dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

808 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

808 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 659 000 zł133 m² 19 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż świetnie wykończony lokal użytkowy zaaranżowany na nowoczesne biuro, zlokalizowany w sercu Woli - ul. Jana Kazimierza, w budynku z 2020 roku. Lokalizacja i przestrzeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ananasowa

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł66 m² 23 181,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Digital Broker oferuje lokal użytkowy o powierzchni 66 m zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Ananasowej w Warszawie. Lokal w pełni skomercjalizowany aktualny najemca to pizzeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

3 239 000 zł101 m² 32 069,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż lokal centrum al. Jana Pawła tylk U nas Super lokalizacja - Pasaż Muranów Okolica Jana Pawła/ Al.Solidaności. Parter 101m2 w tej chwlii sklep spożywczy, zakup z najemcą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 990 000 zł362 m² 11 009,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona tuż przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które zapewnia reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

839 000 zł67 m² 12 528 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Digital Broker prezentuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Warszawa,mazowieckie

8 800 000 zł589 m² 14 940,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Opis inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 8 niezależnych lokali usługowych, położonych na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego przy Al. 4 czerwca 1989 r. w Warszawie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł97 m² 15 345 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mieszkanie na biuro Z możliwością 4 pokoi Ciche mieszkanie | Kameralna uliczka | Dwustronna ekspozycja | Miejsce postojowe w garażu | Południowy salon ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

529 000 zł52 m² 10 169,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament nad Zalewem - Serock, ul. Wyzwolenia Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony bezpośrednio nad Zalewem Zegrzyńskim, z dostępem do linii brzegowej rzeki Narew. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Warszawa,mazowieckie

3 890 000 zł201 m² 19 346,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy idealny na restaurację. Lokal posiada duże witryny, wejście od głównej ulicy oraz jest w pełni przystosowany do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

455 000 zł39 m² 11,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy do zaoferowania widny i przestronny lokal w Mińsku Mazowieckim. Lokal znajduje się na parterze galerii handlowej w ścisłym centrum miasta. W galerii i jej sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

3 950 000 zł319 m² 12 382,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetny dwupoziomowy lokal W nowoczesnym apartamentowcu śródmieście Świetny, przestronny lokal użytkowy w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu Warszawy! Usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

2 899 000 zł180 m² 16 132,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 179,7 m , położone w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Żelaznej 67, tuż obok Browarów Warszawskich. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

4 149 000 zł257 m² 16 144 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do lokalu przynależy 6 miejsc w hali garażowej "do negocjacji" Powierzchnia: 257,42 m Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 257,42 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł16 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży garaż w szeregu przy ul. Anielewicza 25a. 16m2, nowa elewacja, nowa brama garażowa. Spółdzielcze - własnościowe prawo do garażu. czynsz administracyjny - 220 zł. Oferta dodana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł142 m² 31 578,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż ładny, klimatyzowany, zadbany apartament w strzeżonym budynku z całodobową ochroną i recepcją przy ulicy Słomińskiego 5 tuż przy stacji Metra Dworze Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł36 m² 13 671,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Atrakcyjny lokal usługowy w świetnej lokalizacji Warszawa, białołęka. Cena w ogłoszeniu 499 000 zł (sprzedaż bez vat). Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 36,5 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

2 898 000 zł160 m² 18 082 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy położony w samym sercu Warszawy przy ul. Złotej 79, zaledwie 300 metrów od Złotych Tarasów i 400 metrów od Dworca Centralnego. To obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł31 m² 14 741,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż studio 31m2 usytuowane na ostatnim 11tym piętrze w budynku położonym tuż przy wejściu do Parku Szczęśliwieckiego. Niepowtarzalny widok na panoramę warszawy. Stan prawny lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

80 000 zł15 m² 5 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartamenty Targowa w inwestycji bjm Development to jedna z ciekawszych inwestycji na Pradze Południe. Projekt zrealizowany w doskonałej lokalizacji co dzięki świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, w gęsto zaludnionej okolicy z dużym ruchem pieszym. Lokal doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł54 m² 10 204,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze w centrum miasta. Oferujemy Państwu lokal o powierzchni 53,9 m2 w galerii handlowej. Pomieszczenie jednolokalowe z dużymi witrynami. Doskonała lokalizacja ( ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

59 000 zł60 m² 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal gastronomiczny zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Giełdowej 5 w biurowcu Lixa D z 2024r. Przejmij gotowy dobrze prosperujący biznes bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

644 000 zł110 m² 5 872 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 109,68 m2, położony na parterze w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta Radom, przy ul. Żeromskiego. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Warszawa,mazowieckie

2 079 000 zł120 m² 17 257,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 120,47 m z witryną, tarasem i najemcą Warszawa, włochy, ul. Pola Karolińskie 2 Cena podana w ogłoszeniu 2 079 000 zł jest kwotą netto + miejsce postojowe 40 000 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idealny Na gastronomię, handel, usługi, biuro - 60 m2, parter, duże Witryny - Atrakcyjna lokalizacja! Praga Pd, gocław - ch Promenada Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch niezależnych lokali, położona w atrakcyjnej części Mokotowa ul. Ksawerów. To propozycja dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 024 390 zł45 m² 22 568 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Samowystarczalne osiedle z własną przyszłą infrastrukturą na lokale usługowe na parterach wszystkich budynków: biura, sklepy. W doskonałej lokalizacji 19 dzielnicy Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piekarska

Białobrzegi,mazowieckie

679 000 zł647 m² 1 049,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Szukasz dużej, murowanej nieruchomości w centrum miasteczka - pod biznes albo konwersję na mieszkania? Ten budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Warszawa,mazowieckie

1 675 000 zł108 m² 15 489,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji Warszawa Włochy, w rejonie pomiędzy Bemowem a Ursusem. To doskonałe rozwiązanie dla inwestorów szukających bezpiecznego i dochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sierakowskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 860 000 zł240 m² 7 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal usługowo - mieszkalny z trzema wejściami i dwoma witrynami od frontu, w ciągu działających lokali usługowych (kancelaria adwokacka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Reguły,mazowieckie

4 950 000 zł1 653 m² 2 994,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość znajduje się w Regułach tuż pod Warszawą. Działka o powierzchni 1282 m2 a na niej budynek o łącznej powierzchni 1653 m2. Liczne przestrzenie do prowadzenia biznesu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł245 m² 12 040,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na sprzedaż atrakcyjny lokal komercyjny o łącznej powierzchni 245 m, położony w Warszawie przy al. Jana Pawła II 45 w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

500 000 zł45 m² 11 111,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum Legionowa przy skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i Reymonta, doskonała lokalizacja pod biznes. Do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowy położony w centrum Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

1 132 400 zł76 m² 14 882,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 76 m , położony na parterze nowoczesnego osiedla Marvipol z 2020 roku. Inwestycja znajduje się w dynamicznie.