dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

7 000 000 zł20 440 m² 342,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 20 440 m2 zlokalizowana przy ul. Poznańskiej w gminie Ożarów Mazowiecki. Dojazd drogą asfaltową, zjazd z ulicy Poznańskiej. Przybliżone wymiary: 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Leszno

Leszno,mazowieckie

179 000 zł434 m² 412,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka narożna położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Leszno - Warszawa. Bardzo dobra lokalizacja pod budowę lokali usługowych na wynajem. W miejscowym planie dopuszczone usługi handlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł540 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, budowlanej usytuowanej w samym sercu warszawskiego Mokotowa tuż obok Galerii Mokotów. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 741 000 zł1 958 m² 1 399,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Chcesz zamieszkać w cudownym miejscu pod lasem ? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży działkę powierzchni 1958 m2 o wymiarach ok. 45x45 m. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Grodziska

Stara Wieś,mazowieckie

405 000 zł1 000 m² 405 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, przy ul. Grodziskiej w Starej Wsi gm. Nadarzyn. Wszystkie media w ul. Grodziskiej. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Długa

Blizne Łaszczyńskiego,mazowieckie

1 990 000 zł780 m² 2 551,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

dom 147m kw, pomieszczenie garażowo- gospodarcze 120m kw, mn1/u2, bliskość trasy S8, komunikacja miejska i metro, sprzedaż bezpośrednia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Różana

Kazimierów,mazowieckie

444 210 zł1 139 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, narożna, kazimierów, róg ulicy Różanej i Truskawkowej. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów, droga dojazdowa do działki jest asfaltowa. W okolicach działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Parcele Łomskie,mazowieckie

159 000 zł1 046 m² 152,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferujemy na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 1046 m , położoną w Parcelach Łomskich, zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kanie,mazowieckie

555 000 zł782 m² 709,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona w miejscowości Kanie o pow. 780m2 Położenie działki w spokojnej okolicy wśród domów jednorodzinnych. Działka z dostępem do wszystkich mediów: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Modzele-Bartłomieje

Modzele-Bartłomieje,mazowieckie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania mamy działkę budowlaną położoną we wsi Modzele- bartłomieje, znajdująca się w otoczeniu innych działek o tych samych i podobnych wielkościach. Powierzchnia 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Andrzejów

Andrzejów,mazowieckie

200 000 zł11 495 m² 17,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży są dwie, przylegające do siebie działki w Andrzejowie, gm. Brochów. Piękne, czyste i ciche tereny w chronionej otulinie Kampinosu. Idealne na dom, weekendowe siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Izabelin B

Izabelin B,mazowieckie

1 780 000 zł2 544 m² 699,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana nieruchomość to piękna zalesiona działka, która z pewnością wyróżnia się od innych w naszej ofercie swoją lokalizacją względem odległości do bram Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grądy

Grądy,mazowieckie

250 000 zł700 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

niewielka aczkolwiek pięknie położona działka budowlana w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego we wsi Grądy Gmina Leszno. Oddalona od Warszawy około 22 kilometrów - autobus ztm linii 719 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Budy Zosine,mazowieckie

229 180 zł1 637 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Budach Zosinych. Działka budowlana o powierzchni 1637 m zlokalizowana w Budach Zosinych przeznaczona na sprzedaż. Działka posiada warunki zabudowy (wz) oraz media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Janów

Janów,mazowieckie

190 000 zł12 600 m² 15,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gospodarstwo rolne 1,26 ha z możliwością zabudowy 80m od lini drogi. Gospodarstwo znajduje się we wsi Janów w gminie Tczów zaledwie 25 km od Radomia i 4 km od Zwolenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wierzbica

Wierzbica,mazowieckie

237 150 zł1 581 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - idealna dla dewelopera/inwestora! Malowniczo położona działka w bliskim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego, otoczona lasami, oferuje niepowtarzalne walory przyrodnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł39 500 m² 189,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż - Warszawa Wilanów, 3,95 ha Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3,95 ha, położoną w prestiżowej lokalizacji - Warszawa, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

339 000 zł3 600 m² 94,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Radziejowice-Parcel! Działka usługowa o powierzchni 3600 m kw., położona w Radziejowice-Parcel, koło Mszczonowa. Oferta idealna pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Janów

Janów,mazowieckie

100 000 zł7 000 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Janów gmina Tczów zaledwie 4 km od Zwolenia a 25 km od Radomia. Działka ma szerokość 25 metrów i 7000 mkw bez zabudowań nr. 504/2. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dobrodzieja

Warszawa,mazowieckie

2 826 000 zł2 365 m² 1 194,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 2.365 m2 przy ul. Dobrodzieja w Powsinie (wilanów) objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Błędowska

Wola Błędowska,mazowieckie

316 470 zł3 000 m² 105,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Błędowska

Wola Błędowska,mazowieckie

242 271 zł3 001 m² 80,73 zł/m²

 

 

 

Wymysły,mazowieckie

115 600 zł1 156 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek w miejscowości Wymysły, gmina Pomiechówek. Działki o powierzchni -1156 mkw., -1156 mkw., -1156 mkw., -1040 mkw., -1200 mkw., -1168 mkw., -1168 mkw., Cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Błędowska

Wola Błędowska,mazowieckie

359 820 zł3 001 m² 119,90 zł/m²

 

 

 

Wola Błędowska,mazowieckie

220 213 zł3 001 m² 73,38 zł/m²

 

 

 

Wola Błędowska,mazowieckie

242 271 zł3 001 m² 80,73 zł/m²

 

 

 

Wola Błędowska,mazowieckie

289 411 zł3 944 m² 73,38 zł/m²

 

 

 

Wola Błędowska,mazowieckie

290 370 zł3 000 m² 96,79 zł/m²

 

 

 

Książenice,mazowieckie

610 000 zł1 800 m² 338,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Książenicach, w przepięknej okolicy, graniczącej z lasem państwowym. *Działka o powierzchni 1800m2 *wszystkie media tj. prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zaleśna

Borowina,mazowieckie

649 000 zł1 200 m² 540,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

649 000 zł | sprzedaż | 1200 m2 | działka budowlana | borowina | gmina konstancin-jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka pod zabudowę jednorodzinną położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Wilczkowice Dolne

Wilczkowice Dolne,mazowieckie

229 000 zł8 000 m² 28,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

229 000 zł I Działka siedliskowa 8000 m2 I Wilczkowice Dolne I Gmina Magnuszew I pow. kozienicki I woj. mazowieckie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka pod siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Gulczewo

Gulczewo,mazowieckie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka 3000 m2 nad Bugiem w Gulczewie gm. Wyszków Działka z bezpośrednim dostępem do rzeki. Kształt: prostokąt ok. 43 m od sąsiedniej działki x 58 m krótszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Modzele-Bartłomieje

Modzele-Bartłomieje,mazowieckie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Szkolna

Milanówek,mazowieckie

739 000 zł1 560 m² 473,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka znajdująca sie w Milanówku przy ulicy Szkolnej. Na działce znajduje się garaż z pomieszczeniami gospodarczymi i zapleczem oraz wjazdem dla samochodów ciężarowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Gniewniewice

Stare Gniewniewice,mazowieckie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowa okazja zakupu terenu 3.000m w przepięknej okolicy. Druga linia zabudowy od wału nad Wisłą. Za posesją o adresie Stare Gniewniewice 7b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł1 175 m² 509,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

To świetna okazja dla osób chcących zainwestować w nieruchomości lub poszukujących idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu. Działka znajduje się na terenie szybko rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Modrzewiowa

Łubna,mazowieckie

3 990 000 zł21 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 990 000 zł | sprzedaż | 21 000 m2 | działka | łubna | gm. Góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 21 000 m2 znajdująca się w Łubnej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wąsewo

Wąsewo,mazowieckie

135 000 zł10 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam dużą działkę składającą się z dwóch parceli: 141610_2.0028.144/4 - 1.0051 ha (działka główna) / Pole geom. (pl-1992) -.9743 ha 141610_2.0028.220 - 0.0178.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chlebnia

Chlebnia,mazowieckie

209 000 zł1 300 m² 160,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 atrakcyjne działki budowlane w Chlebni pod Grodziskiem Maz. Parcele o powierzchni 1300 m2 każda, położone przy drodze gminnej utwardzonej płytami, przy zjeździe z asfaltu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janinów

Janinów,mazowieckie

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Janinowie pod Grodziskiem Mazowieckim. Zlokalizowana na nowo powstającym małym osiedlu domów jednorodzinnych. Z obu stron działki powstają nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Gajowa

Brańszczyk,mazowieckie

80 000 zł1 004 m² 79,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z którego wynika, że jest przeznaczone pod zabudowę letniskową o powierzchni 1004 m2. Teren zalewowy należy wystąpić.