu Varso Tower, złotych Tarasów i Dworca Centralnego kamienica z windą przy ulicy Chmielnej 73c. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł65 m² 47 619,10 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Unique Tower. Budynek znajduje się w samym sercu nowoczesnego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł56 m² 19 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam dziś do zaoferowania Państwu przestronny apartament w cichej części Miasteczka Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne - widok na patio i tereny zielone) w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł29 m² 19 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Jasna i funkcjonalna kawalerka zlokalizowana przy ul. Obozowej w Warszawie. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lesznowola,mazowieckie

741 700 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze Atuty Inwestycji Nowoczesna architektura elegancki design, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, przemyślane układy pomieszczeń zapewniające wygodę i funkcjonalność.