dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Michałów-Reginów (gm. Wieliszew, powiat legionowski), o powierzchni 1000 m2. Działka w księdze wieczystej oznaczona jest jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł901 m² 1 387,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w centrum największej wsi w Polsce - Józefosławia. Wszystkie media obok działki. Działka jest położona przy drodze publicznej utwardzonej wśród.

Szczegóły ogłoszenia

21 680 zł6 800 m² 3,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki leśne w miejscowości Podbiele w gm. Stary Lubotyń. Działki o numerach ewidencyjnych Podbiele 306/1 i 306/2. Dojazd do działek zapewnia droga gminna. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł10 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka położona przy głównej ulicy z możliwością zabudowy siedliskowej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 152 m² 221,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prażmów, centrum miejscowości - trzy działki obok siebie, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, mieszkaniowo-usługową, lub usługową, oraz jedna działka w pobliżu przy tej samej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga, uwaga! Działka przy ulicy Złotej z zejściem do rzeki Mieni. Wiem, że wielu z Państwa "czatuje" na tę właśnie lokalizację dlatego informuję, że mamy piękną działeczkę która.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni blisko 1070 m2 położona w miejscowości Koczargi Stare gm Stare Babice. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

239 795 zł1 205 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pobuduj dom marzeń w pobliżu lasów i jeziora. Na sprzedaż 2, sąsiadujące ze sobą działki budowlane Os. Góry, ul. Ruczajowa Pow. 1204 i 1205 m2, kształt prostokąta mpzp- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.934861, 21.123972 Czaplinek, ul. Spokojna Numery Ewidencyjne 87 lub 101 Media Prąd i woda - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w naszej ofercie na wyłączność. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o powierzchni 1000 m każda, położone w miejscowości Borzęcin Mały,.

Szczegóły ogłoszenia

620 100 zł1 590 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu dwulokalowego! Cena netto! 480 zł brutto! Działka położona wśród nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 985 m Stare Babice | Tylko usługi nieuciążliwe | Możliwość budowy magazynu 400 m Na sprzedaż działka o powierzchni 985 m , położona w miejscowości Stare Babice,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 850 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w pięknym miejscu pod zabudowę jednorodzinną bądź bliźniaczą. Atuty: - teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Przeznaczenie podstawowe - Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w m. Opaleniec , nr ewid. 203, gmina Chorzele, powiat przasnyski, woj. mazowieckie. Działka znajduje się przy drodze gminnej. W drodze dostęp do wodociągu oraz prądu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3985 m , położoną w Zboiskach, gmina Radziejowice. Do nieruchomości przynależy również udział w drodze, co zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi szansami na pojawienie się,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł3 523 m² 181,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Brwinowie objęta planem przestrzennego zagospodarowania. Teren płaski suchy , okolica działek niezabudowanych .Teren oznaczony w MPZP symbolem MN2 .Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł2 209 m² 597,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2209 m2 w Grodzisku Maz., w dzielnicy Łąki. Prąd zaraz przy działce, pozostałe media przy drodze asfaltowej ok 50 m. Do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz ciszy i spokoju, kochasz piesze i rowerowe wędrówki po lesie, uwielbiasz łowić ryby lub lubisz odpoczywać w kajaku, to te działki i ta lokalizacje są dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 060 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna promocja cenowa! Działka o powierzchni 4060 m z bezpośrednim dostępem do jeziora. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 354 000 zł2 795 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2795m2/ Radość / mpzp mieszkalnictwo jednorodzinne - zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących, budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 600 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oto poprawiona wersja ogłoszenia w prostym formacie: na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł21 600 m² 50,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna działka w Całowaniu, karczew. Przedstawiamy doskonałą ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 21 600 m , zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce, pełne słońca, dla ceniących wypoczynek. wszystko w zasięgu ręki. Działka budowlana o pow. 1000 mkw. Media: prąd, gaz, woda., studnia głębinowa Działka znajduje się tuż.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 674 m² 229,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka w prężnie rozwijającej się okolicy objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Teren doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

7 717 000 zł38 585 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni ponad 8 ha, z możliwością powiększenia do ponad 14,5 ha Wymiary działki 138x587 m , dojazd asfaltem z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł4 089 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka z drzewostanem , z dostępem do rzeczki (działka na skarpie) teren suchy .Dojazd do działki asfaltowy. Media- woda , prąd i gaz przy działce. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 11/25 położona w miejscowości Lesznowola przy ul. Cykady z obowiązującym mpzp, dostępem do mediów w drodze, regularnym kształtem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 596 000 zł1 140 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Wesołej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Kameralna i cicha okolica. Wszystkie media : prąd, woda, kanalizacja, gaz. Anna Piotrowska tel.   Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł7 095 m² 408,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.(usługi,budynek max 1000 m2 na jednej działce) Dojazd z dwóch stron. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł876 m² 5 125,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | warszawa Marymont-Kaskada | mpzp | produkt premium Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z obowiązującym mpzp, na granicy Żoliborza i Bielan (marymont-Kaskada).

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł1 020 m² 2 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na Młocinach. Cena 2.450.000,00 ZŁ + vat. Cicha, spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa, handlowa, dużo terenów zieleni. Dogodne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

252 720 zł2 106 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wyboru dwie działki budowlane położone obok siebie zlokalizowane w spokojnej okolicy w sąsiedztwie kompleksu leśnego. Każda o powierzchni 2100m2 i wymiarach 27x81 Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 660 000 zł16 829 m² 276,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w mpzp pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Pruszyn przy ul. Łąkowej w gm. Siedlce powiat siedlecki. Nieruchomość o pow. 801 mkw i wymiarach ok. 26m x 31m objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł750 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 749 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

637 440 zł2 656 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę działka w miejscowości Kraśnicza Wola koło Grodzisk Mazowieckiego. Brak mpzp - są wydane warunki zabudowy na realizację domu wolnostojącego ( 2-lokalowego ). 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł1 515 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane w miejscowości, która intensywnie rozkwita w nowe budownictwo jednorodzinne. Uwaga! (podana cena dotyczy działki nr 365/25 o powierzchni.