dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Żołny

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł539 m² 2 337,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana usługowa przy ul. Żołny o powierzchni 539 m2 o kształcie zbliżonym do trapezu, szer. 23-25m , dł. 17-26m Dojazd do działki od ul. Żołny możliwy przez działkę drogową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mydlarska

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł1 073 m² 1 397,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w prestiżowej części Wawra czyli na osiedlu Sadul. Działka znajduje się na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Runów

Runów,mazowieckie

1 799 000 zł10 000 m² 179,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania : - Działka budowlana(zabudowa bliźniacza, szeregowa) w miejscowości Runów o powierzchni ponad 10000 m 2. - wszystkie media, wodociąg, gaz, prąd, woda Działka bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kosewo

Kosewo,mazowieckie

215 650 zł2 270 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren o luźnej zabudowie, w pobliżu fortu objętego ochroną konserwatora zabytków,podzielony na 8 działek z udziałem w drodze wewnętrznej i wydaną decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Całowanie

Całowanie,mazowieckie

287 000 zł8 900 m² 32,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Całowanie, przy asfaltowej drodze. Częściowo znajduje się na terenie Rezerwatu Przyrody Bagno Całowanie.Działka narożna. W drodze planowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zalesie

Zalesie,mazowieckie

460 000 zł4 555 m² 100,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 4555m2, zalesie, gmina Stanisławów, powiat Miński Wydane warunki zabudowy. Wymiary ~ 45m x 100m Działka uzbrojona, dojazd nową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kanie

Kanie,mazowieckie

369 000 zł890 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Kaniach, o powierzchni 900 m2, w kształcie prostokąta, znajdująca się przy bocznej ślepej uliczce. Nieruchomość położona w pobliżu lasu, stadniny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Cicha

Dębinki,mazowieckie

400 000 zł10 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-budowlana położona w miejscowości Dębinki gm. Zabrodzie. Okolica cicha i spokojna. Numer działki 511. Więcej informacji udzielę telefonicznie   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ciszyca

Ciszyca,mazowieckie

1 950 000 zł15 544 m² 125,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Bedhouse posiada w ofercie sprzedaży działkę rolną o powierzchni 15544.05 m2 Nieruchomość znajduje się w miejscowości Ciszyca w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Piaseczno,mazowieckie

545 000 zł834 m² 653,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę wielkości 834m2, która znajduje się w Piasecznie w bliskiej odległości od Warszawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł1 339 m² 1 605,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1339 m2 o kształcie prostokąta, szer. 24m , dł. 56m Na działce obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa mu I 80%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Dębiny

Dębiny,mazowieckie

162 800 zł4 400 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z klimatycznym 70-letnim domem drewnianym i budynkami gospodarczymi. Nieruchomość znajduje się w msc. Kolonia Dębiny gmina Przysucha, powiat przysuski. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Bojany

Bojany,mazowieckie

114 000 zł1 119 m² 101,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjną działkę położona nad rzeką Bug, o powierzchni 1119 m2. Malowniczo położona nieruchomość znajduje się w miejscowości Bojany w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

457 240 zł994 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 994m2 w Kamionce blisko ulicy Bobrowieckiej. Działka o wymiarach ok 20m na ok 51m. Mpzp dla powyższego terenu wyznacza zabudowę mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Osada-Wola

Osada-Wola,mazowieckie

150 000 zł10 200 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentuje działkę Rolno-Leśną o powierzchni 10.200m2. Działka położona jest w miejscowości Osada-Wola w powiecie Połońskim, zaledwie 22km od Ciechanowa, 80km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł776 m² 914,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyśmienite miejsce Starego Rembertowa, kształtna działka z okazałą zielenią. Dom z możliwością rozbudowy. Top5 rewelacyjna lokalizacja Starego Rembertowa zielony ogród, wyrośnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadbużna

Brańszczyk,mazowieckie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Bedhouse posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną, położona w drugiej linii zabudowy od ul. Nadbużnej, nieuzbrojoną 1.000,00 m 2 (36x28m), dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stok Wiśniewski

Stok Wiśniewski,mazowieckie

109 000 zł1 700 m² 64,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Stoku Wiśniewskim, 12 km od Siedlec. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem położenie z dala od głównej jezdni Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Andersa

Kajetany,mazowieckie

410 000 zł1 100 m² 372,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m2 w miejscowości Kajetany gmina Nadarzyn, ul. Józefa Andersa.Działka 204/32 w pełni uzbrojona ( prąd, wodociąg i gaz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Herbaciana

Hipolitów,mazowieckie

299 000 zł849 m² 352,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Pod budowę domu lub jako inwestycja - tereny Hipolitowa stają się coraz bardziej popularne Kwadratowa działka z istniejącym drzewostanem na zwieńczeniu granicy (cały plac pozostaje więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Kierzków

Radom,mazowieckie

190 000 zł763 m² 249,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, działka budowlana, z ustalonymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się z centrum, szybkorozwijającej się części Radomia - kierzków/marglowa. Działka jest drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czernidła

Czernidła,mazowieckie

990 000 zł6 300 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Bedhouse posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 6346 m2, z czego działka budowlana to ok 2200 m2 Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nowiny

Krakowiany,mazowieckie

460 000 zł2 626 m² 175,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną pow. 2626 m.kw. usytuowaną w miejscowości Krakowiany , w gminie Nadarzyn w powiecie pruszkowskim. Działka jest doskonale usytuowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Młódnice

Młódnice,mazowieckie

500 000 zł553 500 m² 0,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam bezpośrednio 5,5 ha , Nieruchomosc podzielona na 18 działek, zalesiona w okolicy zalewu w Domaniowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż! Działka usytuowana przy drodze publicznej - Rembelszczyzna - 1 km od granicy Warszawy i ul. Płochocińskiej Media - prąd, woda, gaz. W odległości 500-700m - cztery autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Łazy

Łazy,mazowieckie

165 110 zł3 002 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agencja nieruchomości Bedhouse posiada w ofercie sprzedaży, działkę rolną w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 3000 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łazy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kutrzeby

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

189 000 zł1 340 m² 141,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo - usługową o powierzchni 1340 m2, zlokalizowana w miejscowości Jaktorów - Kolonia. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

618 800 zł2 380 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2380 m2 zlokalizowana w miejscowości Stara Wieś, gm. Nadarzyn. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jako: mu - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słowicza

Tłuszcz,mazowieckie

100 000 zł1 018 m² 98,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działa budowlana z potencjałem w miejscowości Tłuszcz - około 40 km od Warszawy. Idealna na ulokowanie kapitału, znajdująca się w ciągle rozwijającej się części miasta. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Łopacin

Łopacin,mazowieckie

520 000 zł60 000 m² 8,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentuje las klasy IV-V o powierzchni 6 hektarów, zlokalizowany jest w gminie Sońsk, na trzech działkach. W pobliżu miejscowości Łopacin, 18 km od Ciechanowa, działki nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Popowo-Parcele

Popowo-Parcele,mazowieckie

178 066 zł3 634 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż działkę w Popowie - Letnisku. Grunt otoczony lasem, częściowo zadrzewiony, w okolicy Bug i Narew. Idealna propozycja dla osób chcących odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brwinów

Brwinów,mazowieckie

407 800 zł1 433 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w północnej części Brwinowa wśród innej zabudowy jednorodzinnej w doskonałej lokalizacji. Do sprzedaży łącznie 3 działki o powierzchni 1433 m2, ogrodzone. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę w świetnej lokalizacji! Działka znajduje się w Otrębusach w pobliżu sklepu Biedronka i Dino, w bliskiej odległości trasy dk719. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Przy Potoku

Pruszków,mazowieckie

340 000 zł585 m² 581,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cisza i zachwycająca zielona okolica - to czeka na Ciebie w zasięgu wzroku i słuchu z naszej działki. Ta sceneria może jednak w zaledwie 15 minut spacerku przemienić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

177 000 zł2 550 m² 69,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ponad 2,5 tys. m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę rekreacyjną (całoroczną). Powierzchnia zabudowy 10 % powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

558 140 zł1 298 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w Woli Aleksandra na rogu ul. Wolskiej (asfalt) z chodnikiem i latarniami oraz Słowiczej (kostka). 58/2 - budowlana 1076m o orientacyjnych wymiarach 40,2 (od ulicy) x 30,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wałuszewska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł860 m² 1 081,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 860 m2 , zlokalizowana na Białołęce przy ul. Wałuszewskiej. Nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Atrakcyjna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Dębowce

Dębowce,mazowieckie

425 000 zł64 953 m² 6,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki o powierzchni ok. 65 000m2. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Popowo-Parcele

Popowo-Parcele,mazowieckie

359 562 zł7 338 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jagodowa

Sadowa,mazowieckie

902 550 zł2 735 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2 735 mkw. Działka usytuowana jest tuż przy wejściu do Kampinosu. Działka jest odsunięta od drogi tj. znajduje się w 2 linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Działkowa

Jaroszowa Wola,mazowieckie

198 000 zł1 200 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jaroszowa wola gmina prażmów działka budowlana blisko lasu. Jaroszowa Wola - wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Prażmów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij