dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

188 000 zł5 715 m² 32,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlano-rolna, zlokalizowana w powiecie makowskim, około 4 km od Różana, na terenach rozciągającej się pomiędzy rzeką Narew a lasami Puszczy Białej.

Szczegóły ogłoszenia

108 900 zł1 581 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna działka budowlana Stawek 1581 m2 Urocza działka pod siedlisko w malowniczej okolicy 1581 m2 Na sprzedaż działka nr 290 o powierzchni 1581 m2 w miejscowości Stawek, położona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 328 m² 159,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona przy lesie działka o powierzchni 5328 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na duży dom jednorodzinny. Na części działki piękny las ze starodrzewiem sosnowym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł600 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rod w Wołominie podwójna okazja na Twój kawałek raju! Jeśli to czytasz, to znaczy, że rozważasz zakup miejsca, gdzie można złapać oddech, odpocząć od codziennego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł10 300 m² 24,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna we wsi Wujówka gmina Jadów działka o szerokości 25m zjazd na działkę z drogi asfaltowej. Poniżej Link do lokalizacji działki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 329 m² 64,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 2329 m | Letnisko Nowy Jadów okolica Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Letniska Nowy Jadów zaledwie 1,5 km od rzeki Liwiec.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 702 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn! lokalizacja Znajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł9 250 m² 7,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne Nagoszewo, gm. Ostrów Mazowiecka Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o numerach 535 i 536, położone w miejscowości Nagoszewo, gmina Ostrów Mazowiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 4 niezabudowane działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Gulczewo Kolonia gmina Słupno. Oferta skierowana do inwestorów poszukujących gruntu pod projekt usługowy, komercyjny lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W bierwieckiej woli przestrzeń, natura I szybki dojazd do stolicy Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł9 213 m² 95,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - leśna usytuowana w Żółwinie. Dla tego terenu jest plan miejscowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka z wjazdem od drogi gminnej. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 005 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchniach od 1005 m2 do 1480 m2 położone przy ulicy Leśnej na terenie gminy Ciechanów (śmiecin Stary / Gąski), w północnej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Świetna lokalizacja *droga asfaltowa * autobus *wz - do uzyskania Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 2700 m2 - położona w miejscowości Kraśnicza Wola, gmina Grodzisk Mazowiecki nr.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł850 m² 435,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy, blisko Warszawy. Nieruchomość gruntowa w spokojnej, podwarszawskiej miejscowości Nowe Lipiny, gmina Wołomin. Działka budowlana o powierzchni 850 m i.

Szczegóły ogłoszenia

561 400 zł1 604 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w gminie Czosnów w miejscowości Dębina Sprzedaż dotyczy dwóch działek jednocześnie przylegających do siebie, każda działka ma 802m2, jeden właściciel. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł900 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Powsinie, w kolejnej linii zabudowy od ulicy. Wydano dla niej warunki zabudowy. Zgodnie z wz na działce może powstać dom wolnostojący jednorodzinny, może być.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek budowlanych położonych w śród terenów zielonych. Lokalizacja: - badów Górny nieopodal Mszczonowa. Działki: -powierzchnie około 1500 m2 (opisywana w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

5 899 572 zł47 964 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szlak rzeki Wkry, malownicze Jezioro Błędowskie (pomocnia) niczym wyjęte z marzeń miłośników wędkarstwa, sielski klimat Błędowa i oddalonego o 10 km Pomiechówka, okolicznych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł9 700 m² 256,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

| działka Budowlana | Działka Stare Babice | mpzp | Działaka Pod Warszawą | Działka Blisko Warszawy | Sprzedaż Działki | Przedmiotem sprzedaży jest 3 działki (2 po 0,3ha i jedna 0,37ha).

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł1 720 m² 419,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kształtna, widna działka 1720 m2 położona w zielonej i spokojnej części południowego Milanówka. Działka narożna, bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej. Prąd, woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 800 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana wśród rozległych obszarów zielonych w pobliżu rzeki w Jaktorowie Powierzchnia - 1800 m2 Wymiary - 35 m x 44 m teren równy, porośnięty trawą. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.095307, 21.067350 Konstancin-Jeziorna, ul. Działkowa Numer ewidencyjny 9, obręb 01-17 (0117) Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 000 m² 283 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Radoniach, 3000 m, w otoczeniu zieleni i rezydencjonalnej zabudowy jednorodzinnej. Uzbrojona w prąd (skrzynka), ogrodzona, gotowa do budowy domu. Woda w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł9 200 m² 119,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwóch działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 0,92 ha (9 200 m ), obejmujących: - działkę nr 376 0,51 ha (teren.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 450 m² 396,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Starej Wsi o powierzchni 1450m. Wszystkie media(prąd,gaz,woda) w drodze ,dodatkowo Światłowód. W marcu 2025 podłaczenie do kanalizacji ,która również jest.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 117 m² 66,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Budne, gmina Troszyn o powierzchni 1117m2. Działka znajduje się na terenie na którym.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 591 m² 75,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka niedaleko rynku W gostyninie na pojezierzu gostynińskim, niedaleko warszawy. . Nieruchomość położona jest przy ulicy Bierzewickiej. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 023 500 zł8 094 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka o powierzchni 8094 m2 w centrum Mrozów. Jej wymiary to : szerokość 20 m, długość 380 m. Dużym atutem nieruchomości jest dostęp do drogi asfaltowej , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 052 m² 199,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej części miejscowości Prażmów o powierzchni 1052 m2. Sąsiedztwo nowej zabudowy jednorodzinnej. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w miejscowości Szymanów pod Konstancinem - Jeziorną powierzchnia 15 000 m2. Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada minimalną powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 3000 m2 położona w bliskim sąsiedztwie lasu. Działka krótszym bokiem graniczy z drogą gminną o nawierzchni szutrowej a dłuższym z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

102 300 zł3 100 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3100 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi szansami na pojawienie się,.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł1 100 m² 1 031,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1100 m2 w Żółwinie na granicy z Podkową Leśną koło Grodziska Maz. W bliskiej odległości Las Młochowski. Działka przy prywatnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł2 153 m² 928,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - wyjątkowa działka inwestycyjna marki | przy trasie S8 | 2153 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 150 m² 286,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż działka budowlana (nr 2/77) o powierzchni 1.150 m położona w spokojnej miejscowości Runów w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 810 m² 607,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka , położona w okolicy domów jednorodzinnych , blisko wkd. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha i spokojna okolica. Działka położona w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł800 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji dla kupującego - Na nowego właściciela czekają dwie uzbrojone działki budowlane o powierzchni po ok. 800 m kw. każda, położone we wsi Wola Smolana - ok. 6 km od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna 1500 m przy lesie - Gnojno, powiat pułtuski Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Gnojno, w powiecie pułtuskim.