dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 976 ogłoszeń

860 000 zł17 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,72 ha położona w miejscowości Dębnowola w gminie Warka. Dla nieruchomości wydane zostały warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 046 540 zł9 514 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 9500 m - Opypy, gm. Grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9500 m , położona w miejscowości Opypy, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 303 m² 275,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż ustawna działka w świetnej lokalizacji, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniaka. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1300 m Wymiary: ok. 66 m (wzdłuż drogi).

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł10 800 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedstawiamy do sprzedaży dwie działki o łącznej pow. 1,08 ha, położone w miejscowości Dąbek, w gminie Stupsk,.

Szczegóły ogłoszenia

365 155 zł10 433 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

To kolejne oblicze Nowego Polesia, inne niż leśna działka, choć były jedną nieruchomością. Tutaj otwarta przestrzeń zaprasza do życia. Drzew jest dużo, ludzi mało, zieleń jest kolorem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 113 m² 269,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.207694, 21.451806 Dębe Wielkie, ul. Majowa Numer Ewidencyjny 1720 Media Prąd - na działce Woda - przy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 600 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana pod lasem , przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Prąd w drodze przy działce. Około 100m od działki znajduje się Chojnowski Park Krajobrazowy, idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna O pow. 10 377 M2 W ludwinowie zegrzyńskim - powiat legionowski - gmina serock Świetna lokalizacja - spokojna okolica domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 229 m² 202,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w atrakcyjnej okolicy w Rzekuniu bezpośrednio przy gminnej drodze. Idealne miejsce na wymarzony dom. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o własnym domu, ta działka jest doskonałą opcją. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację działki lub uzyskać więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł2 423 m² 339,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Garwolinie przy ulicy Księcia Janusza I Powierzchnia działki 2423m2 ( 21m x 115m ). W drodze prąd, woda, kanalizacja, gaz. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 375 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2375 m2. Na działce wylane fundamenty, ułożona instalacja sanitarno-kanalizacyjna dociągnięty prąd, woda podpięte szambo. Dojazd do działki stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 286 m² 397,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży prezentujemy działkę rolną o powierzchni 6 286 m2 w dzielnicy Wawer. Działka znajduje się na granicy obowiązującego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (nowy plan dla.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł4 073 m² 87,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szlak rzeki Wkry, malownicze Jezioro Błędowskie (pomocnia) niczym wyjęte z marzeń miłośników wędkarstwa, sielski klimat Błędowa i oddalonego o 10 km Pomiechówka, okolicznych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania mamy malowniczo położoną działkę w kompleksie działek położonych w gminie nowe miasto wieś henrykowo w pobliżu zalewu na rzece sonie. Działka: działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 328 m² 106,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2328 m , położona w miejscowości Groszowice (gmina Jedlnia-Letnisko, powiat radomski). To idealne miejsce dla osób, które marzą o domu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł940 m² 797,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ew z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 940 m, położonej w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

355 500 zł1 975 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 4728 Przepięknie położona działka budowlana o powierzchni 1975 m2,szerokości 40 m w miejscowości Bieganów koło Międzyborowa. Działka zadrzewiona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 140 000 zł25 700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna Wymiary 60 x 540 Działka znajduje się bezpośrednio przy trasie 718 oraz przy wjeździe na A2 Pruszków Działka z dużym potencjałem oraz z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 347 m² 296,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona blisko lasu w Pilawie gmina Piaseczno. Działka ma kształt zbliżony do trapezu o wymiarach ok. 30 m x 44,5 m, dojazd do działki drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł7 800 m² 884,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

6 900 000 zł I sprzedaż I 7800M2 I działka I ursynów I warszawa I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Warszawie, na Ursynowie, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniak (2 lokale). Atuty: - spokojna, zielona okolica lasy dookoła - tylko ok. 4 km do centrum Józefowa -.

Szczegóły ogłoszenia

400 800 zł50 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna W uroczej okolicy Do nabycia działka rolna w bardzo urokliwej okolicy. Działka jest w dość dużej części zadrzewiona. Dojazd drogą asfaltową. Prąd w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 627 m² 73,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Strojec, gm. Kampinos Lokalizacja: strojec, gmina Kampinos, powiat warszawski zachodni Powierzchnia działki: 0,1627 ha (1627 m ) Numery ewidencyjne:.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 267 m² 216,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 0,2267 ha Jesionka, spokojna okolica blisko Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,2267 ha położona w miejscowości Jesionka, w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Przeździatce Kolonia gmina Sokołów Podlaski o powierzchni ponad 0,5 ha z wydanymi warunkami zabudowy na budownictwo zagrodowe. Działki po powierzchniach: - 5485 m2 - 5315 m2.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł3 500 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z mediami Na sprzedaż 3500m2 działka położona w cichej i spokojnej okolicy, wśród nielicznej zabudowy i natury. Miejscowość, która się rozwija. Ciekawa propozycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 998 m² 66,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach szer. 33x 93 dł. Atutem nieruchomości jest jej położenie z dala od miejskiego zgiełku, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 768 m² 248,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki ewidencyjne, razem ponad 1760m2 w Kałęczynie blisko granicy z Grodziskiem Maz., Wymiary każdej 25 x 35 m, do sprzedania tylko razem. Zapisy mpzp: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka leśna / rekreacyjna, położona w malowniczym lesie. Lokalizacja: somianka, rejon Huta Podgórna - Popowo A, ul. Wspólna 7, działka nr 121. Powierzchnia wynosi 3369 m (0,3369 ha).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Okazja! Trzy Działki rolne z możliwością zabudowy po 3000 m w Malowniczym Częstoniewie, gmina Grójec za 150000zł każda. Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 360 m² 127,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w bliskiej okolicy Walerian, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie żyrardowskim. Ładna, słoneczna działka o powierzchni 2360 m2 (szerokość ok. 50 m ).

Szczegóły ogłoszenia

195 072 zł16 256 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną nr 47/2 w miejscowości Bronisławy, w gminie Sochaczew. Działka ma powierzchnię 16 256 m2. Jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 37 m x 450 m.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł3 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży urokliwa działka o powierzchni 3000 m2, zlokalizowana w miejscowości Grądy gm. Jaktorów. Działka zlokalizowana w pobliżu planowanej stacji kolei dużych prędkości.

Szczegóły ogłoszenia

759 250 zł3 037 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3037 m2 w Milanówku na granicy z Adamowem. Działka w kształcie prostokąta przy utwardzonej drodze gminnej. W drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyobraź sobie letni poranek, krople rosy migoczące na soczyście zielonej trawie, a Ty z kubkiem ulubionej kawy w dłoni spoglądasz na cichy staw otulony malowniczą kompozycją brzóz,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 200 m² 118,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do kupienia działka o powierzchni 4200m2 położona na granicy trzech miejscowości: kałęczyna, odrano-Woli i Adamowizny. Działka o wymiarach 44m na 90m. Media: prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł21 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w Stachowie p. Mrokowem. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne (wolnostojące lub.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 098,79 m² 154,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m , położona w miejscowości Nowe Grochale, w gminie Leoncin - w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł2 048 m² 595,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jabłonna piękna działka na rezydencję, bezpośrednio przy lesie, dla prywatnego inwestora - rodziny szukającej ciszy i spokoju. Działka z otwartą polaną, bez drzew, co czyni ją idealną do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 002 m² 9,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni około hektara w gminie Stanisławów. Mamy do zaoferowania działkę bez możliwości uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, położoną w Suchowiźnie.