dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 975 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka o powierzchni 1669 m2, położona w spokojnej okolicy wśród nowo-wybudowanych domów jednorodzinnych i bliźniaków. Na nieruchomość zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 476 m² 36,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 9 476 m , położona w miejscowości Ośniki, gmina Leoncin, powiat Nowy Dwór Mazowiecki. Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia 9 313 m , Nowy Konik, gm. Halinów Na wynajem działka o powierzchni 9 313 m , położona w miejscowości Nowy Konik (gmina Halinów), z dogodnym dojazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 229 m² 650,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowy działka położona w Pęcicach działka o powierzchni 1 229 mkw. To doskonała propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie spokój, komfort oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 7200 m2 znajdująca się w miejscowości Grabina Radziwiłłowska gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka położona na terenie objętym mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł11 100 m² 36,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - obręb, gm. Pokrzywnica, pow. Pułtuski Agencja Westate Wola ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 20 000 m (2 ha) położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 340 000 zł62 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka idealna dla dewelopera! Do sprzedania działka w gminie Radziejowice 25 km od Warszawy , przeznaczeniem działki jest pod budowę domów jednorodzinnych, bliżniaczych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Wiechetki Małe powiat sokołowski, gmina Bielany. Powierzchnia 4800 m2 położona przy drodze asfaltowej z chodnikiem. Media: woda z wodociągu, prąd. Dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki pod zabudowę jednorodzinną dąbrowa chotomowska Na sprzedaż działki budowlane położone w Dąbrowie Chotomowskiej, w spokojnej, rozwijającej się części miejscowości. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł5 600 m² 4,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania las sosnowy położony we wsi Cyganówka koło Wilgi bez prawa zabudowy. Działka nr 112. Możliwość zakupu sąsiednich trzech działek nr 113 - pow. 5800 m2, nr 114 - pow. 5700 m3 i nr.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 114 m² 107,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1114m2 położona w Głusku przy głównej drodze do Leoncina w drugiej linii zabudowy .Wymiary 17x63 Media : prąd ,woda gminna i kanalizacja do 100m.

Szczegóły ogłoszenia

449 750 zł1 285 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o pow. 1285 m kw położona przy asfaltowej drodze gminnej w Woli Przypkowskiej (gmina Tarczyn) blisko Alei Krakowskiej i trasy S7, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

270 540 zł3 006 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3006 m2 o wymiarach 100 x 30 m, położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, bezpośrednio przylega drogi asfaltowej w której jest woda, linia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 670 m² 197,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: stare Budy Radziejowskie, powiat żyrardowski, gmina Radziejowice pinezka: DANE TECHNICZNE -numer ewidencyjny działki: 143804_2.0022.20/3 -metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

409 600 zł16 384 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania : bardzo atrkcyjna nieruchomość gruntowa O łącznej powierzchni 16 384 M 2 W miejscowości kowiesowo gm.MSZCZONÓW. W skład nieruchomości wchodzą dwie odrębne działki.

Szczegóły ogłoszenia

540 120 zł4 501 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4501 m położona w miejscowości Gózd (woj. mazowieckie, powiat radomski). Lokalizacja: działka z dogodnym wjazdem z ulicy Radomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł7 120 m² 32,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki usytuowanej W korabiewicach od strony Huty Partackiej. Działka zadrzewiona o charakterze leśnym. Wymiary działki 74 x 88 Woda i prąd w pobliżu. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

4 545 zł3 030,37 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren niezabudowany, zlokalizowany na rogu ul. Pijarskiej oraz ul. Skierniewickiej. W pobliżu znajduje się stacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

ostatnie dwie działki , każda w kształcie prostokąta, zlokalizowane 1 km od zalewu na rzece Sona. działki porośnięte dorodnym drzewostanem sosny i brzozy. W okolicy hektary lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł8 181 m² 501,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal House luksusowe nieruchomości warszawa wesoła stara miłosna Polecamy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną/leśną bezpośrednio przy rezerwacie przyrody lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł982 m² 355,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 982 m | Cisie, gm. Halinów, nr działki 123/8 (pomiędzy ulicami Główną a Dworcową) Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, ciszę przerywaną tylko śpiewem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 000 m² 249,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 4000 m - Dobiesz, świetna lokalizacja! Działka składa się z dwóch przyległych części: 1.000 m (nr na mapie 22/4) oraz 3.000 m (nr na mapie 22/9), położona.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 598 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Krychnowickiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łubiankach k. Sokołowa Podlaskiego o powierzchni 1456 m2. 5 minut jazdy samochodem od centrum Sokołowa Podlaskiego. Wymiary działki ok 23,5x62 m, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł11 700 m² 598,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka budowlana nadająca się pod inwestycje deweloperską. Genialna lokalizacja przy głównej trasie: aleja Krakowska. szerokość działki około 36m długość 350m Możliwość wydzielenia 30.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 000 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000 kwadratowych, położonej w Otwocku w dzielnicy Śródborów. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2, położona w Zaborówku w drugiej kolejności zabudowy od ulicy Stołecznej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 100 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne działki o powierzchniach 1100m2 (~31x36m), położone w gminie Tarczyn w obrębie Świętochów w powiecie Piaseczyńskim. Teren na.

Szczegóły ogłoszenia

2 561 000 zł2 561 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka zadrzewiona o wymiarach 34m X 75m położona w bezpośrednim sąsiedztwie głównej, wylotowej trasy. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego teren ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

493 500 zł3 290 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena!, prace duże, działka budowlana W sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, woda I prąd przy działce, dojazd asfaltem I ok. 100M droga gruntowa. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł10 500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona atrakcyjna działka rolno-budowlana w otulinie lasów o powierzchni 1,05 ha , znajdująca się około 10 km od Grójca w gminie Pniewy. Dojazd do działki drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 780 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz. Działka położona blisko parku z dworkiem Chełmońskiego. W drodze przy działce prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł12 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Nieruchomość na Białołęce. Powierzchnia Gruntu: 12 000 mkw = 1,2 ha Doskonała Lokalizacja na Białołęce: bliskość Głównych Dróg Krajowych oraz łatwy dostęp do lotnisk i stacji.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł1 471 m² 659,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Otwock, 1471 m2 Polecam działkę budowlaną, w bardzo dobrym miejscu w Otwocku. Działka w kształcie trapezu o bokach 30m x 38m x 45m x 42m. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

8 250 000 zł12 700 m² 649,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 700 m , położona w miejscowości Laszczki, przeznaczona pod inwestycję. Działka o regularnym kształcie, idealna do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 050 m² 147,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Rysie! Marzy Ci się widok na wschód i zachód słońca pośród pól ? Sprawdź naszą propozycję działek budowlanych z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki położone 1 km od plaży nad rzeką Wkrą w miejscowości Popielżyn Zawady, gmina Joniec. Lokalizacja: obręb 0013 - Popielżyn Zawady, gmina: joniec, powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży urokliwej działki budowlanej o powierzchni 2000 m , położonej w malowniczej miejscowości Wola Pasikońska, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł802 m² 418,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

4 działki na sprzedaż 1320 m2, 802 m2, 850 m2 oraz 1000 m2 pod dom lub usługi, przy ul. Terespolskiej w starym koniku (gm. Halinów) Blisko pkp Halinów. Dobry dojazd do Warszawy. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 756 m² 78,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania zadrzewiona działka nr 115/1 o powierzchni 5750 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Cezarów , gmina Dębe Wielkie. Do działki zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

425 100 zł3 270 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Sokule, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Duża, ustawna, słoneczna działka o powierzchni 3270 m2 i wymiarach ok. szer. 56 m x.