dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 957 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 957 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Lipków

Lipków,mazowieckie

420 000 zł2 700 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę położoną w Lipkowie w gminie Stare Babice. Prezentowaną nieruchomość można potraktować jako idealną inwestycję. Działka częściowo zalesiona, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Towarowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

13 500 000 zł42 667 m² 316,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Spółdzielnia Handlowa Samopomoc w Nowym Dworze Mazowieckim sprzeda nieruchomości, na którą składają się: 1. stanowiące prawo użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Łosia Wólka

Łosia Wólka,mazowieckie

1 550 000 zł12 300 m² 126,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona działka - na granicy Kampinioskiego Parku Narodowego. Zielona enklawa - pięknie położona lesista działka z projektem domu. Działka porośnięta laskiem sosnowym - sucha na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiązowa

Nowy Konik,mazowieckie

698 000 zł7 550 m² 92,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nowym Koniku 7000 mkw pod Warszawą Do sprzedania działka położona w miejscowości Nowy Konik, gmina Halinów , powiat miński o łącznej powierzchni 7000 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Kazuń Polski,mazowieckie

629 735 zł4 343 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świetne miejsce na większą inwestycję mieszkaniową, dom z dużym ogrodem lub wielopokoleniową bazę dla większej rodziny. Działka usytuowana jest w Kazuniu Polskim w gminie Czosnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Kamieńczyk

Kamieńczyk,mazowieckie

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rekreacyjna 1000 m2 Kamieńczyk. Atrakcyjna działka położona w znanej miejscowości wypoczynkowej Kamieńczyk nad Bugiem, w odległości około 8 km od centrum Wyszkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

1 050 000 zł2 011 m² 522,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2011 m2 zlokalizowana w Markach w rejonie ul. Legionowej. Wymiary: ok. 43 m x 46 m. W planie miejscowym tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szkolna

Jazgarzew,mazowieckie

755 000 zł6 771 m² 111,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jazgarzew, gmina piaseczno, nieruchomość składająca się Z 2 działek ewidencyjnych: 2011m2 - budowlana i 4760m2 - rolna. DO sprzedania W całości. Świetna lokalizacja przy oświetlonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chylice

Chylice,mazowieckie

2 400 000 zł2 871 m² 731,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonale zlokalizowany teren inwestycyjny tylko 10 min od konstancińskich tężni. Położony w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody. Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

350 000 zł1 704 m² 205,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona jest w Starych Babicach na terenie z nieliczną zabudową.Zgodnie z planem miejscowym działka znajduje się na terenie pod zabudowę zagrodową, w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klembów

Klembów,mazowieckie

136 000 zł800 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 800 m2 zlokalizowana w gminie Klembów. Wymiary: 27,5 m x 29 m. W planie miejscowy działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

998 000 zł2 922 m² 341,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Duża działka Z lasem pod budowę domu W sąsiedztwie chojnowskiego parku krajobrazowego I rzeki zielona. Piękna działka o powierzchni 2922m2 , położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jesionka

Jesionka,mazowieckie

270 000 zł2 426 m² 111,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2426 m2 w malowniczej miejscowości Jesionka, gmina Wiskitki! To wyjątkowa oferta dla miłośników spokoju i kontaktu z przyrodą. Położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 660 000 zł3 182 m² 1 150,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Doskonale zlokalizowana działka w Konstancinie o powierzchni 3182m2, położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody oraz lasu. Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł4 356 m² 91,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leży w gminie Izbica w otoczeniu lasu i zabudowy domów jednorodzinnych i bliźniaczych. Izbica położona jest w malowniczej części na północ od Legionowa, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

1 190 000 zł1 700 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka o pow. 1700m2 w miejscowości Strzeniówka (podział przed wprowadzeniem normatywu 2000M2) położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Działka jest porośnięta drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marki

Marki,mazowieckie

625 000 zł1 090 m² 573,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1090 mkw położoną w Czarnej Strudze w Markach. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego grunt przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

95 000 zł1 200 m² 79,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż 2 działki w miejscowości Anastazew w gminie Zabrodzie, powiat wyszkowski. Każda z działek ma powierzchnię 1200 m2. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Strażacka

Osuchów,mazowieckie

260 000 zł10 800 m² 24,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa, budowlano-rolna 10800 m 2 w Osuchowie, gm. Mszczonów. Kształt trapezowy, szerokości 75 m, z wjazdem od północy. Położona przy gminnej, utwardzonej drodze, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zaścianek

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

497 800 zł524 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Zaścianek o powierzchni 524 m2 (szerokość 17,5m x głębokość 30m) usytuowana blisko centrum miasta: stacja wkd 800 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czeczotki

Czeczotki,mazowieckie

320 000 zł1 069 m² 299,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana! cieszymy się! Na początek pierwsza ważna informacja: to oferta bez prowizji dla Kupujacego! Zyskujecie moją merytoryczna opiekę w czasie całego procesu zakupu i później.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słowicza

Rusiec,mazowieckie

385 000 zł1 000 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana w Ruścu o pow. 1000 m2. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego, płaska i sucha, wjazd z gminnej drogi asfaltowej. Znajduje się blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Radom

Radom,mazowieckie

165 000 zł845 m² 195,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w bliskiej odległości Ronda Kozienickiego. Działka położona jest w Rajcu Szlacheckim, przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Budy Zaklasztorne

Budy Zaklasztorne,mazowieckie

185 000 zł1 295 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1295 m2 zlokalizowana na skraju lasu, w miejscowości Budy Zaklasztorne! Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł1 700 m² 852,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę w bardzo dobrej lokalizacji warszawskiego Rembertowa. Nieruchomość to gotowa do inwestycji niezabudowana działka jako orna z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

970 000 zł513 m² 1 890,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną, obecnie zabudowana budynkiem (8 lokali) do przebudowy, rozbudowy, wyburzenia. Wjazd od ulicy Stalowej granicząca bezpośrednio z ulicą wewnętrzną przy C.H. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Książenice,mazowieckie

380 000 zł2 382 m² 159,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczych Książenicach. Lokalizacja ta łączy ze sobą spokój z wygodą. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Ojrzanów,mazowieckie

330 000 zł1 800 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną 1800m2 położoną w miejscowości Ojrzanów, w bliskim sąsiedztwie Pałacu Ojrzanów. Mpzp o symbolu M1 - przeznacza teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Akacjowa

Czarnówka,mazowieckie

1 290 000 zł12 000 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

A teraz coś dla koneserów pięknych, wyjątkowych działek. W Czarnówce mamy na sprzedaż ponad hektar niesamowitej ziemi. Działka leży przy ulicy Akacjowej w Dolinie Środkowego Świdra -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Las Lesznowolski

Las Lesznowolski,mazowieckie

416 000 zł27 800 m² 14,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 27 800 m2 położona w miejscowości Las Lesznowolski, gmina Grójec. Działka ma jednego właściciela, posiada księgę wieczystą. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

880 000 zł1 629 m² 540,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótko: zadbana działka ze stawem w Otrębusach. Dla kogo? Działka idealna dla osób chcących mieć blisko sąsiadów, a jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Czy to jest to czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kwiatowa

Siestrzeń,mazowieckie

230 000 zł757 m² 304 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa / usługowo - mieszkaniowa o powierzchni 757m2 położona w Siestrzeni (po stronie Grodziska od trasy S8). Teren objęty jest Miejscowym Planem z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 000 zł1 112 m² 1 429,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę 1112 m2 z domem oraz dużym zapleczem gospodarczym 130m2 Działka o idealnych wymiarach 34x34 z domem do remontu lub kompletnie nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Repki

Repki,mazowieckie

366 247 zł72 900 m² 5,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: 15 działek o łącznej pow. 7,04ha. Miejscowość: repki, gmina Troszyn Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 955 000 zł619 m² 8 004,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Perełka, jedyna w swoim rodzaju. Według mpzp można zbudować, rezydencję, dom bliźniak, lub dom z dwoma lokalami mieszkalnymi. Na działce dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Desno

Desno,mazowieckie

180 000 zł5 590 m² 32,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną zagrodowo rolno leśną działkę , która znajduje się w miejscowości Desno. Działka jest otoczona lasami i jest dużo zieleni, świeżego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłudno Nowe

Kłudno Nowe,mazowieckie

221 250 zł1 475 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Kłudnie Nowym 6 km od Grodziska Mazowieckiego. Parcele o powierzchni 1475- 1870m2 w cenie 150 zł/m2. Warunki zabudowy na teren - 15 % powierzchni działki,.