dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 100 736 zł57,33 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach odbiór IV kwartał 2026r. kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł57 m² 19 982,46 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł36,27 m² 37 220,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36,27 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze w budynku z windą. Największy atut? Panoramiczny widok na Warszawę mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,17 m² 11 572,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki - mieszkanie dla Twojej Rodziny! Bez prowizji, bez 2% pcc. Mieszkanie oddane do użytkowania ostatnie Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne 3 pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 010 zł40,68 m² 12 660,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle katowicka - Nowoczesne, przestronne ( wysokość mieszkań to 2,88m! i funkcjonalne lokale mieszkalne przy ulicy Katowickiej w centrum Wołomina. Inwestycja obejmuje 52 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 930 zł46,35 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do obioru! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Rytm Mokotowa, zlokalizowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,45 m² 15 514,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. W budynku wymienione piony wod - kan, elektryka. Klatki schodowe po.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,12 m² 13 353,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami na III piętrze. Zostało zaprojektowane i wykończone przez architekta. Posiada niestandardowe wykończenia i aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 730 zł30,60 m² 22 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z przestronnym balkonem w sercu Mokotowa *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować narożne, 3-pokojowe mieszkanie własnościowe spółdzielcze na 2. piętrze osiedla Batorego w Otwocku - z balkonem wprost na las.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł163,62 m² 9 161,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Gawra w Ursusie. Usytuowane na 3 i 4 piętrze budynku, bez windy. Powierzchnia mieszkania wynosi 163,62 m.2 i figuruje.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł41 m² 16 219,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Słoneczne i nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem ursus/piastów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na ostatnim (5.) piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 846 000 zł88,10 m² 20 953,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 88,10 mkw. z balkonem (12,4 mkw.) i piwnicą (5 mkw.), położony na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł77,95 m² 21 154,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielan, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 663 zł59,41 m² 12 063 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja obejmująca nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek z zaledwie 39 mieszkaniami, zlokalizowany w prestiżowej części Wołomina. Kupujesz bez prowizji bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 660 zł81,96 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Pragniemy zaprezentować ofertę przestronnego, czteropokojowego mieszkania usytuowanego na czwartym, ostatnim piętrze nowego bloku z windą pobudowanego w 2023 roku, który zlokalizowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 812 zł68,36 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Kosynierów budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 roku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu ak Jeleń budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł48 m² 20 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Platynowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37,50 m² 19 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Eleganckie, w pełni wykończone dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, przy stacji metra Ks. Janusza. Składające się z: jasnego salonu; widnej kuchni; kameralnej sypialni; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 388 900 zł97,40 m² 24 526,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40,08 m² 11 202,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dostępne od zaraz mieszkanie w Legionowie. Lokal na 1 piętrze w kameralnym budynku z lat 60-tych. Budynek kilka lat temu wyremontowany, ocieplony, wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3-pokojowy 75,5 m w Józefosławiu tuż pod Lasem Kabackim Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,48 m² 13 209,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | Bemowo | Zielona okolica | Metro Bemowo linia M2 Prezentuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym 10 piętrowym budynku z 1976 r.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,11 m² 15 508,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta/pilna sprzedaż mieszkanie 35M2/ ochota/ szpital banacha/ uczelnia wum Idealne dla Klienta Indywidualnego oraz Inwestycyjnego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,62 m² 8 344,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (typ M-3) o powierzchni użytkowej 46,62 mkw, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł58 m² 16 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem | nowe budownictwo 2025 | warszawa włochy Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł82,90 m² 19 059,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Eurovilla prezentuje mieszkanie z dwiema sypialniami na sprzedaż, w bardzo cichej i spokojnej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł30 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

!oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż kawalerka na Woli | Idealne dla singla lub inwestora! W ofercie biura nieruchomości Pepper House prezentujemy Państwu funkcjonalną, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł48,10 m² 17 463,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu. Budynek monitorowany, w bezpośrednim sąsiedztwie: przystanek autobusowy, mały supermarket, apteka, restauracja,i inne usługi. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 639 000 zł79 m² 20 746,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym rozkładem 3-pokojowego mieszkania w inwestycji Royal Residence od robyg, w najnowszym etapie 6! Stan prawny: cesja umowy deweloperskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł100,53 m² 24 669,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 100,53 m , położony na Mokotowie - zaledwie o krok od stacji metra Wilanowska (linia M1). Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł62 m² 16 129,03 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, widne 62 m potencjał 3 pokoi Mieszkanie znajduje się przy ul. Górczewskiej. W pobliżu metro lazurowa, urząd Dzielnicy Bemowo: infrastruktura: w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł30 m² 29 966,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Śródmieście północne ul. Złota - 30 m2 / 2 pokoje / Balkon / po remoncie / do wejścia We speak English gotowe do zamieszkania! idealne pod inwestycję! widok Z okien na pkin! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania Przytulna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 27,6 m , zlokalizowana w kameralnej kamienicy na Bemowie, z niezależnym wejściem, zapewniającym pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 702 zł50,68 m² 7 847,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 50,68 m / parter / taras / ogródek 18 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Housing Market prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Sulejówka Miłosnej, przy ul. Czynu Społecznego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł35,34 m² 28 239,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pracujesz na Mokotowie lub poszukujesz mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Warszawie i cenisz nowoczesne rozwiązania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wyjątkowe mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij