dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

808 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

808 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Warszawa,mazowieckie

6 400 000 zł1 400 m² 4 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek magazynowo usługowy z regulowaną temperaturą z pomieszczeniami biurowymi. Biuro znajduje się bezpośrednio przy hali. Dobry stan nieruchomości, rok budowy 2002. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Przasnysz

Przasnysz,mazowieckie

3 000 000 zł4 500 m² 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Do sprzedaży działający, rentowny zakład produkcyjny 4500m2 (w tym pomieszczenia biurowe i mieszkalne) na działce o pow. 5 ha. Podstawowa działalność: przetwórstwo drzewa, tartak, produkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o powierzchni 37 m2, usytuowany na parterze pasażu handlowo-usługowego przy a l. Jana Pawła II w dzielnicy Śródmieście. W sąsiedztwie centrum handlowe Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł36 m² 26 805,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wspaniała lokalizacja. w samym sercu Warszawy. Tuż obok stacja metra centrum, przystanki tramwajowe i autobusowe. Pełna infrastruktura , sklepy, piekarnie, szkoły, przedszkola, kilka aptek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Orła Białego

Piastów,mazowieckie

2 200 000 zł416 m² 5 288,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy na sprzedaż sprzedaż budynek gospodarczo - użytkowy o powierzchni 100 m2, który służył jako warsztat oraz dom o powierzchni 316 m2. Idealne nieruchomości do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Warszawa,mazowieckie

2 682 000 zł160 m² 16 762,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal na sprzedaż, klimatyzacja, wysoki standard budynku, warszawa, wilanów, ul. Sarmacka Atrakcyjna nieruchomość położona w efektownym apartamentowcu zlokalizowanym w nowej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Ciechanów,mazowieckie

1 310 000 zł570 m² 2 298,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż znakomicie położoną działkę mieszkaniowo-usługową w ścisłym centrum Ciechanowa. Działka aktualnie posiada na swoim terenie prosperujący bar Sushi wraz z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł167 m² 8 403,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 166,5 m2 ma sprzedaż i/lub na wynajem, posiada 2 wejścia, główne z zewnątrz budynku, ale można też wejść z klatki schodowej. Lokal jest na poziomie 0/-1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Olszewska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł62 m² 15 447,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pok rozkładowe przy ulicy Olszewskiej Mieszkanie składa się z - przedpokoju - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - oddzielne Wc - pokój - duży pokój z przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

1 802 625 zł190 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy - Na Parterze z Dużą Witryną - Powierzchnia: 189.75 m2 w części dwu poziomowy w części lokalu. Duży potencjał do aranżacji. Przeznaczenie: usługowy biurowy handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lipowa

Płochocin,mazowieckie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do sprzedania dwupoziomowy lokal handlowo-usługowy położony w pasażu handlowym w centrum Płochocina. Budynek położony vis-a-vis szkoły podstawowej, niedaleko od poczty, stacji pkp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł334 m² 14 668,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klinika medyczna Z salą operacyjną W warszawie Rampa | Dogodna lokalizacja | Bliskość metra ***** rozkład pomieszczeń: lokal podzielny jest na 2 części: część operacyjna: * Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł113 m² 24 691,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Westate wola prezentuje na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o powierzchni 113,40 m , położony na 5. piętrze z 7 w budynku o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 000 000 zł705 m² 14 893,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek na klinikę -obiekt medyczny szpitalny jako podmiot leczniczy Do sprzedaży nieruchomość komercyjna dostosowana do prowadzenia działalności medycznej - klinika medyczna, szpital jednego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

429 000 zł66 m² 6 534,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jdk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy w Sochaczewie, położony przy ul. Żeromskiego 29g. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako biuro, gabinet, kancelaria, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Dom o łącznej powierzchni 300 m2 na Mokotowie na willowym osiedlu w okolicy ul. Wilanowskiej. 9 pokoi dwie łazienki. Aktualnie wynajmowany na cele biurowe. Sieć światłowodowa, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mała

Warszawa,mazowieckie

885 600 zł90 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Opiekun oferty tel. Lokal usługowy o powierzchni 90 m2 w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość to lokal usługowy w stanie deweloperskim. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Warszawa,mazowieckie

3 890 000 zł201 m² 19 346,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy idealny na restaurację. Lokal posiada duże witryny, wejście od głównej ulicy oraz jest w pełni przystosowany do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Belgijska

Warszawa,mazowieckie

6 800 000 zł353 m² 19 263,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa powierzchnia biurowa przy Parku Morskie Oko - Dolny Mokotów 353 m - całe piętro w kameralnym budynku z recepcją i ochroną Przedmiotem sprzedaży jest reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mała

Warszawa,mazowieckie

832 267 zł85 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Opiekun oferty tel. Lokal usługowy o powierzchni 84,58 m2 w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość to lokal usługowy w stanie deweloperskim. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

546 900 zł22 m² 24 995,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 000 000 zł850 m² 5 882,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Stylowy budynek po renowacji + dwukondygnacyjne poddasze do adaptacji o pow. 350 m 2, + budynek gospodarczy o pow 170 m 2 z poddaszem, obiekt w doskonałym stanie, malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł141 m² 12 429 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 140,8 m2, położony na parterze budynku mieszkaniowego, wybudowany w 1999 roku. Lokal jest usytuowany w narożniku budynku. Prowadzi do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł16 m² 30 726,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Niewielki lokal w ścisłym centrum, w kamienicy z lat 50-tych. Świetnie nadaje się np. na gabinet masażu lub gabinet kosmetyczny. Powierzchnia 16,24 m2, jeden pokój, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł31 m² 29 677 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy - wynajęty lokal przy ul. Al. Jana Pawła II w pawilonach - na produkcję gastronomię. Umowa z sieciową firmą suhi na 5 lat z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Pola Karolińskie

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł40 m² 19 746,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal inwestycyjny Warszawa, włochy, ul. Pola Karolińskie Podana cena w ogłoszeniu 780 000 zł jest ceną netto Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 39,5 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 808 000 zł122 m² 14 797 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży potencjał lokalu na każdą usługę z witrynami, w doskonałej lokalizacji Bemowa - 14 min od nowej stacji Metra - ul. Górczewska/lazurowa, przy przystanku autobusowym i wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

948 660 zł158 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opiekun oferty tel. Lokal usługowy o powierzchni 158,11m2 do własnej aranżacji w stanie deweloperskim. Centrum Piaseczna, w bezpośrednim sąsiedztwie kilkuset mieszkań oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

1 556 343 zł90 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opiekun oferty tel. Lokal usługowy w dworku z 1860r. o powierzchni 90,38 m2 na Pradze-Północ Podstawowe informacje: inwestycja obejmuje remont wraz z odtworzeniem części zniszczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 596 800 zł180 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wilanów lokal użytkowy o powierzchni 179,84m2. parter, witryny na ulicę, wejście bezpośrednio z ulicy. Duży ruch pieszy, usytuowane w osiedlu Miasteczko Wilanów, wśród innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiosny Ludów

Warszawa,mazowieckie

6 979 000 zł851 m² 8 201 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Blisko skm, 10 miejsc parkingowych, możliwość rozbudowy, budynek usługowo mieszkaniowy. Lokalizacja Ul. Wiosny Ludów, niska zabudowa. Odległość: 5 min pieszo skm Ursus 5 min autem Centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 090 000 zł156 m² 19 807,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o wysokości 5m! Idealny na gabinet stomatologiczny, kosmetyczny, biuro, małe przedszkole, pracownię architektoniczną, kancelarię prawną itp. Możliwość swobodnej aranżacji, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

3 490 000 zł160 m² 21 784 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy o powierzchni 160,21 m2 znajduje się na Mokotowie Ksawerów. Lokal wyposażony jest w klimatyzację, wentylację, sieć komputerową, alarm , monitoring video. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Migdałowa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł82 m² 14 723,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 81,5 m z witrynami | parter | Ursynów | 2003 r. | blisko metra i ul. Płaskowickiej Szukasz ustawnego lokalu na parterze, z dużymi witrynami i świetnym dojazdem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

4 900 000 zł700 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem inwestycji jest dobrze funkcjonująca, dochodowa piekarnia w woj. mazowieckim z zagwarantowanymi polskimi odbiorcami. Piekarnia założona w 1990 roku o wysokiej renomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 584 732 zł99 m² 15 931,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal położony na nowoczesnym osiedlu przylegającym do ulicy Domaniewskiej i Samochodowej. Osiedle ulokowane jest w idealnym miejscu. W niedalekiej odległości od stacji metra Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sokołowska

Repki,mazowieckie

250 000 zł129 m² 1 937,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony w Repkach, przy drodze krajowej nr. 62, w powiecie Sokołowskim. Nieruchomość oferowana jest za 380 000 pln, co daje 2 945 pln za metr kwadratowy.