dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zboiska

Zboiska,mazowieckie

179 620 zł1 283 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Radziejowice okolice. Na sprzedaż piękna , słoneczna, czysta działka z widokiem na łąki i z rzadka rozsiane przeważnie nowe domy. . Działka ma 1283mkw, kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

55 000 zł1 268 m² 43,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa w Czepielinie gm. Mordy Polecam, do sprzedaży działkę siedliskową, niezabudowaną o pow. 1268 mkw położoną we wsi Czepielin gmina Mordy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Sękocin Nowy

Sękocin Nowy,mazowieckie

1 595 000 zł2 210 m² 722 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka przemysłowo-usługowa, na której można prowadzić prawie każdą działalność; usługi, hala magazynowa, biura, produkcję i inne. Położenie przy drodze ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tęczowa

Popowo-Parcele,mazowieckie

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka znajduje się w malowniczej miejscowości Popowo Parcele, w gminie Somianka, powiecie wyszkowskim, na skraju Puszczy Białej. To doskonałe miejsce dla miłośników jazdy rowerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cyganka

Cyganka,mazowieckie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo Atrakcyjne Grunty Pod Zabudowę Domków Jednorodzinnych Do zaoferowania, grunty pod zabudowę domków jednorodzinnych, usytuowanych w miejscowości cyganka. Jest to wieś położona w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Daktylowa

Walendów,mazowieckie

399 000 zł1 009 m² 395,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bez pośredników Do sprzedania oferuję świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1009 m2 w miejscowości Walendów, w prężnie rozwijającej się gminie Nadarzyn (pow. pruszkowski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ławki,mazowieckie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000m2 w miejscowości Ławki, powiat piaseczyński, gmina Prażmów w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Malowniczo położona, oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Otwock,mazowieckie

2 800 000 zł3 843 m² 728,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponowany grunt leży prawie w centrum Otwocka, w okolicy pełna infrastruktura. Działka narożna, zakrzaczona, zgrabny prostokąt. pow. działki 3843 m2 Objęta mpzp Po analizie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzyże

Strzyże,mazowieckie

380 000 zł5 572 m² 68,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezerwacja Strzyże/ gm. Pokrzywnica Wyjątkowa oferta! Z dostępem do rzeki narew! Na sprzedaż 2-działki budowlane(,913 m2,903 m2) i 3756 m2 z dostępem do rzeki w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kajetany

Kajetany,mazowieckie

429 000 zł1 100 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, uzbrojona działka w miejscowości Kajetany. Działka bez drzew i krzewów w urokliwym miejscu blisko lasku. Przy działce prąd, woda i gaz, kanalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cisie

Cisie,mazowieckie

290 000 zł982 m² 295,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 982 m , położonej w malowniczej okolicy, idealnej dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rynia

Rynia,mazowieckie

190 000 zł1 315 m² 190,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-leśna w Ryni, powiat Mińsk Mazowiecki, o pow. 1 315 m . Teren leśny zajmuje 868 m , a teren z prawem zabudowy 447 m . Wymiary działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Słubica A

Słubica A,mazowieckie

1 820 520 zł10 114 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa w okolicach Żabiej Woli. Dla kogo: idealna dla inwestorów planujących działalność usługową, taką jak wulkanizacja, mechanika samochodowa, sklep i inne. Czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 400 000 zł10 718 m² 130,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 10718 m2, położona w miejscowości Nowym Modlinie, gmina Pomiechówek. Nieruchomość położona jest blisko drogi krajowej nr 62 - trasy biegnącej przez trzy województwa. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pod Borem

Popowo-Parcele,mazowieckie

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem naszej oferty jest ładnie usytuowana działka w Popowo Parcele gmina Somianka Jest to nieduża wioska położona pomiędzy Serockiem a Wyszkowem. Działka ma kształt rombu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowodworska

Krubin,mazowieckie

440 000 zł1 637 m² 268,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowo budowlana położona bezpośrednio przy drodze krajowej. Było pozwolenie na budowę na myjnię 4 stanowiska. Działka również do najmu (4000/miesiąc plus opłaty ). Akces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nowy Trakt

Kocerany,mazowieckie

2 499 000 zł47 200 m² 52,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną. - 47 200 m2 -wymiary 70x670 -maksymalna wysokość zabudowy - 11m -wskaźnik powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bronisławów

Bronisławów,mazowieckie

280 000 zł1 433 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Baranów, błonie okolice. Do sprzedaży oferujemy wyjątkowo ciekawą działkę budowlaną w miejscowości Bronisławów koło Bożej Woli i Dębówki. Działka ma 1433mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Cyganówka

Cyganówka,mazowieckie

88 000 zł944 m² 93,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną o powierzchni niespełna 1 tys. m2 wśród innych działek zabudowanych domami rekreacyjnymi. Działka położona w lesie we wsi Cyganówka gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Graniczna

Żółwin,mazowieckie

440 000 zł1 000 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żółwin Działka 332/28 tekton property to najlepsze biuro nieruchomości W polsce wg konkursu lider nieruchomości otodom 2020. Znajdź nas w swoim mieście: gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mazowiecka

Książenice,mazowieckie

1 450 000 zł4 630 m² 313 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Książenice. Do sprzedaży duża 4630m2działka zlokalizowana W książenicach przy ulicy Mazowieckiej dokładnie naprzeciwko hotelu cyprus blisko granicy z miejscowością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żyrardowska

Stare Budy,mazowieckie

481 000 zł3 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu sprzedaż działki budowlanej w miejscowości Stare Budy przy ul. Żyrardowskiej róg ul. Tadeusza Sygietyńskiego. Dziaka 3700m2 wszystkie media w drodze. Ścieżka rowerowa od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Warszawa

Warszawa,mazowieckie

50 000 000 zł60 000 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okolice mostu południowego I S Uwaga: cena 1300zł/m2 Magazynowa lub inna komercyjna Dodatkowe informacje telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Marków-Świnice,mazowieckie

9 660 000 zł48 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 48 300 m2, która znajduje się w miejscowości Marków-Świnice, gminie Mszczonów. Działka znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mącice

Mącice,mazowieckie

49 000 zł1 100 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W zacisznej, leśnej okolicy w której słychać tylko las mieszkańcy Warszawy kupili działki i rozpoczeli osadnictwo leśne. Działka wchodzi w skład dużego gospodarstwa podzielonego 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sienkiewicza

Tomice,mazowieckie

540 000 zł1 751 m² 308,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

540 000 zł | sprzedaż | 1751 m2 | działka | tomice | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą o powierzchni 1751m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karczunek

Karczunek,mazowieckie

315 000 zł3 200 m² 98,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 3200 m , zlokalizowana w miejscowości Karczunek, w gminie Sobienie Jeziory, w powiecie otwockim. Jest to nieruchomość gruntowa idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Zerzeńska

Warszawa,mazowieckie

2 558 400 zł2 132 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki na sprzedaż 2132 m Wawer, warszawa Idealne działki pod budowę bliźniaków! Zapraszam do składania ofert na zakup dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 2132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mszczonów,mazowieckie

275 500 zł1 102 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana we Mszczonowie w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1102 m2, zlokalizowana w Mszczonowie, 1 km od centrum miasta. Możliwość zakupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Janczewice,mazowieckie

1 320 000 zł2 400 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Janczewice ul. Żytnia - gmina Lesznowola powiat Piaseczyński. Ustawna działka 2400m/2 - nr ewidencyjny 138/4. Wymiary działki 40m X 60m. Mniejszy bok przy asfaltowej ul. Żytniej. Dłuższy wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł862 m² 986,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie w dzielnicy Ursus, przy skrzyżowaniu ulic: posag 7 Panien, kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zboiska

Zboiska,mazowieckie

132 440 zł1 204 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radziejowice okolice działki na sprzedaż. Do sprzedaży kształtna działka w Zboiskach -miejscowości oddzielonej od Radziejowic Trasą Katowicką. Działka ma 1204mkw i kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 650 000 zł748 m² 2 205,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną Pruszków Lokalizacja: działka znajduje się w Pruszkowie i posiada wydane warunki zabudowy, co ułatwia rozpoczęcie inwestycji. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Ustanów,mazowieckie

1 590 000 zł13 200 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1 590 000 zł | sprzedaż | 13200 m2 | działka | ustanów | gmina prażmów Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 13200m2, znajdująca się na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 100 000 zł12 007 m² 341 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż / działka / 12007 m2 / 4 100 000 zł / Borowina / gm. Konstancin-Jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

128 750 zł1 030 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży doskonałe działki położone w malowniczej miejscowości Bartoszówka. Są idealne pod budowę domu jednorodzinnego, dla dewelopera lub jako lokata kapitału! Wymiary działek: 29m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Otwock,mazowieckie

650 000 zł1 379 m² 471,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana, 1379 m2, pierwsza linia zabudowy, w Otwocku (śródborów) 800 m od stacji pkp, niedaleko przystanku autobusowego. Prąd na działce. Gaz, kanalizacja, woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Józefów,mazowieckie

1 900 000 zł2 415 m² 786,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka ze starodrzewiem sosnowym w Józefowie. Wymiary 32x80 Media: woda własna, gaz, kanalizacja, prąd Budowlana: dom jednorodzinny lub bliźniak mpzp 1. Ustala się, że przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Strugi Krzywickie

Strugi Krzywickie,mazowieckie

259 000 zł26 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż rozległa działka zlokalizowana w miejscowości Strugi Krzywickie nieopodal Siennicy (powiat Miński). Działka składa się w głównej mierze z terenów rolniczych, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

450 000 zł4 400 m² 102,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Chopina w miejscowości Stare Budy, gmina Jaktorów o powierzchni 4 400 m2, położona przy drodze wojewódzkiej łączącej Żyrardów i Grodzisk Mazowiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Duchnowska

Wiązowna,mazowieckie

1 390 000 zł6 300 m² 221 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezydencja nad rzeką w pięknym lesie, z zejściem do rzeki, blisko dróg asfaltowych. Czy taka oaza jest możliwa? a i owszem za sprawą naszej działki, która leży przy rzece Mieni blisko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij