dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wężyk

Wężyk,mazowieckie

300 000 zł1 523 m² 197 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Wężyk o powierzchni 1523 m2! Kameralna, wyjątkowa i malownicza miejscowość, mnóstwo terenów zielonych wśród których znajduje się nasza wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Lipa

Lipa,mazowieckie

290 000 zł18 804 m² 15,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rolno-budowlana o powierzchni 18804 m2, położona w gminie Głowaczów, ok. 75 km na południe od Warszawy. Działka posiada dostęp do drogi publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Korytów A,mazowieckie

185 000 zł968 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 968 m2, zlokalizowana w miejscowości Korytów A, 500 m od szkoły podstawowej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Marków-Towarzystwo,mazowieckie

1 092 160 zł13 652 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa o powierzchni 13 652m2 położona w Marków Towarzystwo przy ul Granicznej. Zgodnie z mpzp jest to teren zabudowy usługowej (budynki użyteczności publicznej, zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Gręzów,mazowieckie

145 000 zł912 m² 158,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży dwie działki budowlane położone w miejscowości Gręzów, gm. Kotuń. Grunty położone w 1 i 2 linii zabudowy przy ul. Akacjowej Działka nr 827/6 - wymiary 31x30 (950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Korytów,mazowieckie

249 000 zł2 598 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2598m2 w miejscowości Korytów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka obecnie jest lekko zalesiona. W sąsiedztwie nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

180 100 zł1 302 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1302m2 w Wiskitkach. Działka w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej , teren suchy , płaski. W promieniu ok 500m Zespół Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Holendry Baranowskie

Holendry Baranowskie,mazowieckie

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna w okolicy działka w takiej cenie! Idealny teren na inwestycję! 45 zł za m2! Dobra oferta! Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3000 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Adamów-Wieś,mazowieckie

375 000 zł4 173 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4 173 m2, zlokalizowana w miejscowości Adamów - Wieś (gmina Radziejowice), 5 minut od trasy S8. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osowiec

Osowiec,mazowieckie

340 000 zł2 060 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży wyjątkowa działka budowlana w niskiej cenie w miejscowości Osowiec. Malownicza działka o powierzchni 2060m2 położona w urokliwej części miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tomaszew

Tomaszew,mazowieckie

796 000 zł17 304 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwie zlokalizowana działka o powierzchni ponad 17 tys. m2, położona w miejscowości Tomaszew, 5 minut od węzła A2 - Wiskitki Działka złożona z części budowlanej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Niemieryczew

Niemieryczew,mazowieckie

114 900 zł3 700 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli poszukujesz działki w spokojnej i zielonej okolicy to mamy w ofercie działkę idealna dla Ciebie. Do sprzedania działka rolno- budowlana o powierzchni 3700m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

999 999 zł2 399 m² 416,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2399 m kw., położona przy ul. Wiślanej w Łomianki Dolne. Oferta idealna, na małą inwestycję deweloperską lub pod przepiękny dom, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Adamów-Wieś,mazowieckie

1 100 000 zł15 900 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni blisko 16 000 m2 zlokalizowana w miejscowości Adamów - Wieś, 5 minut od trasy S8. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Henryszew,mazowieckie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju? Mamy coś dla Ciebie! Idealne działki pod wymarzony dom! Działka budowlana w Henryszewie - pierwsza linia zabudowy. Działka sucha, pusta o powierzchni 1000m2. Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Lublinów,mazowieckie

4 155 000 zł26 815 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży inwestycyjna działka usługowa zlokalizowana w miejscowości Lublinów (gm. Mszczonów), 1 km od aquaparku "suntago Wodny Świat". Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Grochale

Nowe Grochale,mazowieckie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m2. Działka według planu przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Działka w kształcie prostokąta, dojazd główną drogą asfaltową. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

880 000 zł6 700 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Śliczna działka na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość porośnięta starodrzewem oraz licznymi na sadzeniami. W granicy działki staw dający ukojenie po ciężkim dniu w pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kruszówiec

Kruszówiec,mazowieckie

99 000 zł1 508 m² 65,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki położonej w Kruszówcu w gminie Wiązowna. Oferowana nieruchomość jest w kształcie prostokąta o bokach 21x68x24x66 m. Bezpośrednia okolica to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Henryszew,mazowieckie

202 000 zł1 500 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli jesteś osoba dla której kontakt z przyroda jest ważny i szukasz działki w malowniczej okolicy w pobliżu Żyrardowa to mamy coś dla Ciebie! Idealna działka pod Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzemuszka

Trzemuszka,mazowieckie

189 000 zł4 000 m² 47,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 40a w miejscowości Trzemuszka Działka znajduje się przy ulicy asfaltowej. Pierwsza linia zabudowy. Dobrze skomunikowana z Kotuniem, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowe Miasto

Nowe Miasto,mazowieckie

600 000 zł1 028 m² 583,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ogrodzona działka rekreacyjna pod zabudowę jednorodzinną , położona w pierwszej lini od zalewu Sona w miejscowości Nowe Miasto zaledwie 50 minut od Warszawy. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Stary Łajszczew

Stary Łajszczew,mazowieckie

154 000 zł5 000 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolna dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Na sprzedaż działka w miejscowości Nowy Łajszczew (pow. Żyrardowski, gm. Puszcza Mariańska) o powierzchni 5000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bieganów

Bieganów,mazowieckie

146 000 zł1 116 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1116 m2 położona w miejscowości Bieganów, gmina Jaktorów, powiat grodziski. Istnieje możliwość zakupu dodatkowego terenu obok o powierzchni 1090 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pułtuska

Serock,mazowieckie

250 000 zł842 m² 296,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną mieszkaniowo-usługową nr 18/4 obręb 06 Serock ul. Pułtuska. Na działce ustanowiona jest służebność gruntowa w pasie o szerokości 5 m po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Marków-Świnice

Marków-Świnice,mazowieckie

3 525 000 zł14 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży działkę położoną w pobliżu parku Suntago w okolicy Mszczonowa i Żyrardowa. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo - usługową o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w miejscowości Jaktorów - Kolonia. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

240 000 zł1 340 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo - usługową o powierzchni 1340 m2, zlokalizowana w miejscowości Jaktorów - Kolonia. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wspólna

Morgi,mazowieckie

550 000 zł5 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z małym domkiem! Działka o powierzchni około 5000 m2 w trakcie podziału. Dom który znajduje się na działce ma powierzchnie 50 m2. W skład domu wchodzi pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Stary Łajszczew

Stary Łajszczew,mazowieckie

500 000 zł18 889 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z małym domkiem! Działka o powierzchni około 18889 m2 w trakcie podziału. Dom który znajduje się na działce ma powierzchnie 50 m2. W skład domu wchodzi: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Łajszczew

Stary Łajszczew,mazowieckie

93 000 zł1 161 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowe działki dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Na sprzedaż działki w miejscowości Stary Łajszczew (pow. Żyrardowski, gm. Puszcza Mariańska) o powierzchni 1161 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Aleje Jerozolimskie

Pruszków,mazowieckie

2 448 000 zł4 080 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 4080 m2 położona przy głównej drodze. Bardzo dobra i widoczna lokalizacja! Idealne miejsce np. na supermarket. Objęta mpzp z przeznaczeniem pod handel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żaby

Żaby,mazowieckie

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w miejscowości Żaby gm.Baranów 18min od centrum Grodziska Mazowieckiego! Malownicza, słoneczna działka zlokalizowana przy asfaltowej drodze idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Żyrardów,mazowieckie

182 000 zł820 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż malownicza działka w ustronnej części miasta, z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwu lokalowego oraz projektem. Projekt "dom pod Miłorzębem 16" Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

440 000 zł1 200 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam działkę rolną z możliwością przekształcenia. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Baletowa

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł4 900 m² 1 020,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta, sprzedaję jako atrakcyjny punkt na magazyn. W pobliskiej odległości wylot na trasę S7. Dobre połączenia komunikacyjne 3 linie autobusowe plus kolej pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Werbeny

Józefów,mazowieckie

1 100 000 zł1 730 m² 635,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka w Józefowie 300 m od granicy Warszawy, 3 km od obwodnicy południowej w pobliżu drogi na Otwock. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mościckiego

Lipków,mazowieckie

675 000 zł1 200 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Lipkowie. Działka ma wymiary 53x23m i nadaje się pod bliźniak. Wjazd na działkę od północy. Media są przy działce. Działka jest w czwartym rzędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wierzbowa

Siedlce,mazowieckie

519 000 zł1 889 m² 274,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam duży grunt budowlany w Siedlcach przy ulicy Wierzbowej Powierzchnia 1889 m2 zapewnia wiele możliwości zabudowy. Działka objęta mpzp z oznaczeniem: mn - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

255 900 zł1 135 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Żyrardowie na osiedlu wschód o pow.1135m. Teren objęty mpzp z możliwościową zabudowy jednorodzinnej. Dogodna lokalizacja na rozwijającym się osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słubica A

Słubica A,mazowieckie

140 000 zł1 170 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowo-budowlana w zacisznym otoczeniu. Zielona i malownicza okolica idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej,.